Savaitės horoskopas – vasario 13–19 d.

Laikrodžiai / Fotolia nuotr.
Laikrodžiai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-12 20:00
AA

Šią savaitę kuo rimčiausiai žiūrėsite į viską, kuo užsiimsite. Atsakingai vertinsite atsiradusias galimybes, todėl, tik pasvėrę visus už ir prieš, jomis naudositės. Jei neieškosite žodžio kišenėje, išsikovosite viską, ko jums reikės. Poreikis plaukti pasroviui, svajoti ir pasitikėti savo nuojautomis sustiprės savaitgalį, kai Saulė pereis į Žuvų ženklą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Padės žinios ir patirtis. Savaitei startavus neabejokite savimi ir tuo, ką žinote, antraip nepavyks įtikinti draugų. O ir sėkmingam komandiniam darbui nebus jokių kliūčių, jei laiku panaudosite turimas žinias, patirtį ar ryšius su gyvenančiais užsienyje.

Kai jūsų iniciatyvas išgirs ir palaikys bendražygiai ar draugai, apie jas bus aktyviai diskutuojama grupėje.

Saulei perėjus į Žuvų ženklą, savaitgalį rasite priežastį atidžiau žvilgtelėti į savo vidų. Labiausiai sau, kaip asmenybei, nusipelnysite, atlikę tvarką savo viduje, atsisakę priklausomybių ir pasistengę pasakyti „ne“ silpnybėms. Nesipriešinkite savo svajonėms ar nuojautai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Priimkite pagalbą. Jūsų karjerai ar kitiems siekiams šią savaitę pasitarnaus gebėjimas bendradarbiauti, neatstumti ištiestos rankos ar siūlomų resursų. Taip išmintinga elgtis net tuo atveju, jei esate tikri, kad su viskuo galite susidoroti patys.

Vėliau taip pat svarbu bus gilintis į tai, kas jums nežinoma, ir darbo vietoje išdrįsti prabilti apie dalykus, apie kuriuos iki šiol tylėjote.

Savaitgalį Saulė apšvies jūsų komandos ir bičiulių sritį. Prasidės laikas, kai gyvybiškai svarbu bus išreikšti save kolektyve, tobulinti savo, kaip komandos nario, įgūdžius ar įgyti grupės lyderio savybių. Bet kuriuo atveju, savanaudiškumo teks atsisakyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Apginti savo nuomonę. Jei pabodo trypčioti vietoje, nematant perspektyvų, šią savaitę reikės kuo rimčiausiai atsižvelgti į antrosios pusės ar kitų jums svarbių žmonių pasiūlymus.

Netruks ir komandinių diskusijų. Bičiulių įkvėpti, gilinsite žinias ar dalinsitės turimomis, ginsite savo nuomonę ir bandysite kitus įtikinti, kad tai, ką teigiate, yra tiesa.

Kai savaitgalį Saulė įsikurs Žuvyse, jums atsiras daugiau galimybių ir noro save realizuoti darbe, siekti dėmesio ir pripažinimo už savo veiklą. Nesileisdami į abejones, jauskite, kas jums tinka labiausiai ir nesiblaškykite, antraip potencialios galimybės liks neišnaudotos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tikėjimas savimi. Kasdienybė šią savaitę gali užgriūti ant jūsų pečių. Jei tam nesipriešinsite, suprasite, kad, įsitraukę į darbo ar buities užduotis ir atradę neišnaudotų asmeninių resursų, sugebate į darbą įjungti kitus ir atrasti svarbių, daug ką keičiančių sprendimų.

Beje, profesinės diskusijos bus rimta priežastis išspręsti vieną kitą iki šiol neišspręstą galvosūkį ar darbe užduoti nepatogius klausimus.

Į Žuvų ženklą perėjusi Saulė jums suteiks daugiau noro, priežasčių ar net realių galimybių keliauti į kitus kraštus, mokytis, atrasti nepažintų vietų, temų ir kitaip plėsti savo ligšiolinį pasaulį. Jei tikėsite savimi, kitus sudominti ir įtikinti bus vieni niekai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Išklausyti kitokią poziciją. Susiimti dėl atžalų, kūrybinių projektų ar rimtai pažvelgti į kokius ne visai rimtus dalykus šią savaitę gali būti svarbu, ypač, jei ketinate užsitarnauti kito žmogaus palankumą.

Be to, nežinia ar jus bus įmanoma nutildyti, kai kils minčių įtikinti partnerius. Tiesa, daugiausia naudos duotų pasiryžimas išklausyti kito žmogaus poziciją.

Kai savaitgalį Saulė pradės judėti Žuvų ženklu, jums svarbiausia bus susitaikyti su neišvengiamomis netektimis ar noru atsisakyti to, kas jums neleidžia pakiliai ir džiugiai judėti pirmyn. Nemažiau svarbu bus ir stiprinti tikėjimą kitais bei priimti jų pagalbą ir dovanas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Išspręsti problemas. Savaitę pradėsite tiksliai žinodami, kurie jūsų šeimos klausimai turi būti išspręsti ir kurios namų kertės negali likti be priežiūros. Jei dėl kažko abejosite, bus kas namuose jums tai aiškiai parodo.

Pasirūpinę namų gerove ir namiškių sveikata, neatsispirsite ir siūlymams šį tą išsiaiškinti, kad vienokios ar kitokios kasdienės problemos būtų lengviau išsprendžiamos.

