Savaitgalio horoskopas – kovo 11–12 d.

Pilnatis / Fotolia nuotr.
Pilnatis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-03-11 07:00
AA

Savaitgalį kritiškos, paslaugios ir tobulumo siekiančios Mergelės ženkle įvyks pilnatis. Pamesime galvą dėl tvarkos, švaros, sveikatos ir kokybės. Kai kurie visa tai persūdę, pabers kitiems kritikos už netvarką, nešvarą, nesveiką mitybą ir dar bala žino ką. Nors kritiką atskies ir keletas naudingų patarimų, nebus noro jų klausytis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį vyksianti pilnatis jus įkvėps siekti tobulumo kasdienybėje. Gerai įsiklausykite į patarimus, kaip pagerinti savo sveikatą, susitvarkyti buitį, pasirinkti tinkamą mitybą ar mankštos programą. Nors visa tai jus pasieks įvairiausiais kanalais, jums tai neatrodys likimo dovana.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Į pilnaties išprovokuotas tvarkos ir tobulumo paieškas savaitgalį leisitės paskatinti savo vaikų, mylimųjų ar net mėgstamos veiklos. Gali būti nelengva išklausyti kritiką tų, kuriuos labiausiai mylite, ar dėl to, kas arčiausiai jums prie širdies. Tačiau priežasčių suprasti, kad visa tai ignoruodami nepadėsite nei sau, nei patiems brangiausiesiems, taip pat turėsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sekmadienį vyksianti pilnatis jums padiktuos savaitgalio toną ir parinks objektą, kurį jums teks pasiraitojus rankoves tobulinti – tai jūsų namus. Tiesa, nelengva ranka griebsitės šluostės ar atsuktuvo. Sunkokai susitaikę su namiškių pastabomis, vis dėlto jų rekomendacijų dėl asmeninės erdvės tobulinimo neatidėliokite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gal sekmadienį – į pirtį?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalio pilnatis jus pakvies tobulinti bendravimą, mokymosi metodiką ar santykius su broliais, seserimis, giminaičiais, kaimynais. Išgirdę racionalių pasiūlymų, kaip tai išgryninti, veikiau nusisuksite, manydami, kad viską žinote geriau. Kuo greičiau susitaikysite su tuo, kad faktai svarbesni už jūsų nuomonę, tuo visiems bus geriau.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kokybės siekimas materialinių ir kitų vertybių srityje bus jūsų savaitgalio arkliukas. Deja, ant jo neskubėsite sėstis dėl jus apnikusio nepasitikėjimo ir nenoro ką nors keisti. Iš tiesų visos šios sumaišties kaltininkė ir jums gerovės linkinti pilnatis atvers kortas, kurias laiku panaudoję pagerinsite savo materialinę padėtį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį įvyksianti pilnatis jūsų ženkle pareikalaus patobulinti save. Regis, menkai tikėsite tuo, jog įmanoma būti dar gražesniems, sveikesniems, labiau gerbiamiems... Išklausę ne vieną kritišką pastabą, imkitės darbo: tobulinkite įvaizdį, peržiūrėkite valgiaraštį ir atsirinkite tai, kas padėtų ne tik atrodyti, bet ir būti tobulesniems.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šio mėnesio pilnatis jums bus dingstis pasitraukti į užkulisius ir mažumėlę pailsėti. Tiesa, tai vadinti poilsiu galima tik iš dalies, nes vieną svarbų darbą teks atlikti: išgryninti savo vidų. Manykite, jog tai pavasarinis apsivalymas, kuris visų pirma reikalingas jūsų dvasiai. Kai tai padarysite, pagerės ir jūsų savijauta bei darbo kokybė.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tobulinimo darbus pilnatis jus pakvies atlikti komandoje ar draugų grupėje. Apimti šios manijos neskubėkite kritikuoti savo bičiulių. Tiesa ta, kad jie gali su jumis pasielgti neką geriau. Verčiau paskatinkite juos siekti geriausio rezultato, o patys parodykite nepriekaištingo ir paslaugaus draugo pavyzdį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį gausite deramų paskatinimų tobulinti savo tikslus, pasirūpinti pasiekimais ar socialiniu statusu. Ženklai, kad tuo negalite didžiuotis, bus signalas, jog verta imtis priemonių, padedančių tai pagerinti. Ir nors reikalingų pasiūlymų bei metodų bus apsčiai, kažin ar jūs neabejodami juos pritaikysite.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atskleiskite savo vardo paslaptį

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pilnatis, kuri įvyks jūsų stichijoje, jums gali atrodyti lyg smagus žaidimas, kuriame atliekate įtakingo mokytojo ar panašų vaidmenį. Jei jūsų klausysis ausis ištempę ir jūsų žinių ar požiūrio nekritikuos, galite likti kur buvę. Priešingu atveju, gilinkite žinias ir savo pavyzdžiu parodykite, kad nevalia stovėti vietoje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalio nuotaikos svyruos didele amplitude, o su jomis ir jūs – nežinantys, kurį kelią kryžkelėje pasirinkti. Tačiau rinktis reikės, nes bus kas jums parodo (gal net sapne) būtinas permainas ir tai, kad privalu apsišvarinti. Išmeskite iš savo gyvenimo tai, kas jums trukdo džiugiai judėti pirmyn, mėgautis kelione ir savo pakeleiviais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų santykių sritį savaitgalį lankys pilnatis, kurios paskirtis – gerinti jūsų artimų, darbo ir socialinių santykių kokybę. Mažiausiai norėdami tuo užsiimti, vis dėlto turėsite ryžtis ar rasti laiko atlikti šios srities puoselėjimo darbus. Kritiškai pažvelgti į save ir į kitus žmones būtina, bet to nereikėtų laikyti bilietu į turiningą partnerystę.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė