„Salsamanuose“ – aistringas Simo Buterlevičiaus ir Indiros bučinys: „Aš vis dar tuo netikiu“

Simas Buterlevičius, Indira /  A.Lygnugario, V.Ovadnevo, TV3 nuotr
Simas Buterlevičius, Indira / A.Lygnugario, V.Ovadnevo, TV3 nuotr
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-12 13:16
AA

Atmosfera šokių ir pažinimo projekte „Salsamanai“ vis labiau kaista. Ne tik dėl kas kartą sudėtingėjančių repeticijų ir noro pasirodyti kuo geriau – toks pats karštis jaučiamas ir tarp projekto porų. Vienos jų susiduria su nemaloniais nesutarimais, kitos – vieni kitus atranda kitoje šviesoje. O dar kiti pagaliau nusprendžia nebeslėpti ir itin romantiškų jausmų… Šįkart projekte – pirmasis aistringas bučinys!

Praėjusį kartą mažiausiai balų surinkę Simas Buterlevičius ir Indira bei Tadas Gryn ir jo partnerė Cher sulaukė ypatingos dovanos – buvo paskelbta, kad projekto nepaliks nė viena pora! Tai visiems sukėlė ypatingą džiugesį, pavirtusį į dar audringesnį vakarėlį, kurio metu įvyko tai, ko laukė visi – pirmasis nuoširdus bučinys, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

Ypatingus jausmus tarp Simo ir jo partnerės Indiros visi jau buvo pastebėję ir anksčiau. O jų bučinys – tarsi įrodymas, kad viskas tarp šios poros yra be galo nuoširdu, jautru ir tikra!

Simas Buterlevičius ir Indira / TV3 stopkadras

„Visi projekto dalyviai mus skatino pasibučiuoti. Tuo metu Manuelis pasakė pažvelgti į viršų, o kai pakėlėme akis, pamatėme, kaip tiesiai virš mūsų burkavo ir du balandžiai. Tai buvo neįtikėtina! Kas čia vyksta? Ar tai – likimas? Galbūt, nežinau. Tai buvo nuostabu – jaučiausi ypatingai, tarsi svajonėje. Ir aš vis dar tuo netikiu“, – apie bučinį su Simu neslėpdama susijaudinimo sakė Indira.

Tiesa, Indira neslėpė – po bučinio viskas apsivertė. O kitą dieną pasirodžiusi repeticijų salėje, Indira pripažins nė nežinojusi, kaip su Simu pasisveikinti.

„Jausmas labai keistas. Nežinau, kaip reaguoti, nes viskas tikrai įvyko spontaniškai – nieko iš anksto nesitikėjau. Niekada apie tai nekalbėjome – kai vienas į kitą žiūrėdavome, visuomet elgdavomės subtiliai“, – toliau pasakojo ji.

Tuo tarpu Simas į šį jų bučinį pažvelgė itin natūraliai.

„Sakoma, kad per šokį žmonės suartėja. O kai visa tai išjauti, supranti, kad vėl pajutai kažkokį gyvenimo skonį, laimę. Galiu drąsiai pasakyti, kad man, kaip vyrui, šis laikas yra geriausias dalykas, kas galėjo atsitikti gyvenime“, – atviravo jis.

Simas Buterlevičius ir Indira / TV3 stopkadras

Ir iš tiesų – permainų gyvenime Simui išties labai reikėjo. Prieš metus jam teko patirti skaudžius išgyvenimus – Simas ir jo buvusi žmona pasuko skirtingais keliais.

O šis šokių projektas Kuboje jam labai padėjo atgauti jėgas ir tikėjimą gyvenimu.

„Jaučiu, kad šio projekto man labai reikėjo – jis atėjo gyvenime labai sunkiu momentu. Paskutiniais metais jaučiuosi išlindęs iš asmeninės olos. O čia bendrauju su žmonėmis, kurie tave lyg ir vertina, lyg ir myli, tave įkvepia. Tai – labai didelė atgaiva“, – pasakojo jis.

Simas Buterlevičius / TV3 stopkadras

Tiesa, išbandymas laukė ne tik Simo ir Indiros, bet ir visų likusių porų. Visi projekto dalyviai grįžo šokti į įspūdingo grožio Santa Maria paplūdimį. Tai – vieta, kurioje jie pirmąkart improvizavo. O šįkart visa tai jiems teko pakartoti ir vėl! Tačiau šįkart kartelė užkelta kur kas aukščiau.

„Salsamanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Simas Buterlevičius šou „Salsamanai“ (46 nuotr.)
+40