Į J.Statkevičiaus šou atvykę broliai Lavrinovičiai: „Mes stilingi tiek, kiek žmonos papuošia“

Broliai Lavrinovičiai su žmonomis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Broliai Lavrinovičiai su žmonomis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-09 18:05
AA

Penktadienio vakarą madai neabejingi svečiai rinkosi į vieno garsiausių Lietuvos dizainerių Juozo Statkevičiaus mados šou. Renginio nepraleido ir broliai Kšištofas bei Darjušas Lavrinovičiai su žmonomis.

Po dvejų metų pertraukos, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ salėje buvo pristatyta Juozo Statkevičiaus „Pavasario/Vasaros 2024“ kolekcija.

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Renginyje apsilankė visoje šalyje žinomi veidai ir kviestiniai svečiai. Pasižiūrėti įspūdingo reginio atvyko ir buvę krepšininkai broliai Lavrinovičiai.

Į klausimą, kas jiems stilingas žmogus, D. ir K.Lavrinovičiai atsakė su humoru: „Stilingas žmogus yra tas, kurį puošia Juozo Statkevičiaus rūbai.“

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Buvę krepšininkai pažymėjo, kad visada stengiasi sudalyvauti visuose J.Statkevičiaus renginiuose, nes jo kuriami drabužiai ir šou prilygsta pasauliniam lygiui.

„Žinom, kad Juozas nustebins. Manau, kad atėjom pažiūrėti į gražų renginį, gražius žmonės ir praleisti gerą laiką, prasiblaškyti nuo kasdieninio gyvenimo. Matome, kiek žmonių susidomėję ir kiek mylį Juozą, todėl malonu ir mums apsilankyti, įvertinti. Juozas the best!“, – energingai kalbėjo Kšištofas.

Broliai Lavrinovičiai prakalbo ir apie savo stilių. Jie neslėpė, kad prie jų išvaizdos labiausiai prisideda žmonos.

Juozo Statkevičiaus kolekcija „Pavasaris/Vasara 2024“ (150 nuotr.)
+144

„Mes esame stilingi tiek, kiek žmonos mus papuošia, o vienas kitam patarimų nedalinam. Stengiamės rinktis mums patinkančius rūbus, kurie ir įkvepia toliau vystyti įvaizdį. Daug laiko praleidžiame televizijos ekranuose, renginiuose, scenoje, todėl stengiamės atrodyti solidžiai“, – sakė D. ir K.Lavrinovičiai.

Garsūs vyrai taip pat atskleidė, kada žmogus jiems atrodo gražiausiai. Jie užtikrinti, jog pagrindinis kelias į sėkmingą įvaizdį – komfortas.

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai (110 nuotr.)
+104

„Tas stilius – kiekvienam savo. Visada sakau, kad jei žmogus komfortiškai jaučiasi, tada ir iš vidaus šviečia, atrodo laimingas. Net rūbai tada geriau, o jei žmogus su nepatogiais drabužiais, tai labai matosi, kad jis suvaržytas, dingsta nuotaika, žmogus tampa niūrus ir irzlus. Tokiu atveju stilius neatspindi vidinio grožio“, įsitikinę broliai Lavrinovičiai.