Senų daiktų energija – išmesti ar pasilikti?

Seni nereikalingi daiktai / Fotolia nuotr.
Seni nereikalingi daiktai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-06-14 19:30
AA

Daugelis žmonių mano, kad seni, kitų naudoti daiktai turi neigiamą energiją, todėl iš tolo aplenkia antikvariatus, antrų rankų drabužių parduotuves, lengva ranka atsikrato senų baldų ir kitokių istoriją menančių daiktų. Tačiau bioenergetikai teigia, kad senų daiktų energija ne visada yra bloga.

Ezoterinius dalykus išmanantys žmonės tvirtina, kad ne visų senų daiktų energija yra bloga – labiausiai ją lemia mūsų požiūris ir elgesys. Jei daiktas užmestas, seniai paliktas, nenaudojamas ir pamirštas, jis tikrai nespinduliuos didelio gėrio, kaip tik pritrauks blogas dvasias ir nelaimes, tačiau iš kartos į kartą keliaujantis ir šeimos mylimas bei vertinamas, atvirkščiai, gali būti puikiausios energijos skleidėjas.

Jei daiktas užmestas, seniai paliktas, nenaudojamas ir pamirštas, jis tikrai nespinduliuos didelio gėrio.

Daikto energija

Kaip kiekvienas žmogus, taip ir kiekvienas daiktas turi savo energiją. Ar atkreipėte dėmesį, kad ekstrasensams užtenka paimti į rankas kokį nors žmogaus daiktą, kad galėtų suteikti informacijos apie tą asmenį. Kaip tik dėl to, kad daiktai „kalba“, dažniausiai artimieji bent mėnesį neliečia mirusiojo daiktų, nes jie vis dar skleidžia labai stiprią informaciją. Ar tikrai visų anapilin iškeliavusio žmogaus daiktų reikėtų atsikratyti? Anaiptol. Šiuo atveju labai svarbu jūsų nusiteikimas. Jei jums vilktis mirusios senelės paltą ar pečius apsisiausti skara yra baisu, tikrai neturėtumėte to daryti, nes patys prišauksite nelaimę. Visai kas kita, jei tie daiktai jums sukelia pačius maloniausius prisiminimus apie mylėtą žmogų ir su jais jaučiatės gerai. Mintyse tik padėkokite buvusiam drabužio savininkui už tai, kad dabar perėmėte jo daiktą. Vienintelio, ko nereikėtų nešioti, tai kito žmogaus batų. Apie tai byloja ne tik bioenergetikai, bet ir liaudies išmintis. Sakoma, kad jei nešiosi kito žmogaus batus, eisi jo keliais – tiek gerais, tiek blogais. O ką daryti, jei rūbą įsigijote padėvėtų drabužių parduotuvėje? Išskalbkite, pakabinkite lauke, kad vėjas gerai išpustytų, mintyse padėkokite buvusiam savininkui ir... nešiokite kaip savą, pripildykite gera energija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Savaitės iššūkis: išbandykite minimalistinį gyvenimo būdą

Patikrinkite daikto energiją ir ją išvalykite

Kiekvienas namuose turi daiktų, kurie neaišku iš kur atsirado – gal paveldėti, gal dovanoti?.. Net ir mažiausi niekučiai – vazelės, atvirukai, žvakidės, įvairūs interjero elementai – skleidžia energiją, kuri gali jus stiprinti ir lygiai taip pat silpninti. Kaip sužinoti, ar daiktui tikrai vieta jūsų namuose? Žinoma, visada galima pasinaudoti bioenergetiko paslaugomis, tačiau kiekvienas žmogus jaučia, kas jam tinka, o kas – ne. Jei daikto nemėgstate, iškart jo atsikratykite, o jei nežinote, ką jam jaučiate, jei galite, paimkite į rankas, palaikykite, pabandykite suprasti, ką jis jums reiškia, kaip jaučiatės liesdamiesi. Mielus daiktus pasilikdami, o atstumiančius išmesdami, labai išvalysite savo namų energiją, dėl to ir patys jausitės kur kas geriau.

Visada pasitaiko ir tokių daiktų, pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių, kurių tiesiog neatsikratysi. Tai gali būti papuošalai, perduodami iš kartos į kartą, senoviniai baldai ar paveikslai. Pabandykite išvalyti jų energiją į pagalbą pasitelkdami vandenį, ugnį ir druską. Jei daiktas nebijo drėgmės, panardinkite jį nakčiai į sūdyto vandens indą, o ryte išdžiovinkite priešais saulę. Jei daikto į vandenį nardinti negalima, gerai visą nuvalykite drėgna šluoste, suvilgyta sūdytame vandenyje. Elkitės lyg atliktumėte ritualą, o ne valytumėte dulkes. O tada uždekite žvakių, išdėliokite jas skirtinguose kambario kampuose, tegul liepsna išvalo neigiamą energiją.

Sulūžusių, suskilusių, įtrūkusių daiktų reikėtų atsikratyti nedelsiant ir negailint, nes jie namuose lemia neigiamą energiją.

Ką sako fegšui?

Pagal senovės kinų mokymą, blogiausia, kai namuose laikome niekam nereikalingus daiktus tiesiog iš godumo ar dėl to, kad „kada nors prireiks“. Tokie pritraukia nelaimes, neleidžia namuose sroventi teigiamai energijai, programuoja neturtą, trukdo atsirasti naujiems, reikalingiems daiktams. Nes visa, kas nauja, pakeičia sena, o seni ir užsistovėję nereikalingi daiktai, trukdydami energijai tekėti be trukdžių, užkerta kelią ne tik materialinei gerovei, bet ir gerai savijautai, laimei, sėkmei. Ne visada aišku, ko tikrai reikėtų atsikratyti. Pirmiausia, tai sulūžę, suskilę, įtrūkę daiktai. Tokius išmeskite nedelsdami ir nesigailėdami, nes jie pritraukia neigiamą energiją. Tai pirmiausia suskilę indai, įtrūkę puodeliai. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ar neturite kur pasidėję sugedusios technikos, ar jūsų namuose nėra senų baldų, apie kurių istoriją nieko nežinote. Tokie labiausiai eikvoja jūsų jėgas, tačiau jeigu atsisveikinti nenorite, reikėtų juos iš esmės restauruoti ir išvalyti, kad įgautų naujos, jūsų energijos. Beje, ar kur nors dailioje dėžutėje laikote senus, kadaise rašytus ar gautus meilės laiškus nuo žmogaus, su kuriuo seniai nebepalaikote jokio ryšio? Kad ir kaip būtų sunku, sudeginkite juos. Jie neleidžia jums žvelgti į priekį ir laiko energijos saitais pririšę prie buvusio mylimojo.