Žado netekusią „X Faktoriaus“ nugalėtoją Iglę sveikino ir šeima: „Džiaugsmas užpildė visą gerklę“

Iglė Bernotaitytė su šeima / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Iglė Bernotaitytė su šeima / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-15 23:19
AA

Jauniausiai projekto „X Faktorius“ atlikėjai Iglei Bernotaitytei (17) šis sekmadienio vakaras įsimins ilgam. Ji – ketvirtojo muzikinio projekto sezono nugalėtoja. Nurungusi stiprias varžoves – unikalaus balso savininkę Pauliną Paulauskaitę ir reperes „Golden Age“ - Iglė iškovojo pergalę ir laimėjo 15 tūkst. eurų piniginį prizą.

„Labai norėjau būti trejetuke, tačiau negalvojau, kad bus taip, kad atėjau ir nugalėjau“, – džiugių emocijų iškart po pergalės neslėpė Iglė.

Laikydama 15 tūkst. eurų prizą ji negalėjo sulaikyti jaudulio.

„Uuu, net negaliu... Taip sunku kalbėti! Džiaugsmas užpildė visą gerklę, visą mane, visą iki pirštų galiukų“, – virpančiu balsu, tačiau iš laimės spindinčiomis akimis iškart po triumfo akimirkos 15min kalbėjo „X Faktoriaus“ laimėtoja.

Akimirkos, kai tiesioginiame eteryje nuskambėjo jos vardas ir projekto vedėjas Martynas Starkus iškėlė į viršų jos, kaip nugalėtojos ranką, ji sako tiesiog neatsimenanti.

„Pačių gražiausių įvykių aš neatsimenu, taip jau būna. Galiu kalbėti tik gražiausiais žodžiais: laimė, džiaugsmas – tiesiog pasaka! Tikrai esu devintame danguje“, – sakė Iglė.

Iš Marijampolės kilusiai merginai – vos 17, tačiau ji įrodė, kad amžius čia – ne riba. Nepaisant to, mergina sako turėjusi pasistengti prieš vyresnius dalyvius.

„Labai bijojau, o man vis draugai sakydavo, va, žiūrėk, čia tavo konkurentas. Bet kažkaip vis tiek susidraugavom“, – 15min prisipažino ji.

Iglė Bernotaitytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Iglė Bernotaitytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak Iglės, ta konkurencinė kova projekte ir buvo sunkiausias iššūkis. Scenos baimės mergina sako neturinti, lipdama į sceną ji jautė, kad visas dėmesys yra sutelktas į ją, o tai ją dar labiau padrąsino.

„Man smagu, kad manimi domisi, kad į mane žiūri. Baisiausia buvo sužinoti, kas pateko į kitą etapą, šį jausmą išgyventi buvo sunkiausia“, – 15min atviravo Iglė.

Kas buvo merginos favoritai? Visos finalininkės, „Golden Age“ ir Paulina, pasak Iglės, visos jos buvo vertos pergalės. Iglė ir Paulina kadaise drauge koncertavo vienoje merginų grupėje, todėl viena kitą jos palaikė ir finalinėje kovoje.

Iglė Bernotaitytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Dalis prizo – tėčiui

Iglė Bernotaitytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasveikinti Iglės iš Marijampolės atvyko ir jos tėvai, jaunesnė sesuo. Iglė dar seniau buvo užsiminusi, kad jei laimės pagrindinį 15 tūkst. eurų prizą, dalį pinigų skirs tėčiui už degalus, kurį jis išdegino į Vilnių ir atgal dainuoti vežiodamas dukrą.

Mergina juokiasi, kad kai jau prizas jos rankose, galbūt vertėtų pagalvoti ir apie nuosavą vairuotojo pažymėjimą, ji prasitarė turinčių minčių dalį pinigų skirti vairavimo kursams.

„Pabūsiu su draugais, o paskui turbūt išvyksime atostogų su tėvais, norėtume aplankyti Ispaniją. Taip pat norėčiau daugiau dėmesio skirti muzikai. Gal koncertą surengti, albumą išleisti, o ir mokslams norėčiau. Jei jau laimėjau pirmą vietą – tikrai turiu kilti karjeros laiptais“, – įsitikinusi ji.

Iglė Bernotaitytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Projekto nugalėtoja sako, kol kas negalvojanti apie tolimesnius planus. Ją sužavėjo duetu finalinėje kovoje atliktas numeris su Vaidu Baumila, Iglė prasitarė norinti dar kartą jį pakartoti.

Ką jai davė „X Faktorius“? „Subrendau vidumi. Prieš ateidama buvau vėjavaikė, o dabar viduje jaučiuosi kitokia, viduje jaučiuosi suaugusi“, – 15min sakė Iglė.

TAIP PAT SKAITYKITE: „X Faktoriaus“ superfinale triumfavo ir 15 tūkst. eurų laimėjo Iglė Bernotaitytė

Muzikinio projekto „X Faktorius“ superfinalas (105 nuotr.)
+99
Finalinės „X Faktoriaus“ laidos užkulisiai (34 nuotr.)
+28