Sekso scenos filmuose: 9 mitai, kuriuos derėtų pamiršti

Moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Nors sekso scenos filmuose kaitina kraują, jos dažniausiai yra taip toli nuo realybės, kad kartasi nesipiktinti neįmanoma. Holivudo juostose vaizduojamos intymios scenos ne tik kupinos klišių, svarbu ir tai, kaip jos pateikiamos. Žemiau rasite 8 labiausiai erzinančius (ir juokinančius) sekso mitus ir drauge galite papasakoti savuosius.

1. Geidulingas įgriuvimas pro duris

Filmuose intymios įžangos paprastai nebūna. Tad nieko keista, kad ne vieną herojai, įgriuvę pro duris ir ėmęsi reikalo, priverčia pavartyti akis. Teoriškai vazos gal ir gali būti vartomos nuo komodų, o rūbai plėšomi nuo kūno iš aistros, tačiau kas nutarė, kad tai – seksualu? Mielas Holivude, pamėgink rasti naują būdą aistrai išreikšti.

2. Moterų orgazmas

Kodėl, na, kodėl visos moterys filmuose patiria orgazmą, jei tyrimais nustatyta, kad realiame gyvenime tokią galimybę turi tik 25 proc. moterų? Ir dar visiškai vienu metu su partneriu (kuris, reikia pripažinti, gyvenime už ekrano irgi ne visada... na, suprantat)!

3. Viskas arba nieko.

Nors bendravimas yra svarbi intymių santykių dalis, filmų kūrėjai jo vengia: užuot leidę herojams pasikalbėti, pasidalyti jausmais ir mintimis, jie renkasi arba garso takelį (kurio metu herojai nesikalba), arba pasikartojančias dejones.

4. Valandų valandas besitęsiantis seksas, arba „Pasimylėkim dar kartą“

Žinoma, popžvaigždės niekada nenustos dainuoti apie „seksą visą naktį“, bet, ei, tai skamba ir blogai, ir varginančiai. Tas pats scenarijus tiktų ir prakaituojančioms filmuose porelėms, kurios, vos baigusios lovos linksmybes, tuoj pat sušunka: „Pasimylim dar kartą!“, ir vėl puola į aistros vandenyną. Patvirkusiems scenarijų rašytojams derėtų priimti raminamąją vonią, geriausia – įsipylus pušų ekstrakto, ir duoti herojams bent 10 minučių atsikvėpti ir paskaičiuoti žvaigždes.

5. Tai, kas vyksta po sekso

Filmuose atsiplėšę vienas nuo kito įsimylėjėliai pasibučiuoja labanaktukui ir... saldžiai užmiega. Arba apsikabina ir pasidūsaudami žvelgia vienas kitam į akis. Ilgai. Jokios vonios? Jokio dušo? Net rankų plovimo? Ir servetėlių šalia lovos nebūna... Suprantama, filmuose estetika svarbi, bet, na, tikrame gyvenime po sekso apsitvarkoma. Visada.

6. Paklodės toga

Nagi, kilstelėkit rankas tie ir tos, kurie po namus vaikšto apsigobę toga iš paklodės. Jau visi pakėlėt? Puiku. O dabar pakelkit tie, kurie tokį rūbą renkasi po sekso. Iš paklodės, ant kurios buvo seksas. Taip ir reikėjo manyti.

7. Makiažas

Jis nuteka. Jis visada nuteka, nusitrina, apsitrina, vadinkit, kaip norit. Kažin ar daug moterų gulasi į lovą pasidariusios tobulą vandeniui atsparų makiažą. Prakaitas, seilės, ašaros – pratęskit patys. Po sekso visos moterys gražios, bet filmuose, atsiplėšusios nuo partnerio, jos vis dar būna su ryškiais lūpų dažais ir dailutėliai šešėliuotomis akimis. Nagi, filmų kūrėjai, grįžkite į realybę – ir neklaidinkite paprastų paprasto pasaulio vyrų. Moterys gal ir deivės, bet po sekso – ir labai žemiškos deivės.

8. Itin romantiškas drabužių nuvilkimas

Sutikit: dažnai net pačiam nusirengti yra sudėtinga, ką jau kalbėti apie situacijas, kai nurenginėja kitas žmogus. Jei niekada nesate įstrigę marškinėliuose, skinny džinsuose, o liemenuko kabliukas nebuvo įstrigęs, rodos, amžiams, vadinasi, niekada neturėjote sekso.

9. Po sekso jis paskambino!

Seksas po pirmo pasimatymo filmuose – įprasta. Nes kam vargint žiūrovą trimis ar penkiais pasimatymais. Tik štai romantiniuose filmuose seksas po pirmo pasimatymo virsta ilgai trunkančiais santykiais. O kaip būna gyvenime? Surprise, surprise, vyras gali ir nepaskambinti.

Skaitykite daugiau