Savaitgalio horoskopas – vasario 11–12 d.

Gero savaitgalio! / Fotolia nuotr.
Gero savaitgalio! / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-11 07:00
AA

Nors iki šeštadienio vakaro bus daug optimizmo, tikėjimo savo sėkme ir palankių ženklų kelyje, vis dėlto atsisakykite naujos ir neįprastos veiklos. Vakare tapsite labiau disciplinuoti, tačiau vis dar norėsite griebtis didžiausio šaukšto savo trokštamoms gėrybėms skanauti. Sekmadienis – tvarkos ir aiškumo metas, tačiau užsisvajoję vis kur nors nuklysite.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didžiąją dalį šeštadienio visokie žaidimai ar smagūs užsiėmimai bus tai, kam niekaip neatsispirsite. Net jei ir privelsite klaidų, nekreipsite į jas dėmesio, žinodami, kad visas jas ištaisys partneriai. Sekmadienį spręsite buitinius rūpesčius: nelengva bus pasirinkti, kokia veikla užsiimti, o ką palikti kitai dienai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeimyninės laimės šeštadienį jums nebus pagailėta, o jei kažko trūks, patys namiškius apdovanosite teigiamais įspūdžiais. Gavę intriguojančių užduočių, jų neatsisakysite, nes tai gali tapti jūsų bilietu į tikslą. Sekmadienį, užuot įsigilinę į savo pomėgį ar užsiėmę su vaikais, neatsispirsite bičiulių pasiūlytoms pagundoms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį bus tiek smagių šnekų, kad ne kažin kam daugiau liks laiko. Skubėdami galite šį tą pražiūrėti ar kur nors pavėluoti, tačiau mažai to paisysite, nes viską užgoš vaikų padovanotos džiaugsmo akimirkos. Šeštadienio vakarą ir sekmadienį skirkite artimiesiems, užuot maitinę save lūkesčiais, kad už namų slenksčio jūsų laukia stebuklai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį sunkiai atsispirsite pagundai save pamaloninti pirkiniais, tačiau iki vėlyvos popietės įsigyti daiktai džiaugsmo teiks neilgai arba netrukus pasirodys esą visai nereikalingi. Kita vertus, bus priežasčių patikėti, kad šeima – tikras lobis. Sekmadienį pasitikėkite tuo ir tais, kurie šalia, užuot ieškoję įrodymų, jog kažkur toli galima atrasti šį tą ypatinga.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų buvimas šeštadienį apšvies ir sušildys bet kurią aplinką, nors jums patiems tai pastebėti ir įvertinti bus nelengva. Įsitraukę į smagų bendravimo ir susitikimų sūkurį, ypač su tais, kuriuos seniai matėte, sulauksite vakaro, o tada kils noras skaičiuoti ir įvertinti smulkmenas. Sekmadienį kilusius norus išpildykite patys, nelaukdami, kol kiti tai už jus padarys.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį nuostabiai leisite medituodami, savanoriaudami ar užsiimdami labdara, tačiau savo gerų darbų neafišuodami. Nors ir stengsitės kitiems padėti, jūsų pačių norai nesumažės. Jie augs dideliu greičiu ir juos patenkinsite vakare. Sekmadienį užplūs nuotaikų kaita ir abejonės: ar patiems viską atlikti, ar perleisti estafetę partneriui.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienis – komandinių džiaugsmų metas, kai laimėti bus mažiau svarbu, nei pasimėgauti bičiulių dėmesiu ir pagarba. Beje, jūsų reikės visiems ir kiekvienam, todėl neapleis jausmas, kad darote šį tą, kas vėliau jums plačiau atvers galimybių duris. Sekmadienį jums bus atleista, jei mažumėlę nuo visko užsisklęsite savo svajonėse.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Mažais dėmesio trupiniais šeštadienį nepasitenkinsite, ypač jausdami, jog atlikote šį tą svarbaus. Beje, jausitės savo namuose vykdantys ypatingą misiją, kuri jums ateityje suteiks galimybių patirti daugiau šeimyninės laimės. Sekmadienį paprašyti padėti draugams tuo ir užsiimkite, užuot susivilioję kokiomis nors pramogomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Optimizmas šeštadienį liete liesis, o jums net nekils mintis jo suvaldyti. Net jei ir atsiras rimtų priežasčių nukabinti nosį, to nepadarysite. Beje, pasitaikius progai susitikti su seniai matytais draugais, praplėsite pažinčių ratą ar sužinosite kažką svarbaus. Sekmadienį blaškysitės tarp būtinybės kažką atlikti ir poreikio tenkinti šeimos narių užgaidas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį turėsite priežastį pasidžiaugti tuo, kad įveikėte kokią nors savo silpnybę ar išdrįsote atsikratyti to, kas jums nereikalinga. Beje, kitų žmonių indėlio nevalia ignoruoti, kaip ir nepaaukoti šiek tiek laiko savo tikslams. Beje, sekmadienį neapsispręsite, ar mėgautis filmais bei knygomis, ar susivilioti bendravimu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Žavėkitės savo partneriu, nes tai užpildys jūsų šeštadienį džiugia partneryste. Ir nieko tokio, jei dėl to padarysite kelias klaidas, nes jas nesunkiai galėsite ištaisyti, pasitelkę savo erudiciją ar patirtį. Sekmadienį bus lengva susipainioti tarp to, ko nori kiti ir ko norite jūs. Neatsispirdami pakritikuoti, patys sulauksite to paties.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Aukodami savo šeštadienį darbui ar buičiai, visai dėl to nesigraušite. Veikiau didžiuositės, galėdami kūrybiškai įvykdyti kitų žmonių prašymus. Beje, lengvai išsiaiškinsite visa, ką panorėję. Sekmadienį jūsų norai bus mažiau svarbūs už kito žmogaus poreikius, tačiau kažin ar jums pavyks atskirti viena nuo kito.

Horoskopą sudarė Vaida Budginiatė