Simona Nainė „Kaukių“ pusfinalyje: „Praėjusį kartą mane tiesiog išvertėte iš kojų“

Šou „Kaukės“ pusfinalis / S.Bolnienės nuotr.
Šou „Kaukės“ pusfinalis / S.Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-12-03 15:35
AA

„Sveiki, ne veltui šiandien mane aprengė kaip kelininką, nes aš apie kelio ženklus labai daug žinau. Labai gerai žinau apie vienpusį kelio eismą, toks kelio ženklas yra ir aš labai tikiuosi, kad jau greitai mano gyvenime vienpusis kelias pasikeis į dvipusį kelio eismą. Labai noriu palinkėti visiems tiek komisijai, tiek tau, Giedriuk, tiek jums, mieli žiūrovai, kad būtų kuo mažiau jūsų gyvenimuose kelio ženklo „sankryža“, o „stop“ ženklo iš viso niekada nebūtų. Varykit tik į priekį“, – šou „Kaukės“ kalbėjo muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano.

Jam pritarė ir kita komisijos narė, nuomonės formuotoja bei savo prekinio ženklo įkūrėja Simona Nainė: „Praėjusį sekmadienį mane išvertėt tiesiog iš kojų, tiesiog iki šiol negaliu atsigauti, visa savaitė be miego. Šiandien yra trylikta laida, pusfinalis. Mano pats mėgstamiausias skaičius, tai nežinau, ar šiandien nenukrisiu ne tik nuo kėdės, bet nuo visos šitos pakylos. Man atrodo, šiandien bus staigmenėlių!“ – džiaugėsi ji.

„Išties projektas eina į pabaigą, aš nemėgstu pabaigų, bet tai yra labai geras ženklas, kad turime šiandien mėgautis dalyvių pasirodymais, nuostabiu vedėju, nuostabiais komisijos nariais. Tikrai mėgausiuos kiekviena akimirka ir labai tikiuosi, kad ir žiūrovai mūsų labai ilgėsis, kai viskas baigsis“, – emocijomis projektui beveik pasiekus finišo tiesiąją, dalijosi aktorė Toma Vaškevičiūtė.

„Truputį darosi liūdna iš tiesų, bet ačiū jums už šį nuostabų sezoną ir galbūt šiandien pagaliau kažką pavyks atspėti, nes labai gėda“, – šventinį vakarą prisipažino atlikėja Monika Liu.

Šou „Kaukės“ pusfinalis / S.Bolnienės nuotr.

„Be galo smagu vėl čia būti. Ir, ačiū Dievui, liko tik tai vienas sekmadienis kai mes susitiksime visi prie šito stalo. Žinokite, šiaip labai man patiko visas dalyvavimas ir projektas. Be galo patiko ir tai, kad ką tik supratau, kad ant scenos kaukių yra mažiau negu mūsų. Tai iš tikrųjų kai tu kiekvieną savaitę su tuo gyveni, jau susimaišo galvoj, kas gi dar čia bus, kas liko, kas iškrito ir dabar buvau nustebęs, kaip čia dainuoja tik tos keturios kaukės, o kur likę?“ – mintimis dalijosi dizaineris Robertas Kalinkinas.

Šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., LNK „Kaukių“ pusfinalyje paaiškės, kurie trys dalyviai pateks į finalą ir turės galimybę kovoti dėl ketvirtojo sezono nugalėtojo titulo, o laimėtoją savo balsais išrinks televizijos žiūrovai.

Fotogalerija:

Šou „Kaukės“ 4 sezono pusfinalis (33 nuotr.)
+27