Savaitės horoskopas – gegužės 15–21 d.

Zodiako ratas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Visą savaitę išoriniai įvykiai, ženklai ir vidiniai pojūčiai rodys, kad reikia kuo nuoširdžiau pasirūpinti tuo, kas buvo nepabaigta praeityje. Į Jaučio ženklą grįš Merkurijus, todėl svarbią vietą užims konkretūs žygiai. Artėjant savaitgaliui apetitas gėrybėms šoktels iki dangaus, o paskutinę savaitės dieną, kai Saulė ims šviesti Dvyniuose, sustiprės smalsumas ir noras pasižmonėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nenustygstantys vietoje. Merkurijus paliks jūsų tiesmukiškąjį ženklą, jūsų smegenims duodamas užduotį sugalvoti būdą, kuris pagerintų jūsų materialinę padėtį. Šoksite aukščiau galvos, tikėdami neįtikėtina savo kerų galia. Prieš ko nors reikalaudami, įsitikinkite, kad jūsų grožiui ir žavesiui tikrai nebus atsispirta.

Savaitgalį, kai Saulė pereis į Dvynių ženklą, sustiprės noras judėti, bendrauti, keliauti, pažinti ir mokytis naujų dalykų. Tapsite lengvabūdiškesni, semsitės žinių iš šalia esančių šaltinių ir užmegsite nuoširdžius ryšius su tais, kurie bus netoliese.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Siekiantys daugiau. Keisis situacija bendravimo fronte – jums taps lengviau išreikšti savo mintis dėl Merkurijaus jūsų ženkle. Griebkite vairą į rankas ir neleiskite niekam jumis abejoti ar jūsų skubinti. Beje, bus dėl ko pamiršite save, manydami, kad nėra nieko svarbiau už pagalbą tiems, kuriems jos reikia. Prieš puldami padėti įsitikinkite, ar nepainiojate pagalbos su pasiaukojimu.

Saulė, palikusi jūsų ženklą, skatins jus stiprinti pagrindą po kojomis. Prasideda asmeninių talentų įtvirtinimo dienos, todėl nedvejodami parodykite pasauliui, ką sugebate. Tai gali būti kelias, vedantis į materialinę gerovę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokie jūs tėvai pagal horoskopą?

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būti savimi. Merkurijus Jaučio ženkle jums bus priežastis prikąsti liežuvį: pasirodys, jog kalbate per gretai ir mąstote pernelyg lengvabūdiškai. Galbūt dėl to dažniau lindėsite apmąstymuose, nei dalyvaukite diskusijose. Be to, dar būsite linkę pataikauti draugams. Jei visi dėl to jaučiasi gerai, puiku, o jei kam nors atrodo, kad perlenkiate lazdą, tai jų problema.

Saulė jūsų ženkle nuo savaitgalio liepia jums tapti savimi ir sustiprinti savo autoritetą. Tapsite visų įvykių centru ir tais, prie kurių kiti šliesis, norėdami sustiprinti savo gyvybiškumą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atskirti skirtingus. Dėl pasikeitusios Merkurijaus padėties įvyks konkrečių pokalbių įvairiomis temomis su draugais ar komandos nariais. Daugiausia teks kalbėtis apie tai, kaip įgyvendinsite savo idėjas, kokią ateitį planuojate ir kitus aktualius dalykus. Nepervertinkite šeimos narių indėlio į jūsų profesinius siekius. Galbūt, atskyrę vienus nuo kitų, padarysite visiems paslaugą?

Saulė Dvyniuose jums bus proga pailsėti, galimybė išsivalyti ir priežastis daug ką apmąstyti. Atsikratykite priklausomybių, baimių, abejonių, trukdančių jums būti sveikiems, džiugiems ir savitiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl draugystės. Merkurijus lems, kad jums bus svarbu mąstyti ir kalbėti apie savo vietą po saule. Ypač su tais, kuriems ir su kuriais dirbate. Iškalba bus bilietas į profesines aukštumas. Optimistiniai pažadai pasklis kur nors šalia ir pakvies keliauti ar studijuoti. Tačiau geri norai teliks norais.

Komunikabilusis Dvynių ženklas, kuriame nuo savaitgalio svečiuosis Saulė, jums primins draugystės svarbą. Save atrasite ir geriausiai išreikšite komandoje, įsilieję į grupės veiklą, bendraudami su draugais ar tapę lyderiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Profesionalai. Merkurijus įsikurs žemės ženkle, todėl įgausite daugiau jėgos. Mąstykite plačiau, suteikdami savo mintims ir žodžiams reikalingas formas. Sulaukę nepažįstamo geradario dovanos, gerai pagalvokite, ar ją išpakuoti. Galbūt ir be jos jums visko į valias?

Saulė Dvyniuose skatins jūsų norą šviesti profesinėje scenoje. Laimėjimai nebus pasiekiami ranka, tačiau galimybės atsivers viena po kitos, jei būsite smalsūs, ieškantys, bendraujantys ir nuolat besimokantys.


SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sužinoti daugiau. Šią savaitę galite suprasti, kad jums parūpo temos, kurias anksčiau laikėte nevertomis dėmesio ar rinkotės geriau apie tai patylėti. Įmintos mįslės skatins dar daugiau suprasti. Be to, reikės suderinti tai, kas nesuderinama: parodyti, kokie ypatingi jūsų partneriai, patiems išliekant oriems.

Į oro stichiją savaitgalį įžengsianti Saulė skatins jus pažvelgti į supantį pasaulį iš platesnės perspektyvos. Sužinokite tai, ko dar nežinojote apie save ir jus supantį pasaulį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ne vieniši. Merkurijus vėl Jaučio ženkle, todėl jums bus gera proga paklausyti savo partnerių. Jie jums atskleis tai, kas suteiks daugiau informacijos apie jus pačius. Suvilioti darbe sklandančių pasiūlymų, įniksite į veiklą ir pamiršite savo labdaringus užmojus ar paprasčiausią troškimą iš širdies pailsėti.

Dėl Saulės judėjimo Dvynių ženklu jums teks keistis, atsisakyti to, kas trukdo, suvienyti jėgas su tais, kurie siekia tų pačių tikslų kaip ir jūs. Net jei nesate nepasiruošę ko nors svarbaus atsisakyti, persigalvokite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Sąlygos pasimokyti. Dėl Merkurijaus padėties jūs ne kartą įsitikinsite, kad skubėti reikia lėtai. Ar jums pavyks prie jo tempo prisitaikyti, turbūt sužinosite iš savo kolegų ir darbo kokybės bei rezultatų. Bus planų daug nuveikti šį tą svarbaus komandoje, niekaip nepažabojamo troškimo sudominti bendražygius ir nemažiau kūrybiškumo bei aistros.

Kol Saulė priešingame ženkle, jūs save realizuosite santykiuose ar padedami partnerių. Nusižengdami savo principams savęs neprarasite. Priešingai, stebėdami kitų veiksmus – išvysite savo klaidas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Negalintys sustoti. Šią savaitę įsitikinsite, kad bendrauti gali būti iš tiesų malonu. Žodžiai taps jūsų saviraiškos priemone, kuri padės rasti kelius į gerbėjų ir atžalų širdis. Beje, karjeros perspektyvos gali atrodyti itin šviesios, tačiau apsiriksite manydami, jog tai pradžiugins jūsų šeimos narius.

Dėl Saulės Dvynių ženkle atrasite save kasdienybėje, besirūpinant sveikata, rutina, kasdieniais buities darbais. Padės noras išmokti naujų dalykų, aplankyti naujas vietas ir sutikti naujų žmonių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškos žymės ant kūno. Ką praneša apgamai ir dėmelės?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Džiaugsmo paieškos. Merkurijus lems daugybę asmeniškų pokalbių. Namuose su šeimos nariais aptarsite praeitį, nebaigtus ir taisytinus dalykus, kursite kartu bendrus ateities planus. Susitikimai šiandien gali būti daug žadantys, tačiau dalis informacijos išpūsta. Panašu, jog tai gali sprogti lyg koks muilo burbulas.

Saulė pereina į oro ženkle, todėl galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti gyvenimu, supdamiesi hamake ir mėgaudamiesi saulės spinduliais. Save realizuosite išmokę džiaugtis ir pamokę to kitus, kurdami ir leisdami laiką su vaikais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dėl pačių artimiausių. Norėdami pasikalbėti, pasimokyti, pasmalsauti ir šį tą išsiaiškinti, tai darykite niekur neskubėdami ir nieko neskubindami. Temos bus mažiau svarbios už artimą ryšį su tais, kurie šalia, kurie turi ką pasakyti ir ko išmokyti. Gautus pasiūlymus akylai peržiūrėkite, nes būsite linkę neskaičiuoti, nestabdyti ir visaip pamiršti saiko jausmą.

Pasikeitusi Saulės padėtis pakvies jus atidžiaus paklaidžioti asmeninio gyvenimo koridoriuose. Skirkite daugiau dėmesio savo šaknims, aplankykite tėvus ir senelius, puoselėkite savo šeimos tradicijas.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau