Simona Burbaitė Argentinoje sulaukė jausmingų žodžių: „Fatališka, seksuali moteris“

Simona Burbaitė ir jos šokių partneris Juanas / Luko Griciaus ir TV3 nuotr.
Simona Burbaitė ir jos šokių partneris Juanas / Luko Griciaus ir TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-26 18:27
AA

Tango jungia skirtingus žmones, tautas, naikina atstumą ir kurią ryšį – tuo įsitikino projekto „Tangomanai“ žiūrovai. Sekmadienį visų dalyvių laukia antrasis tango šokis – vienus judėti į priekį įkvėpė pirmųjų pasirodymų sėkmė, o kitus – nusivylimas. Tačiau pasiduoti čia neketina niekas. Ypač – turinio kūrėja bei didžėjė Simona Burbaitė, kuriai užsidegimo galėtų pavydėti net ir aistringiausi argentiniečiai.

Sekmadienį įspūdingoje San Martin aikštėje žiūrovai išvys antrąjį 8 lietuvių ir jų argentiniečių partnerių šokį, kuris turės atskleisti skirtingas epochas ir pačius įvairiausius tango stilius.

Kad lietuvių pastangos nenueina veltui, pastebi ir visus dalyvius su šiuo šokiu supažindinęs Vilniaus tango teatro vadovas Sigitas Repšys.

„Visi lietuviai argentiniečiams palieka labai šiltų ir darbščių žmonių įspūdį. Kokia laimė, kad mes Argentinai galime parodyti kažką ypatingai gražaus. Ir, tuo labiau, kai esame atvykę iš tokios mažos šalies kaip Lietuva, į tokią didelę ir spalvingą šalį kaip Argentina“, – sako jis.

Šįkart didžiosios dalies projekto dalyvių repeticijos vyko istorinėje Buenos Airių vietoje – tango katedroje. Prieš daugybę metų, pirmoji šio pastato paskirtis buvo grūdų malūnas. Vėliau čia buvo pieno fabrikas, dar vėliau gaminti ir mėsos gaminiai. Po kurio laiko pastatas tapo nebenaudojamas. Tačiau tik iki tos akimirkos, kai jį pastebėjo daugybė kūrybingų žmonių, pavertusių jį į kultūros, meno ir tango erdvę.

Visi čia pasirodymams ruošiasi itin uoliai, o S.Burbaitės repeticijos nesibaigia net ir grįžus namo. „Dar turime laiko, kad pasiektume maksimalų balą“, – užtikrintai apie repeticijas kalba ji.

Simona Burbaitė ir jos tango partneris Juanas / TV3 nuotr.

Kai prieš Buenos Airių gyventojus šoko pirmąkart, Simona neslėpė įvertinimu nusivylusi. Tąkart ji ir jos partneris Juanas buvo įvertinti 17 balų.

„Aš nenoriu slėpti savo emocijų ar sakyti, kad man viskas pavyko puikiai. Ne. Man tai yra svarbu – aš noriu šokti ir aš nepasiduosiu! Tikriausiai ir man pačiai reikia išmokti tam tikras pamokas, jog viskas negali gerai pasisekti iš pirmo karto. Esu pasiruošusi mokytis. Dabar tą pyktį nukreipsiu į treniruotes, tango, emociją, pasimėgavimą bei atsipalaidavimo jausmą“, – didžiulį savo užsispyrimą demonstruoja S.Burbaitė.

Simona Burbaitė / Luko Griciaus nuotr.

O ir šokis, kurį žiūrovai išvys sekmadienio vakarą, Simonai ir jos partneriui Juanui taps ypatingas. Mat jis Juano galvoje gimė jau pirmosios repeticijos su Simona metu.

„Jis sakė, kad įsivaizduoja mane kaip fatališką, seksualią moterį, kuri savimi pasitiki. O kadangi noriu išlaisvinti savo artistiškumą, pasakiau Juanui, kad tai yra tai, ko man ir reikia – būti savimi. Tačiau net ir būti savimi reikia drąsos. Šiam pasirodymui man tikrai prireiks daug drąsos, tačiau aš žinau, kad ją turiu“, – pasakoja S.Burbaitė.

Simona Burbaitė ir jos tango partneris Juanas / TV3 nuotr.

Seksualus pasirodymas nepaliks abejingų – sunkiai žodžius rinks ir visas poras vertinsiantys komisijos nariai.

„Abu esate labai gražūs – susikoncentravę ne tik į šokį, bet ir į vienas kitą. Būna gerai, būna puiku, ir būna išskirtinai puiku. Atspėkite, kaip pasirodėte!“ – pasirodymą komentavo komisija, o teisingą atsakymą žiūrovai sužinos jau šio sekmadienio laidoje.

„Tangomanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.