Savaitės horoskopas – vasario 27 – kovo 5 d.

Gulbė / Fotolia nuotr.
Gulbė / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-26 20:30
AA

Prasideda naujas Mėnulio mėnuo, todėl turėsite minčių, kaip įgyvendinti naujas iniciatyvas. Kai užvaldys norai, skubėsite juos išpildyti ar rungtyniausite su pretenduojančiais į tą prizą, kurį sau nusižiūrėjote. Tiesa, netrūks ir iliuzijų, verčiančių nevalingai apgaudinėti save ir kitus. Venera pradės judėti atgal, todėl bus priežasčių gręžiotis į savo jausmus praeityje.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kuklumas ir kantrybė. Šią savaitę jums nepavyks išvengti konfrontacijų ir konkurencijos, kurios iniciatoriais būsite patys. Tiesa, jums atrodys, kad kiti žmonės trukdo kažką nuveikti ar, priešingai, jus provokuoja. Išlikite kuklūs ir kantrūs, jei ir negausite to, į ką nusitaikėte, antraip jūsų santykiams reikės rimto remonto.

Grožio valdovė jūsų ženkle prieš savaitgalį pradės judėti atgal, todėl keletas išvaizdos korekcijų ar grįžimas prie ankstesnio įvaizdžio bus būdas patikrinti, ar jums tai vis dar tinka.

Gali aplankyti prisiminimai ir sapnai, kuriuose ilgai neužsibūkite. Geriau stebėkite ženklus, padedančius atrasti vidinę ramybę. Savaitei baigiantis jūsų entuziazmas ir žinios duos neprastą rezultatą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ne ausimis, o širdimi. Jūsų galimybės veikti bus prislopintos, tačiau tai nesumažins noro ką nors svarbaus nuveikti. Blaškysitės nuo visiško atsidavimo darbui ir kiekvienos užduoties tobulinimo iki noro viską mesti ir pasitraukti. Kol tai nekenks sveikatai ir santykiams su kolegomis, galite blaškytis kiek širdis geidžia.

Jūsų ženklo valdovė Venera pakeis kryptį, o tai gali pažadinti jausmus tiems, kurių nevalia mylėti ar atnaujinti ryšį, nes juo visiškai nesididžiuojate. Labiau pasaugokite sveikatą, nes primirštos ligos taip pat norės grįžti.

Komandiniuose ar ryšių su draugais labirintuose nepasiklysite, jei klausysitės ne ausimis, o širdimi. Pagavę save ar kitus meluojant, priminkite sau, kad taip gali atsitikti ne dėl piktų kėslų, o vien dėl nežabotos vaizduotės. Pasiaukojimas dėl bičiulių taps gydančiu balzamu, jei šių vaistų neperdozuosite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išminties kupinos ribos. Sėkmingiems komandiniams žaidimams ir laimėjimams pasiekti trukdys nevaldomas atskirų grupės narių noras pasireikšti. Jūs taip pat būsite ne išimtis, nes manysite, kad turite, ką pasiūlyti ir galbūt net tokiu būdu nurungti savo bendražygius. Laimė, savaitei baigiantis, atsiras žmogus, kuris nustatys išminties kupinas ribas, padedančias tai suvaldyti.

Bus dar viena su šia sritimi susijusi problema. Tai žvalgymasis atgal, grąžinimas į komandą tų narių, kurie jau buvo išbraukti. Kita vertus, į jūsų gyvenimą gali sugrįžti draugai, kuriems reikia atleisti, jų atsiprašyti ar įvykdyti netesėtą pažadą.

Karjeros perspektyvos nusidažys rožinėmis spalvomis, todėl kiek luktelėkite prieš priimdami lemtingus sprendimus. Nuojautos ir kūrybinių minčių vedami toli nueisite, tačiau ne visada suprasite, kodėl taip elgiatės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Darbas nelauks. Tai žinodami, skubinsite ir save, ir kitus. Tiesa, jei taip elgsis kas nors kitas, jums gali būti sunku paklusti. Tuomet galite pasielgti visiškai priešingai, nei buvote numatę, ar bandyti rasti pasiteisinimą namuose bei savo asmeniniame gyvenime.

Darbe galimos déjà vu situacijos ar susitikimas su žmonėmis iš praeities. Įbristi į tą pačią upę darbe pabandysite ne tam, kad ko nors pasiektumėte, o tam, kad atliktumėte tai, ko anksčiau nepadarėte.

Gavę pasiūlymų keliauti ar studijuoti, užsisvajosite, todėl bus sunku įvertinti realią situaciją. Lengvai įsitrauksite sudominti kitų žmonių pažiūrų, tačiau nematydami tikros situacijos. Kasdienės užduotys padės jums atrasti pusiausvyrą ir tinkamai panaudoti savo energiją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Žvilgsnis atgal. Kovosite už savo tiesas ir žinias, ignoruodami faktus. Pravartu įsigilinti į kitokią informaciją ar išklausyti tuos, kurie turi ką pasakyti, ir atrasti aplink daugiau spalvų. Ne veltui švaistyti, o sutelkti energiją galiausiai pavyks dėl tų, kuriuos mylite, ar dėl veiklos, kuria žavitės.

Gavę pasiūlymą kur nors vykti ar studijuoti, turbūt suprasite, kad ten jau buvote arba antrą kartą gavote anksčiau neišnaudotą galimybę. Tai gali būti ženklas, kad toje šalyje, su tais žmonėmis ar toje srityje dar turite ką atlikti, suprasti ar išmokti.

Skaičiuodami bendrus ar kitų žmonių pinigus, nebūkite naivūs, nes čia gali būti šis tas, ko nepastebėsite plika akimi. Lengvai apsigausite ir netyčia apgausite kitus. Ta pati taisyklė galios ir tuomet, kai kažkas jums pasiūlys pagalbą ar paramą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Sutvarkyti nebaigtus reikalus. Visą savaitę gerokai pervertinsite savo indėlį į bendrą gerovę, taip pat ir savo galimybes prie tos gerovės prisidėti. Ir kol nesitaikstysite su taisyklėmis, tol barstysite energiją į visas keturias puses, taip ir nepasiekdami rezultato. Savaitei baigiantis, šį chaosą suvaldyti padės šeima ar tradicijos.

Atgal judanti Venera gali į paviršių iškelti anksčiau neišspręstus klausimus dėl draudimų, kreditų, testamentų ir kitų su bendru turtu susijusių dalykų. Jei šie reikalai sugrįžo, vadinasi, turite juos pabaigti sutvarkyti ar išgryninti.

Darbo ar asmeniniuose santykiuose ne viskas bus lyg ant delno. Pasitikėdami partneriais, dėl jų galvos neguldykite, nes vilčių ir įsivaizdavimų bus daug, o konkrečių, patikrinti galimų dalykų kur kas mažiau.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Konkurencija. Savaitė išties bus aktyvi, jei nerungtyniausite su tais, kurie jums svarbūs, o suvienysite savo jėgas. Deja, noras pasijusti svarbiems bus stipresnis už jus pačius. Tiesa, jei iki šiol kurti santykiai nevirs griuvėsiais, savaitės pabaigoje gausite informacijos, kuri jus sustabdys ir sujungs efektyviai bendrai veiklai.

Beje, kadangi Venera pakeis savo judėjimo kryptį, kai kurios Svarstyklės imsis tobulinti esamus santykius, ieškodamos kaltų ar sprendimų, kaip tuos santykius pagerinti. Kitos pajus ilgesį buvusiesiems, o trečios ne savo noru bus priverstos įbristi į pamirštus buvusios partnerystės vandenis (tai galios darbo santykiams).

Darbe ar buityje lauks aibė lūkesčių, kurie padarys jūsų darbo vietą žavesnę ir labiau viliojančią. Kita vertus, kolegos bus linkę tiesą ir pažadus suvynioti taip, kad jums net minčių nekils dėl jų abejoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pastangos. Meilės darbui šią savaitę jums bus galima pavydėti. Skubėsite kuo daugiau atlikti, tikėdami, kad tokiu būdu vykdote ypatingą misiją. Tiesa, galbūt nenorėsite susitaikyti su esamomis aplinkybėmis ir kartais jausitės tokie išsekę nuo nuolatinių pastangų, kad teks ieškoti užuovėjos toliau nuo pagrindinės veiklos ir jus stebinčių akių.

Beje, darbe šią ir ateinančias savaites neišvengsite situacijų, kai reikės atlikti tai, kas buvo užmesta, ar išspręsti santykių su kolegomis problemas. Visa tai dėl to, kad darbas ir atmosfera darbe jums ateityje tektų džiaugsmą.

Kūrybiniai projektai įtrauks, azartas apims ir vaikai ar mylimieji bus jūsų noro aukotis priežastis. Būkite autentiški, atsidavę ir visa širdimi mylintys, tačiau neleiskite jumis manipuliuoti. Savaitei baigiantis, turėsite susikaupti dėl esamos finansinės situacijos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasižvalgymai atgal. Siekdami savo unikalumo ir išskirtinumo, šią savaitę lengvai peržengsite visas iki tol jums galiojusias normas. Tai vers nepriimti vertingų draugų ar kolegų pasiūlymų, kovoti, kad nepaskęstumėte minioje ar nebūtumėte savo bendražygių nukonkuruoti. Jums teks imtis atsakomybės ir tai taps jūsų sėkmės raktu.

Užplūs romantiški pasižvalgymai atgal. Tie, dėl kurių praeityje buvote pametę galvas, privers jūsų širdeles plakti greičiau arba galų gale pripažinti, kad visi tiltai į praeitį sudegė.

Namuose ne viskas aišku, bet bus gera padėti patiems artimiausiems, net jei jie tuo mažumėle naudosis. Tai, ką girdėsite iš namiškių lūpų, turės mažai tiesos, tačiau to įrodyti nebus jokio noro.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėmesys ir meilė. Konkurencija tarp darbo ir namų ar bandymai ką nors įrodyti gali apsunkinti jūsų savaitę ir santykius su šeimos nariais ar kolegomis. Karti praeities patirtis gali būti geriausia priemonė, padedanti energiją nukreipti kuriančia, o ne griaunančia linkme.

Namuose turbūt grįšite prie primirštų planų ar neatliktų darbų. Viena vertus, tai atlikę išsilaisvinsite nuo slegiančio jausmo, kad kažkas laukia jūsų dėmesio ir meilės, kita vertus, atrasite dalykų, kurių vieta praeityje.

Regis, iš giminaičių išgirdę prašymų padėti, mesite viską, kad išpildytumėte jų norus. Bus ir dalykų, kurių dėl savo geranoriškumo nepastebėsite. Kūrybinių minčių turėsite apsčiai, o jūsų istorijos bus įkvepiančios.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tai, kas pamiršta. Diskusijų, noro sužinoti ir dalintis žiniomis bus daugiau nei kantrybės įsigilinti į esmę. Ignoruodami kitokį požiūrį, ieškosite argumentų, kurie padėtų nurungti oponentus. Kad tai nebūtų tik tuščias energijos švaistymas, atsižvelkite į kolegų ar draugų rekomendacijas. Ruoškitės tam, kad jos iš karto atrodys nepatogios.

Beje, prasideda laikas, kai galite susitikti su tais, kuriuos seniai matėte ar pametėte iš savo akiračio. Jūsų ausis pasieks informacija, kurią iki tol ignoravote, tinkamai neišmokote, nepritaikėte ar pamiršote.

Asmeniniuose finansuose vyraus sumaištis, netikros viltys ir nesavanaudiškumo protrūkis. Kita vertus, jūsų nuojauta ir kūrybiniai gebėjimai gali atvesti tiesiai prie jums skirto lobio.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Vertybių perkainojimas. Šią savaitę kils nemažai įtampos sprendžiant finansinius galvosūkius, įvertinant gebėjimus ir juos pritaikant. Būsite nusiteikę išsikovoti jums priklausančią dalį ir nenoriai klausysitės kitokių nuomonių. Jei pavyktų susikoncentruoti į tikslą ir priimti vadovybės parodytą pavyzdį kaip tinkamą, pavyktų išeiti iš situacijos išlošus.

Be to, bus privalu pradėti perkainoti vertybes ir pasinaudoti neatskleistais savo gabumais. Kai kuriems bus atlyginta už tą įdirbį, kuris buvo padarytas anksčiau, pavyks susigrąžinti skolas ar paskolintus daiktus.

Visa, kas susiję su jūsų asmenybe, gali paskęsti keistame rūke. Jame bus sunku priimti sprendimus. Kad ir kas jus užkluptų, kad ir kaip būtų neaišku, ką pasirinkti ir kuo pasitikėti, jus tikrai aplankys suvokimas, kaip reikia tinkamai pasielgti.

Horoskopą sudarė Vaida Budginaitė