Seniausioje Kauno bažnyčioje susituokė krepšininkas D.Vilys ir K.Vinnikaitė: žiede paslėpė žinutę

Kamilė ir Domantas Viliai / Jevgenijaus Misevič nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Krepšininkas Domantas Vilys ir jo mylimoji „MileBoutique“ savininkė Kamilė Vinnikaitė saulėtą liepos 23-ąją vienas kitam vestuvių ceremonijoje ištarė amžinąjį „taip“. Nuo šiol vyro pavarde prisistatanti Kamilė Vilienė sako, kad šios meilės dienos laukimu jiedu gyveno ištisus metus, todėl „kirbėjimo širdyje neišvengė“.

Kamilės Vinnikaitės ir Domanto Vilio meilės istorija prasidėjo prieš šešerius metus. Kuomet 2016 m. Domantas žaidė Lietuvos krepšinio U16 rinktinėje, jiedu turėjo bendrų pažįstamų, tad laisvu nuo treniruočių metu Kamilė susiskambindavo su jais paplepėti. Ir „taip jau sutapo“, sako Kamilė, jog vienas iš jų gyveno su Domantu.

Ji atvira – „Visiškai paprastas pokalbis apie kasdienybę atvedė į nuostabią pažintį“.

O kad šis dviejų žmonių bendravimas peraugo į stiprius jausmus patvirtinti gali ne tik vestuviniai žiedai ant jaunųjų pirštų, bet ir liepos gale jų minimos šeštosios draugystės metinės.

Kamilė teigia, kad draugystės pradžioje ją sužavėjęs Domanto skleidžiamas nuoširdumas ir ramybė ją žavi iki šiol: „Nesiliauju kartodama, jog jis mano ramybės uostas“.

Kamilė ir Domantas Viliai / Asmeninio albumo nuotr.

Po ketverių gražios draugystės metų, Domantas ryžosi svarbiam gyvenimo žingsniui – sužadėtuvėms. 2021 m. birželio mėnesį porai simboliškoje vietoje – Užupyje, kur jiedu šventė pirmąsias draugystės metines – grojant saksofono muzikai Domantas pasipiršo mylimajai.

Tiesa, ta pati tada skambėjusi saksofono melodija jaunavedžius lydėjo ir jų vestuvių ceremonijos metu, Kamilės tėčiui ją vedant prie altoriaus.

Iškart po sužadėtuvių vestuves pradėję planuoti sužadėtiniai atskleidė, kad šventės laukimu gyveno visus metus, todėl jiedviem lemtingąją dieną „beprotiškas“ laukimas buvo persipynęs su jauduliu.

„Kirbėjimo širdyje neišvengėme“, – patikina Domanto mylimoji.

Kamilė ir Domantas Viliai / Jevgenijaus Misevič nuotr.

Vestuvės be streso

Vestuves planuoti pradėjusiems būsimiems jaunavedžiams judviejų interesai ir norai puikiai sutapo. Tiek Kamilė, tiek Domantas tvirtai žinojo, jog svajoja apie didelę šventę visiems judviejų draugams ir tėvams.

Kamilė atskleidžia, jog ruošiantis vestuvėms jiedu su Domantu didžiausią dėmesį skyrė ceremonijos vietai ir šią ypatingą šventę įamžinantiems fotografams bei videografams. Vėliau rinkosi ir dekoratorę bei papildomą personalą, todėl patikina, kad streso, jog kažko nespės nebuvo.

Kamilė ir Domantas Viliai / Asmeninio albumo nuotr.

Pora tvirtina neturėjusi jokių abejonių, kad vestuvės galėtų vykti ne bažnyčioje. Domantui buvo svarbu ir tai, kad ji būtų istorinė, todėl ceremonijai pora pasirinko seniausią bažnyčią Kaune – Vytauto Didžiojo Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų šventovę.

Po tuoktuvių bažnyčioje vestuvininkų svečiai keliavo į „Grand Vilą“, kurioje laukiant jaunųjų jų artimieji vaišinosi įvairiais užkandžiais, kokteiliais, rašė palinkėjimus, fotografavosi.

Vakaro metu šventės emocija rūpinosi „TIE Muzikantai“. K.Vilienė juokiasi, kad grupė užkūrė tokį galingą vakarėlį, jog net ir išvykus muzikantams svečiai nemiegojo iki 7 val. ryto.

Kamilė ir Domantas Viliai / Jevgenijaus Misevič nuotr.

