Seksualus „Golden age“ ir Donny Montell šou „X Faktoriuje“ išprovokavo Saulių Prūsaitį

 Saulius Prūsaitis ir „Golden Age“ su Donny Montell / Stop kadras/15min ir Luko Balandžio nuotr.
Saulius Prūsaitis ir „Golden Age“ su Donny Montell / Stop kadras/15min ir Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-15 21:28
AA

Įspūdingas „Golden age“ ir Donny Montell pasirodymas „X Faktoriaus“ finale nepaliko abejingų. Seksualus, energija trykštantis šou prikaustė žiūrovų dėmesį nuo pat pirmų minučių. Komplimentų grupės narėms Evelinai (20) ir Gabrielei (21) negailėjo ir teisėjai.

Tiesa, viena iš komisijos narių Justė Arlauskaitė-Jazzu juokais klausė, ar „X Faktoriaus“ režisierius Mindaugas Meškauskas neturėjo šio numerio skirti tik suaugusiems?

„Ar nereikėjo šiam šou uždėti N-18 ženklo? Vietomis buvo labai karšta. Tai buvo trys S: stipru, stilius ir seksas. Donatui siūlyčiau pagalvoti ką nors kartu – jūs puikiai tinkate“, – sakė Jazzu.

„Golden Age“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Komplimentų negailėjo ir Saulius Urbonavičius-Samas. Pasak jo, pasirodymas tiesiog privertė atsilošti. „Jūs, panos, taip užaugot šitame „X Faktoriuje“. Tai buvo vau, superpasirodymas!“ – bandydamas atgauti kvapą kalbėjo jis.

„Golden Age“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Įkaitusią atmosferą pajuto ir teisėjas Saulius Prūsaitis. Girdamas merginų ir Donny Montell pasirodymą jis į kamerą parodė dviprasmišką gestą ir, ėmęs raminti dėl to kilusį šurmulį, tarė: „Ramiai, ramiai... Atitiko kirvis kotą. Štai ką galiu pasakyti apie šį pasirodymą.“

„Golden age“ scenoje pasirodė vilkėdamos įspūdingus blizgius triko, kuriuos pridengė tinklinėmis suknelėmis, avėjo ilgaaulius. Jų įvaizdžiu rūpinosi Egidijus Rainys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žado netekusią „X Faktoriaus“ nugalėtoją Iglę sveikino ir šeima: „Džiaugsmas užpildė visą gerklę“

TAIP PAT SKAITYKITE: „X Faktoriaus“ superfinale triumfavo ir 15 tūkst. eurų laimėjo Iglė Bernotaitytė

Muzikinio projekto „X Faktorius“ superfinalas (105 nuotr.)
+99
Finalinės „X Faktoriaus“ laidos užkulisiai (34 nuotr.)
+28