Skolintų daiktų magija. Ko negalima laikyti savo namuose?

Senovinis močiutės servizas / Shutterstock nuotr.
Senovinis močiutės servizas / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-24 19:31
AA

Kad ir koks žmogus būtų išmintingas, tačiau vis tiek tiki tam tikrais ženklais. Per amžius kai kurie prietarai taip įsitvirtino mūsų gyvenime, kad neretai net paaiškinti negalime, kodėl, pavyzdžiui, vakare negalima skolinti pinigų arba laikyti namuose svetimų indų. Štai dažniausi prietarai apie skolintus daiktus.

Dažniausi su skolinimusi susiję prietarai yra apie indus, pinigus, vestuvinius žiedus ir kitus daiktus. Ar žinote tokių prietarų, o gal ir patys jų laikotės?

Laikoma, kad žiedas turi savo šeimininko energiją, tad jį užsimaudami jūs perimate dalį tos energijos arba net pasiimate dalį svetimos lemties.

Svetimas žiedas perduoda kito žmogaus energiją

Niekada nereikėtų matuotis kito žmogaus žiedo, o ypač sutuoktuvių. Laikoma, kad žiedas turi savo šeimininko energiją, tad jį užsimaudami jūs perimate dalį tos energijos arba net pasiimate dalį svetimos lemties, jums gali pereiti to žmogaus, kurio žiedą matuojatės, šeimos energija arba galite apskritai neištekėti (jei matuojatės vestuvinį žiedą). Jei jūs patys kitiems duodate savo žiedą matuotis, taip elgdamiesi rizikuojate pasidalinti savo šeimos laime ir sėkme ar net ją atiduodate.

Nors tai tik prietaras, labai pagalvokite, ar reikia duoti pasimatuoti savo žiedą išsiskyrusiai draugei ar tai, kurios šeimoje kasdien svaidomasi žaibais. Nes sutuoktuvių žiedas yra labai asmeninis, netgi intymus daiktas, kuriuo neverta su niekuo dalytis.

Vestuvinis žiedas / Fotolia nuotr.

Svetimiems indams jūsų namuose – ne vieta

Namai – tai jūsų tvirtovė, kuri saugo nuo aplinkinio pasaulio negerovių, o svetimas indas, kaip asmeninis daiktas, patekęs į jūsų namus, griauna jų energiją. Manoma, kad svetimų indų naudojimas gali pritraukti nesėkmes, todėl jei jau koks atkeliavo į jūsų namus, pasistenkite kuo greičiau jį grąžinti šeimininkams. Štai svetimas puodelis namuose prilygsta varžovei, kuri gali nuvilioti jūsų vyrą. Svetima taurė gali sukelti negalavimus, o lėkštė atneša finansinių problemų, dideles skolas ir išlaidas. Norite visų šių bėdų išvengti? Atiduodamus svetimus indus gerai išplaukite – vanduo daug gali! O štai grąžinti nešvarių indų nereikėtų, taip pat ir tušti nėra gerai. Juk gavote tikriausiai pilnus visokiausių gėrybių. Tad ir grąžinkite su miela smulkmenėle – šokoladu, vaisiais, riešutais. Taip į savo namus neleisite pritraukti nesėkmių ir nusivylimo. O prišauksite pozityvią energiją ir pagerinsite savo santykius su žmonėmis.

Porceliano indai / Fotolia nuotr.
Neskolinkite pinigų – tai visada prišaukia nesėkmę

Ne veltui sakoma: „Nori su draugu susipykti, paskolink jam pinigų“ arba „Verčiau žarijas žarstyti, negu svetimus pinigus“, „Svetimi pinigai nešildo“ ir pan. Su pinigais susiję daugybė prietarų, pavyzdžiui, manoma, kad pinigų negalima skaičiuoti vakare. Lygiai taip pat tokiu laiku jų neverta nei skolinti, nei pačiam iš kitų imti. Taip pat reikia vengti pinigus kam nors duoti antradieniais. Tokiu būdu neva visam gyvenimui įlįsi į skolas. Jei popierines kupiūras laikote piniginėje, pasistenkite, kad jos nesusilamdytų. Nesulankstyta kupiūra prišaukia gerą pinigų energiją ir tėkmę.

Pinigai / „Fotolia“ nuotr.

Kas dar lemia pikta

  • Neverta nieko imti iš nepažįstamų žmonių, pavyzdžiui, vaikams neretai žaidimų aikštelėje pasiūloma saldainių ar žaislų. Jei žmogaus gerai nepažįstate, jo duotų daiktų į namus šiukštu neneškite. Taip pat ir neskolinkite kitiems jokių asmeninių daiktų. Nuo senų laikų žinoma, kad negalima nieko skolintis iš nelaimės paliestų žmonių (gedinčių, sėkmės aplenkiamų, nesuduriančių galo su galu). Nes tokiu būdu jų nelaimės gali pereiti jums.
  • Niekam negalima skolinti žiogelio, tai žmones išskiria ir supykdo. Tačiau jei kitos išeities nėra, reikia bent žiogelio adatėle lengvai bakstelėti žmogų. Tokiu būdu apsaugosite nuo nelaimių, arba paprašykite už tai pinigų.
  • Nors medžiaginės nosinės seniai nebenaudojamos, tačiau įdomu žinoti, kad jų jokiu būdu negalima skolintis, nes visos to žmogaus ašaros pereis jums. Jei jau taip pasitaikė, kad jums būtinai reikėjo nosinaitę pasiskolinti, geriau sumokėkite už ją ir nebeatiduokite arba keiskite į naują.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!