Skiriasi australų aktoriai Hugh Jackmanas ir Deborra-lee Furness: santuoka truko 27 metus

Hugh Jackmanas ir Deborra-lee Furness  / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Hugh Jackmanas ir Deborra-lee Furness / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-15 22:15
AA

Penktadienį ilgametė Holivudo pora – australų aktoriai Hugh Jackmanas (54) ir Deborra-lee Furness (67) pranešė, kad nusprendė pasukti skirtingais keliais, pranešė „People“. Pora buvo susituokusi 27-erius metus.

Hugh Jackmanas ir su žmona Deborra-lee apie skyrybas išskirtinai pranešė leidiniui „People“. Pora savo pareiškime teigė, kad santuoką nutraukia draugiškai

„Buvome palaiminti, kad nuostabioje, mylinčioje santuokoje kaip vyras ir žmona praleidome beveik tris dešimtmečius. Dabar mūsų kelionė keičiasi ir mes nusprendėme išsiskirti, kad galėtume siekti asmeninio augimo.

Mūsų šeima buvo ir visada bus didžiausias mūsų prioritetas. Kitą skyrių pradedame su dėkingumu, meile ir gerumu. Labai vertiname jūsų supratimą ir pagarbą mūsų privatumui, mūsų šeima išgyvenant šį gyvenimo pokytį“, – dalijosi Hugh Jackmanas ir Deborra-lee Furness.

Hugh Jackmanas ir Deborra-lee Furness / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jie pridūrė, kad tai buvo vienintelis pareiškimas, kurį bet kuris iš jų padarys.

Susipažinę 1995 m. Australijos televizijos serialo „Corelli“ filmavimo aikštelėje, aktoriai vienas kitą greitai ir stipriai pamilo. Deborra-lee tuomet buvo jau pripažinta aktorė, o 13 metų jaunesnis Hugh – dar tik pradedantis aktorius, ką tik baigęs dramos mokyklą.

Jiedu susituokė 1996 m. balandžio 11 d. ir ilgainiui tapo viena mylimiausių Holivudo porų.

Australų pora buvo susituokusi 27-erius metus. Jie turi du bendrus vaikus – 23-erių Oskarą ir 18-metę Avą.

Hugh Jackmanas ir Deborra-lee Furness / AFP/„Scanpix“ nuotr.