Salsos šokėja Sandra Saikauskaitė laukiasi pirmos atžalos: „Esu dėkinga likimui“

Sandra Saikauskaitė ir Tomas Lukaševičius  / Asmeninio albumo nuotr.
Sandra Saikauskaitė ir Tomas Lukaševičius / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-08 08:02
AA

Salsos šokėja Sandra Saikauskaitė ir jos sutuoktinis karininkas Tomas Lukaševičius išgyvena džiugiausią etapą – šeima laukia pirmagimio.

Džiugią žinią S.Saikauskaitė paviešino socialiniuose tinkluose. Įrašu sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Girdėjau sakant, kad niekas nebūna taip arti dviejų pakraščių – gyvybės ir mirties – kaip būsimos mamos. Nes vienaip ar kitaip šiame etape mes kažką randam, ir kažką tikrai prarandam, transformuojamės, krentam į nežinią, kad galėtume pakilti kaip feniksai iš jos: su naujom patirtim ir atradimais.

Dėkinga likimui, kad šią akimirką galiu būti šios trapios būties dalimi. Jaučiu daug meilės ir dėkingumo, kad viskas vyksta savu laiku. Kad esu, kur esu. Kad nežinau daugiau, nei žinau, ir iš tos nežinios slapta sau nuolat šypsaus.

Palinkėkit ramaus sulaukimo, o visa kita juk ateis savaime“, – rašė ji.

Sandra portalui Žmonės.lt pasakojo, kad pirmagimis pasaulį išvys pavasarį. Tiesa, kol kas kūdikio lyties S.Saikauskaitė nepanoro atskleisti.

„Tegul lieka paslaptis“, – šyptelėjo ji.

Sandra Saikauskaitė ir Tomas Lukaševičius vestuvinius žiedus sumainė 2017 metų vasarą. Pora tąkart vestuvių šventei sugalvojo ir temą - Kuba. Kuba – abiejų jų svajonių šalis, salsos gimtinė. Sandra – šokių mokytoja, jau bemaž dešimtmetį šokanti būtent salsą.

„Tomas irgi šoka, mes kartu dažnai vykstame į įvairius salsos festivalius. Mums salsa teikia daug džiaugsmo, malonumo, todėl ir nusprendėme daryti tokį vakarėlį“, – portalui15min 2017 metais pasakojo Sandra.

Tąkart Sandra atskleidė, kad su Tomu susipažino dar studijų laikais, tuomet, kai ji mokėsi pirmame kurse. Pora susipažino kavinėje, kai Tomas ją užkalbino. Netrukus jiedu ėmė vis daugiau bendrauti, o draugystės išaugo į romantiškus santykius.

Po penkerių metų Tomas mylimajai nusprendė pasipiršti ir 2017-aisiais sumainyti vestuvinius žiedus.

Sandros Saikauskaitės ir Tomo Lukaševičiaus vestuvės Vilniuje (50 nuotr.)
+44