Griausmingai paminėjus pirmąją vestuvių dieną, antrąją svečių laukė vaišės iš atvykusio maisto vagonėlio, kuris tiekė mėsainius ir grilio salotas.

Jaunoji džiaugiasi, jog antrąją vestuvių dieną, niekas iš susirinkusiųjų neskubėjo namo – paskutinieji svečiai išvyko gerokai po pietų.

Ypatingos dienos svečiams išsiskirsčius, jaunieji taip pat greit kels sparnus. Kopinėti medaus vyks į Ispaniją. Čia jų planuose – Barselona, o vėliau saule mėgausis Maljorkoje.

Vietoj valso – šokis žymių dainų popuri

Kamilės ir Domanto vestuvės nebuvo tradicinės, tačiau tam tikrų dalykų jie atsisakyti visgi negalėjo.

„Jau iš vakaro su vyru miegojome skirtinguose viešbučio kambariuose, todėl jis nematė nei mano pasiruošimo, nei vestuvinės suknelės. Mane išvydo tik tėčiui atvedant prie altoriaus. Galbūt todėl ši diena buvo dar ypatingesnė ir jautresnė“, – vestuvių dienos įspūdžiais dar gyvenanti dalijasi Kamilė.

Kamilė ir Domantas Viliai / Jevgenijaus Misevič nuotr.

Viliene tapusi mergina pamini, kad už nepakartojamą vestuvių atmosferą jiedu su Domantu yra dėkingi ir tėvams, kurie suteikė svarbius palaiminimus.

Po ceremonijos Domantui su Kamile atvykus į šventę, poros tėvai juos pasitiko su duona ir druska, o vėliau savo vaikams perdavė šeimos židinį.

Vakaro programos metu artimųjų nustebinti nepamiršo ir patys jaunieji. Pačiame šventės įkarštyje visus maloniai nustebino jaunavedžių šokis pagal populiarių dainų popuri vietoj tradicinio valso.

„Mums tai nebuvo paprasta šventė. Tie, kurie mus pažįsta, žinojo, kaip stipriai jos laukėme, kaip ilgai apie ją kalbėjome. Ne ką mažiau jos laukė ir draugai, jie jaudinosi dar stipriau už mus“, – pasakoja Kamilė.

Kamilė ir Domantas Viliai / Jevgenijaus Misevič nuotr.

Kostiumo ieškojo ilgiau nei suknelės

Neatsiejamai svarbia vestuvių dalimi yra tapęs ir jaunųjų įvaizdis. Ir nors dažniausiai nuotakoms tos vienintelės ir nepakartojamos suknelės paieška būna sunki užduotis, Kamilei ją rasti pavyko pirmame salone.

„Neturėjau jokios vizijos, kokia suknelė turėtų būti. Išsirinkau tokią, kurią iš pradžių pamačius sakiau „tikrai ne“. Įdomus sutapimas, jog prieš pradedant paieškas, draugė siuntė vienos suknelės nuotrauką, kurią tiesiog rado internete. Tai buvo ta pati suknelė, kurią aš ir išsirinkau“, – sutapimu iki šiol stebisi K.Vilienė.

Tuo metu po nesėkmingai ilgai trukusių jaunikio Domanto kostiumo paieškų, būsimiems jaunavedžiams atsitiktinai „akys užkliuvo“ už vieno varianto. Jį Domantas pasimatavo ir šiam vaizdui neliko abejingas nei jis, nei ji.

Kamilė ir Domantas Viliai / Jevgenijaus Misevič nuotr.

Ir visgi ilgiausiai tęsėsi jaunųjų vestuvinių žiedų paieška. Pora nenorėjo klasikinių, tad greta Domanto žiedo su nuleistais kraštais, Kamilė savąjį sugalvojo „paturbinti“.

Jos galvoje vis sukosi skirtingos mintys dėl žiedo dizaino, todėl ji nusprendė parašyti keletui salonų. Ir vienas jų merginos viziją įgyvendino geriau nei ji pati galėjo įsivaizduoti.

Kamilė ir Domantas Viliai / Jevgenijaus Misevič nuotr.

„Žiedo viduje palikome slaptą graviruotą žinutę vienas kitam, jog „Meilė nugali viską“. Be to, mano žiedo dizainas taip patiko salonams, kuriems rašiau, kad visi iki vieno pradėjo klientams siūlyti jį“, – šypsosi nuotaka.

Kamilės ir Domanto Vilių vestuvės (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau