Serialo apie Sesekso hercogus anonse – intriga: princas Harry prabilo apie „nešvarų žaidimą“

Princas Harry ir Meghan Markle / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusią savaitę karališkosios šeimos gerbėjai sulaukė geros žinios – netrukus jie išvys dokumentinį serialą apie Sasekso hercogus. Naujajame būsimo „Netflix“ serialo anonse princas Harry daugelį suintrigavo prabilęs apie „nešvarų žaidimą“ bei „istorijų nutekinimą ir... pasodinimą“.

Naujame anonse princas Harry prabilo apie „moterų, ištekėjusių už šios institucijos, kančias“, akivaizdžiai turėdamas omenyje savo žmoną Meghan ir motiną princesę Dianą.

Anonse parodytas ir intriguojantis epizodas, kai princas Harry prabyla apie „nešvarų žaidimą“, galimai kalbėdamas apie gyvenimą britų karališkojoje šeimoje.

Taip pat keliamas rasizmo klausimas, o komentatorius apie šios poros patirtį sako: „Tai, ką jie patyrė, yra labai svarbu: tai susiję su neapykanta“

Princas Harry ir Meghan Markle / Stop kadras

Ketvirtadienį „Netflix“ paskelbė pirmąjį būsimo dokumentinio filmo apie Sasekso hercogus – princą Harry ir Meghan Markle – anonsą.

Dokumentika pavadinimu „Harry & Meghan“ atskleis poros meilės istorijos pakilimus ir nuosmukius, tad anonse matomi hercogai – tokie tikri, kokių dar niekas niekada nematė.

Dokumentinio šešių dalių serialo „Harry & Meghan“ anonsas tarsi pro rakto skylutę leidžia žvilgtelėti į asmeninį princo Harry ir Meghan Markle gyvenimą. Trumpame vaizdo įraše matomi intymūs, dar niekam nematyti kadrai iš 2018 m. vykusio vestuvių pokylio, kelionės į Afriką ir Meghan nėštumo laikotarpio.

Princas Harry ir Meghan Markle / Stop kadras

Be džiaugsmo akimirkų, anonse parodomi ir sunkumai, su kuriais Sasekso hercogai kovojo atsidūrę karališkojo dėmesio centre. Matoma, kaip Meghan šluostosi ašaras, įtrauktas ir kadras iš 2019 m. Tautų Sandraugos dienos ceremonijos, kurios metu tarp poros ir karališkosios šeimos bei žiniasklaidos tvyrojo įtampa.

Anonse princas Harry ir Meghan Markle atskleidė, kodėl nusprendė taip atvirai papasakosi savo istoriją.

„Niekas nemato to, kas vyksta už uždarų durų, – sako Harry. – Turėjau padaryti viską, ką galėjau, kad apsaugočiau savo šeimą“.

„Kai statymai tokie dideli, ar nėra prasmingiau išgirsti mūsų istoriją iš mūsų pačių?“, – pridūrė Meghan.

Princas Harry ir Meghan Markle / Stop kadras

Pasak „Netflix“, seriale tyrinėjamos jų slaptos, ankstyvosios pažinties dienos ir iššūkiai, dėl kurių pora jautėsi priversta pasitraukti iš karališkųjų pareigų. Į dokumentiką įtraukti Sasekso hercogų draugų ir istorikų, aptariančių šiandieninę Didžiosios Britanijos situaciją ir karališkosios šeimos santykius su spauda, komentarai. Pakalbinti ir šeimos nariai, iš kurių dauguma niekada anksčiau viešai nekalbėjo apie tai, ką matė,

„Serialas ne tik nušviečia vienos poros meilės istoriją, bet ir piešia pasaulio bei to, kaip mes elgiamės vieni su kitais, paveikslą“, – sakė jo kūrėjai.

Dokumentikos autorė – „Oskarui“ nominuota režisierė Liz Garbus, jau anksčiau kūrusi filmus apie garsenybes. Daugiametę sutartį su „Netflix“ Meghan Markle ir princas Harry pasirašė 2020 m. rugsėjį.

Serialo anonsas:

Skaitykite daugiau