Nuo savaitgalio Saulė bus priešingoje Zodiako pusėje nei jūsų ženklas, todėl prasidės saviraiškos santykiuose laikas. Rasite vis daugiau priežasčių skirti laiko kitam žmogui, atsižvelgti į jo ar jos norus, rekomendacijas ir patarimus, o gal net mažumėlę dėl jos ar jo pasiaukoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atskleisti kūrybiškumą. Gautos žinios ar išmokti dalykai bei sutikti žmonės savaitės pradžioje jums taps puikia paskata patirti daugiau teigiamų įspūdžių, patobulinti savo kūrinius, atrasti kūrybiškų sprendimų savo veikloje ar rasti kelią į vaikų širdis.

Savaitės antroje pusėje visa tai, ką išgirsite, padės suprasti antrąją pusę ar darbo partnerius.

Jei savaitgalį jūsų dėmesį trauktų buities darbai, kiltų noras išbandyti naujus receptus ar pritaikyti sveikatos stiprinimo būdus, vadinasi, taip pasireiškia sustiprėjusios Saulės Žuvų ženkle įtaka. Regis, visa tai atliksite itin kūrybiškai ir norėdami kitiems padėti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeimos poreikiai. Savaitei prasidėjus, šeimai padėsite skirdami savo dėmesį jos poreikiams ir troškimams patenkinti. Patikėję savimi ir tuo, ką galite pasiūlyti kitiems, nė kiek nesigailėsite, o gal net pagerinsite šeimos gyvenimo kokybę.

Be to, išklausę šeimos narių pageidavimų, noriai imsitės priemonių, kurios padės patobulinti buitį, namiškių savijautą ir patenkinti šeimos narių poreikius.

Atėjus savaitgaliui, Saulė Žuvų ženkle suteiks daugiau progų save išreikšti rūpinantis vaikais, užsiimant savo pomėgiu, sustiprins kūrybinės saviraiškos, pramogų ir romantikos poreikį. Regis, suprasite svarbią tiesą: kuo nuoširdžiau džiaugsitės, tuo labiau džiuginsite kitus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad visiems būtų gera. Šią savaitę jums atrodys, kad be jūsų niekas nebus tobula, todėl labai mielai diktuosite kitiems sąlygas. Tiesa, šįkart jūsų idėjos bus išties prasmingos ir ypač pravers visokiausių susitikimų, išvykų ar pokalbių metu.

Beje, įsivėlę į aršią diskusiją su atžalomis dėl laisvalaikio, gausite reikalingos informacijos, kurią norėsite nedelsdami panaudoti.

Šeimos gyvenimas kurį laiką bus itin svarbus, tokią nuostatą sustiprins į Žuvų žvaigždyną perėjusi Saulė. Kuo nuoširdžiausiai kurstysite šeimos židinį, net ir paaukodami kitus savo poreikius dėl to, kad namuose visiems šeimos nariams būtų gera.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai, kas nematoma. Ryžęsi pažvelgti praeities klaidoms į akis ir jas ištaisyti, šios savaitės pradžioje atliksite nemenką darbą, kuris vėliau padės jums daugiau uždirbti ir įgyti pasitikėjimo savimi.

Beje, kils diskusijų audra dėl pirkinių ar laiko, kurį reikia skirti šeimai. Namiškių siūlymus taip pat vertėtų išgirsti ir į juos įsiklausyti, nes iš to jūs patys turėsite nemažai naudos.

Bendravimas, trumpos kelionės ir kiti ryšiai su aplinkiniais taps jūsų kasdienybe. Tai į Žuvų ženklą perėjusios Saulės įtaka. Kur nors vykdami, susitikdami su žmonėmis, susipažindami, rinkdami žinias, jomis dalindamiesi, pasitikėsite ir tuo, kas nematoma plika akimi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Paklausyti kitų. Savaitei vos įsibėgėjus, jūsų autoritetu komandoje galima bus neabejoti, ypač, jei kuo rimčiausiai atsižvelgsite į savo komandos rekomendacijas ir įvykdysite kolegų pateiktas užduotis.

Daug kalbėsite apie save ir reikšite savo nuomonę, bendraudami su žmonėmis, su kuriais gera padiskutuoti. Nemažai išmoksite, jei be savęs, dar ir kitų paklausysite.

Saulė savaitgalį paliks jūsų ženklą, leisdama jums pasirūpinti savo materialiuoju pasauliu. Kūrybiškai ieškosite būdų savo gabumams pritaikyti, stiprinsite pasitikėjimą savimi ir įsigysite naujų daiktų ar atrasite kitų būdų pasijusti turtingesni.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ištaisyti praeities klaidas. Jūsų savaitė prasidės siekiant atrasti vidinę ramybę, susitvarkyti savo vidinį pasaulį. Tai padaryti jums padės pasiryžimas nusistatyti realius tikslus ir jais vadovautis, priimant sprendimus.

Norėdami pagerinti savo materialinę padėtį, tą darykite ne ieškodami tam palankių konkrečių aplinkybių, bet neišnaudotų praeities galimybių, taisydami anksčiau padarytas klaidas, pasitelkdami nuojautą ar net sapnus.

Savaitgalį tiems, kurių gimtadienis jau visai šalia, būti savimi taps svarbiausia. Stokojate dėmesio ir pagarbos? Meskite į šalį abejones, būkite tokie, kokie esate, ypatingi, ir suprasite, kad dėl to tampate įdomūs kitiems.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė