„Sekso ir miesto“ tęsinio aktores šokiravo komentarai dėl jų senėjimo: atrėžė kritikams

Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker ir Kristin Davis / „HBO Max“ nuotr.
Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker ir Kristin Davis / „HBO Max“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-14 22:02
AA

Neseniai pasirodžius serialo „Seksas ir miestas“ tęsiniui „Ir štai kaip...“ (angl. „And just like that...“), internetą užplūdo daugybė komentarų. Deja, ne tik teigiamų: nors dalis gerbėjų džiaugėsi sugrįžusiu kultiniu serialu ir aptarinėjo siužeto vingius, likę komentatoriai negailėjo kritikos amžėjančioms pagrindinėms aktorėms. Vis tik šios netylėjo ir atrėžė savo kritikams.

Viena pagrindinių serialo aktorių Kristin Davis (56), įkūnijanti Charlotte York Goldenblatt, neseniai interviu „Sunday Times' Style Magazine“ pareiškė pykstanti dėl patyčių iš kolegių Sarah Jessicos Parker (56) ir Cynthios Nixon (55) išvaizdos.

„Kiekvienas trokšta aptarti mūsų plaukus, veidus ir dar šį bei tą. Komentavimas yra toks intensyvus, kad net šokiruoja“, – sakė K.Davis. 

Aktorė pripažino, kad nors stengiasi nekreipti dėmesio į neapykantą kurstančias pastabas, jos vis tiek ją veikia neigiamai.

Kristin Davis / „Scanpix“ nuotr.
„Sekso ir miesto“ tęsinio filmavimo užkulisiai / „Scanpix“ nuotr.

„Žmonės tiesiog svaido į tave bombas. Tai mane pykdo, tačiau nenoriu visą laiką širsti, tad komentarų neskaitau – tiesiog žinau, kad jie yra“, – sakė ji ir pridūrė, kad tai yra socialinių tinklų problema.

Kristin Davis taip pat prisiminė kritiką, kurios ji sulaukdavo būdama 30 metų, filmuodamasi originaliose „Sekso ir miesto“ serijoje.

„Kiekvieną savaitę pasirodydavo straipsniai, kuriuose būdavo aptarinėjama mano kriaušės formos figūra. Tuo metu nemaniau, kad tai yra komplimentas. Tokie komentarai man kėlė nemažą įtampą, nes tiesiog negalėjau jų išvengti, ignoruoti. Panašiai jaučiuosi ir dabar“, – neslėpė aktorė.

Aktorė Kristin Davis / „Scanpix“ nuotr.

K.Davis – ne pirmoji „Sekso ir miesto“ aktorė, sureagavusi į žiūrovų pašaipas. Jos atsakas pasirodė po to, kai serialo žvaigždė Sarah Jessica Parker, vaidinanti Carrie Bradshaw, sukritikavo mizoginistinius (skatinančius neapykantą prieš moteris) komentarus apie jos senstančią išvaizdą.

„Mums tenka labai daug mizoginistinių pasisakymų, tačiau jų niekada niekas neskiria vyrams“, – žurnalui „Vogue“ pasakojo S.J.Parker.

„Žili plaukai, žili plaukai, žili plaukai. Ar ji turi žilus plaukus?“, – komentatorius citavo aktorė, net nesistengianti slėpti savo sidabrinių sruogų.

Sarah Jessica Parker / „Scanpix“ nuotr.

Sarah Jessica Parker įsitikinusi, kad kritika ir smerkiantys komentarai įsigalėjo dėl socialinių tinklų.

„Moteris turi arba per daug raukšlių, arba per mažai. Atrodo, kad žmonės nenori leisti mums gerai jaustis tokioms, kokios esame. Netgi atrodo, kad jie džiaugiasi mus skaudindami, nepriklausomai nuo to, ar jos pasirinko senti natūraliai ir neatrodyti tobulai, ar stengiasi kažką padaryti, kad pasijaustų geriau. Žinau, kaip atrodau. Neturiu kito pasirinkimo. Ką man daryti? Sustabdyti senėjimą? Dingti?“, – piktinosi ir retoriškai klausė aktorė.

Sarah Jessica Parker, Kristin Davis ir Cynthia Nixon / „HBO“ nuotr.

Pačiame seriale herojų išvaizdos pasikeitimas ir amžėjimas pateikiamas natūraliai: nevengiama priminti, kad veikėjai paseno, o Cynthia Nixon, vaidinanti Mirandą Hobbs, vietoj firminių raudonų plaukų džiaugiasi stilinga žila šukuosena.

Cynthia Nixon (dešinėje) „Sekso ir miesto“ tęsinio filmavimo užkulisiai / „Scanpix“ nuotr.

Ilgai lauktas kultinis serialo „Seksas ir miestas“ tęsinys „Ir štai kaip...“ visuomenei pristatytas gruodžio 8-ąją Niujorke. Amerikiečių kompanijos „HBO Max“ kūrinys pagaliau tapo pasiekiamas žiūrovams, o tai pažymėta Modernaus meno muziejuje įvykusia premjera.

Po 17 metų pertraukos sugrįžtantis legendinis moterų serialas, kurio centre – Mirandos, Keri ir Šarlotės meilės, darbo bei sekso problemos, buvo plačiai aptarinėjams ir laukiamas su didžiausiu nekantrumu.

Fotogalerija:

„Sekso ir miesto“ tęsinio „Ir štai kaip...“ premjera Niujorke (15 nuotr.)
+9