Savaitgalio horoskopas – gegužės 13–14 d.

ŽYDĖJIMAS / Shutterstock nuotr.
ŽYDĖJIMAS / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-13 07:00
AA

Šeštadienį turėsime apsčiai optimizmo bet kokiems žygiams įvykdyti. Jų metu keliausime nepramintais keliais, bandysime išsiskirti elgesiu ar netikėtais sprendimais. Sekmadienį liausimės eksperimentuoti, nes motyvuos tai, kas aišku, patikrinta, neperžengia ribų ir neprieštarauja taisyklėms.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį būsite nepaprastai entuziastingi ir nestovėsite vietoje. Dėl to vieną akimirką eisis lyg per sviestą, o kitą troškimai atsitrenks į nesusipratimų sieną. Jūsų originalumas gelbės. Sekmadienį nuobodžiauti neteks ne dėl pramogų gausos, o dėl rimtų siekių, kuriuos žūtbūt užsigeisite įvykdyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienis prabėgs vis kažko tikintis iš kitų: pinigų, jausmų ar dar ko nors, ko galbūt net neįstengsite įvardinti. Jei pavyks slapta pritaikyti kai kuriuos netradicinius sprendimus, nenusivilsite, jei ir negausite pageidauto prizo. Sekmadienį jūsų patirtis ar žinios pelnys kitų žmonių pasitikėjimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Per šeštadienį keliausite ne vieniši. Keisčiausių dalykų sumąstysite, jei šalia bus draugai. Tikrai nesitenkinsite nuobodžiais užsiėmimais. Sekmadienį norėsite patikimų ir išbandytų metodų, kurie leistų nuosekliai eiti įprasta kryptimi. Praverstų žmogus, kuris prisijungtų prie jūsų darbu, patarimais ar lėšomis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškos žymės ant kūno. Ką praneša apgamai ir dėmelės?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienis apdovanos jus keliomis nenuobodžiomis užduotimis, kurias nedelsdami ir su entuziazmu išradingai atliksite. Sekmadienį reikės kito žmogaus patvirtinimo ar tiesiog peties, į kurį galima atsiremti. Todėl su ypatingu rimtumu žvelgsite į tą, su kuriuo dalinatės savo gyvenimo džiaugsmais ir rūpesčiais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį nenorėsite stovėti vietoje. Kad netektų nuobodžiauti, prisigalvosite įvairiausių pramogų, kurstančių jūsų azartą. Sekmadienio žavesį atrasite kasdienybėje, su kurios apribojimais susitaikyti jums bus lengva. Tiesa, įgyvendindami mažus tikslus, susijusius su buitimi ar sveikata, apsišarvuokite kantrybe.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį originaliai susidorosite su šeimos problemomis, o ypač tvarkydami šeimos finansus. Dėl ko nors persigalvosite ar kai ką šokiruosite. Sekmadienį jūsų laiką okupuos vaikai, mėgstama veikla, mylimas žmogus ar kokios nors pramogos. Tačiau labai neįsismaginkite, nes viskam bus svarbu nusistatyti aiškias ribas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį daug prisiplanuosite ir dar daugiau prisižadėsite. O jei kažko įvykdyti bus neįmanoma, tai bus ne jūsų kaltė – visas kortas supainios kitas asmuo. Sekmadienį bus gera likti namuose ar leisti laiką su artimaisiais. Net ir savoje aplinkoje rūpinsitės tuo, kad būtų nenukrypta nuo grafiko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mėnulio dienų kalendorius: kada tvarkyti namus, imti paskolą ir pirkti drabužius...

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį apsispręsdami dėl pirkinių ir kitų dalykų, tikėsite savimi ir nepaisysite kitų patarimų. Veikiau patys juos dalinsite į kairę ir į dešinę. Regis, buityje atsiras originalių daiktų. Sekmadienį bus svarbių planų netoliese, kuriuos reikės aptarti su kaimynais ar socialinio tinklo draugais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį jūsų nematyti bus tiesiog neįmanoma – jūsų „aš“ taip išsiskirs iš minios. Stebinti ir rodyti pavyzdį jums bus tiesiog būtina. Sekmadienį atidžiai planuosite savo pirkinius. Tiesa, to, ko jums prireiks, atsisakyti tiesiog neįstengsite. Laimei, jausite ribas ir vykdysite iš anksto apgalvotą planą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį rinksitės nuošalesnes vietas ir mažiau į akis krentančias veiklas. O jei ilgiau užsiliksite lovoje ar anksčiau į ją įsiropšite – jokia nuodėmė. Sekmadienį pasitiksite rimti ir disciplinuoti, tikėdami, kad asmeninės pastangos, kruopštumas ir strategiškas požiūris padės ne tik išlikti, bet ir išsiskirti iš minios.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį stebinsite savo bičiulius tam, kad įrodytumėte, jog su jumis džiugu ir nenuobodu. Kiti vos spės prie jūsų kintančių pasiūlymų prisitaikyti. Sekmadienį daugiau svarbių dalykų vyks ne dienos įvykių sūkuryje, o jūsų mintyse. Dieną skirkite kaupti jėgas, planuoti ir stebėti įvykius iš šalies.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį nusižiūrėję patį gražiausią tikslą, įnirtingai keliausite link jo. Jei jį pasiekę pamatysite ką kita, ilgai nesvarstydami pasirinksite kitą kryptį. Sekmadienį šliesitės prie draugų. Komandiniai užsiėmimai ar bičiulių pagalba jus stiprins. Jei rezultatų ar reikalingų atsakymų kol kas nepavyks gauti, nenuleiskite rankų.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė