Slapta susituokę A.Vėberis ir M.Kerbedytė pasidalijo vestuvių kadru – nuotaka puošėsi įmantria suknia

Martyna Kerbedytė ir Aras Vėberis / Viganto Ovadnevo nuotr.
Martyna Kerbedytė ir Aras Vėberis / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-15 09:13
AA

Prieš kelias dienas sužadėtinę vedęs muzikantas, prodiuseris, buvęs grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis šiuo metu su žmona tapusia Martyna Vėbere mėgaujasi medaus mėnesiu Tailande. A.Vėberis pasidalino smagiu kadru iš atostogų, o laiminga nuotaka – akimirka iš vienos svarbiausių dienų savo gyvenime.

Muzikantas su sužadėtine ir judviejų sūnaus Nojaus mama Martyna Kerbedyte susituokė šių metų sausio 11-ąją Pasvalyje, o jau sausio 12-ąją išskrido į Tailandą, kuriame švenčia medaus mėnesį.

Gerbėjams A.Vėberis žinią apie vestuves pranešė pasidalijęs smagiu kadru iš Tailando, o po nuotrauka pasipylė sveikinimai įteisinus santykius oficialiai.

Tuo tarpu M.Vėberė leido pažvelgti į slaptų vestuvių dieną – pasidalijo nuotrauka, kurioje ką tik tapę jaunavedžiais jiedu demonstruoja žiedus.

Savo šventei Martyna rinkosi išskirtinę trumpą suknelę, rankoje laikė baltų rožių puokštę. A.Vėberis rinkosi klasikinį variantą – juodą kostiumą, įvaizdį paįvairinęs rausvos spalvos peteliške.

Tailande pora mėgaujasi nuostabiu oru ir gyvenimu šalia jūros. „Apsigyvenome viloje ant jūros kranto, kurioje yra ir privatus baseinas, – Žmonės.lt sakė A.Vėberis. – Toje viloje galime net pasiklysti – esame dviese su vaiku, o namo dydis – 500 ar 600 kvadratinių metrų.“

Aras šypsosi, kad kelionė nuo pat oro uosto prasidėjo karališkai. „Jau oro uoste mus pasitiko limuzinas, kuris nuvežė į vilą. Oro temperatūra čia 31 laipsnis šilumos, tad puikiai kopinėjame medų“, – Žmonės.lt pasakojo A.Vėberis.

Žmonės.lt primena, kad Martyna yra dainininko Kastyčio Kerbedžio dukterėčia. Nuo paauglystės ji buvo aktyvi ir aistringa „Naktinių personų“ gerbėja. Ji vadovavo Aro Vėberio ir Alano Chošnau grupės fanų klubui.

A.Vėberis ir M.Kerbedytė savo draugystės pradžia laiko 2014 metų vasario 14-ąją, nors pažįstami – jau kelis dešimtmečius. Pora 2017-ųjų sausio 31 dieną susilaukė sūnaus Nojaus, liepos 22-ąją jiedu susižadėjo.

Per tais pat metais vykusią sūnaus krikštynų ceremoniją Aras prasitarė apie vestuvių planus. Paklaustas, ar kreipsis į tą patį kunigą ir santuokos sakramento, žinomas vyras nedaugžodžiavo.

„Planuojame vestuvėms susitikti su juo. Bet planuoti galima daug ką“, – teigė jis.

Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė (13 nuotr.)
+7