Sidnėjaus olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė apdovanojo šaudymo medalininkus Tokijuje

Daina Gudzinevičiūtė / V.Dranginio nuotr.
Lina Motužytė
Šaltinis: Žmonės
AA

Tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) narė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pirmadienį apdovanojo Tokijo olimpinių žaidynių šaudymo varžybų nugalėtojus. Šis įvykis – simboliškas, nes D.Gudzinevičiūtė 2000-aisiais pati tapo Sidnėjaus olimpinių žaidynių čempione, iškovojusia aukso medalį.

Buvusi šaulė apdovanojimus teikė šaudymo į skrendančius taikinius apvalioje aikštelėje rungties nugalėtojams. Aukso medalį iškovojo Vincentas Hancockas, sidabru pasipuošė danas Jesperas Hansenas, o bronza – Kuveito atstovas Abdullah Alrashidi.

Tradiciškai olimpinių žaidynių apdovanojimų ceremonijoje medalius teikia TOK narys ir Tarptautinės federacijos atstovas. Paprastai TOK narys sportininkams medalius kabina ant kaklo, tačiau šiais metais dėl saugumo reikalavimų, atletai medalį užsikabina patys.

Daina Gudzinevičiūtė / V.Dranginio nuotr.

„Iš patirties žinau, ką stovėdami ant apdovanojimų pakylos išgyvena sportininkai, todėl man buvo didžiulė garbė tapti šios patirties dalimi.

Man ši ceremonija taip pat buvo ypatinga. Pirmą kartą teikiau apdovanojimus kaip TOK narė ir ne bet ko, o šaudymo atstovams. Šis sportas mano gyvenime užėmė ypatingą vietą, kai kurie bičiuliai vis dar sportuoja, todėl buvo labai malonu“, – sakė olimpinė čempionė D.Gudzinevičiūtė.

LTOK vadovė – vienintelė Baltijos šalių atstovė TOK narė.

Liepos 23 dieną prasidėjusios Tokijo olimpinės žaidynės baigsis rugpjūčio 8-ąją.

Daina Gudzinevičiūtė Tokijuje (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau