M.Vžesniauskaitė ir J.Caudwellas laukiasi antro vaiko: „Neplanavome, tai – staigmena“

Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė su sūnumi Williamu / Asmeninio albumo nuotr.
Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė su sūnumi Williamu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-11 21:01
AA

Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė (39) kartu su britų milijardieriumi Johnu Caudwellu (70) laukiasi antro vaiko. „Kai sužinojau, kad vėl esu nėščia, negalėjau tuo patikėti“, – neslepia Modesta, dar praėjusių metų pavasarį susilaukusi sūnaus Williamo Johno.

Dviratininkė Modesta Vžesniauskaitė ir filantropas Johnas Caudwellas žinia apie į pasaulį atkeliaujantį jų antrąjį vaikelį pasidalijo su žurnalu „Hello!“.

Neseniai J.Caudwellas žurnalą „Hello!“ pakvietė į savo 34 mln. eurų vertės superjachtą „Titania“, kuri netrukus pasirodys „Netflix“ seriale „The Crown“. Penktame populiaraus serialo sezone verslininko jachta atkurta kaip jachta „Jonikal“, kurioje princesė Diana praleido paskutines atostogas su Dodi Fayedu.

Būtent interviu ir fotosesijos jachtoje metu Johnas ir Modesta netikėtai pranešė džiugią naujieną – pora laukiasi antrojo vaikelio. „Kitų metų kovą, tą patį mėnesį, kai gimė mūsų sūnus Williamas, susilauksime mergaitės“, – žurnalui „Hello!“ sakė J.Caudwellas.

Modesta Vžesniauskaitė, Johnas Caudwellas / LNK nuotr.

„Mes visai neplanavome turėti dar vieno vaiko, todėl tai buvo graži staigmena. Kai sužinojau, kad vėl esu nėščia, negalėjau tuo patikėti. Maniau, kad nėra jokios vilties susilaukti dar vieno kūdikio, ypač dėl to, kad pirmąkart pastoti prireikė trejų metų. Buvau laiminga ir išsigandusi tuo pačiu metu“, – pripažino Modesta.

Buvusi olimpietė taip pat pasidalino, kaip savo mylimajam pranešė žinią apie nėštumą. „Nors labai norėjau pasakyti Johnui, jaučiausi tokia emocionali ir sutrikusi, tad palaukiau vieną dieną, kad nusiraminčiau. Tada sugalvojau, kaip jį nustebinti. Papuošiau mūsų miegamąjį balionais ir užrašu: sveikiname naująjį tėtį!“.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Socialinių tinklų nuotr.

J.Caudwellas prisiminė, kad pamatęs pilną balionų kambarį, sutriko.

„Kelias sekundes nesupratau, ką švenčiame. Pagalvojau, gal pamiršau mūsų metines? Paskui pamačiau ženklą ir negalėjau nuslėpti šypsenos“, – ir dabar šypsodamasis pasakojo Johnas.

Primename, kad olimpietė Modesta Vžesniauskaitė kartu su britų milijardieriumi Johnu Caudwellu 2021 m. kovo mėnesį susilaukė sūnaus. Laimingi tėvai mažylį pavadino Williamu Johnu.

Britų verslininkas J.Caudwellas jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 41 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 17. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – devynmetį sūnų Leonardą.

Fotogalerija:

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas (19 nuotr.)
+13