Šokėja, „Mis Visata“ dalyvė Patricija Belousova 20-ąjį gimtadienį sutiko Maskvoje

Patricija Belousova  / Asmeninio albumo nuotr.
Patricija Belousova / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-04 19:12
AA

Majamyje „Mis Visata“ grožio konkurse Lietuvai atstovavusi profesionali šokėja Patricija Belousova vasario 3-ąją atšventė 20-ąjį gimtadienį. Tiesa, iš tikrųjų kaip reikiant atšvęsti šio gražaus jubiliejaus mergina neturėjo kada – paryčiais skubėjo į lėktuvą, nuskraidinusį ją į Maskvą.

P.Belousova – profesionali šokėja, ne vienerius metus šokanti ir dalyvaujanti tarptautinėse varžybose. Beveik mėnesį praleidusi Majamyje, kur ruošėsi „Mis Visatos“ konkursui, mergina kaip reikiant atitrūko nuo pagrindinio savo gyvenimo kelio ir tikslo – pasiruošimo šokių varžyboms.

Grįžusi iš Majamio į Lietuvą Patricija buvo šiltai sutikta šeimos, tačiau pasidžiaugti jų dėmesiu turėjo vos keletą dienų – Žmonės.lt kalbinta mergina pasakojo, kad dalyvavimas grožio konkurse pareikalavo daug jos laiko, todėl dabar ji skubanti atsigriebti šokiuose.

„Mis Visata“ Lietuvai atstovavusi Patricija Belousova grįžo į Vilnių (13 nuotr.)
+7

„Mano gimtadienio diena prasidėjo labai anksti – turėjau naktinį skrydį į Maskvą. O joje švęsti savo gimtadienio visai neplanavau, dabar ne tas galvoje, juk reikia grįžti į intensyvių treniruočių ritmą. Visą mėnesį buvau išvykusi į JAV, o šokiams tokia pertrauka – labai didelė. Grįžusi kelias dienas pailsėjau, bet jau tikrai laikas pradėti ruoštis šokių varžyboms!“ – nekantravo Žmonės.lt kalbinta Patricija, pradėjusi intensyviai treniruotis Rusijos čempionatui.

Pasiteiravus, ar nejaučia apmaudo, jog gimtadienį teko sutikti toli nuo šeimos ir panirus į treniruotes, Patricija patikino, kad tai jai – didžiulis džiaugsmas, mat šeima labai palaiko ją kaip šokėją.

„Negaliu dabar ilsėtis ir linksmintis, nes laukia didžiulis darbas po pertraukos. Labai pasiilgau šokių, tad vėl išeiti ant parketo per savo gimtadienį man buvo didžiausia dovana ir esu dėl to labai laiminga“, – patikino mergina.

Patricija Belousova ir Sergejus Konovaltsevas / Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu su Rusijos šokėju, Europos čempionu ir dukart pasaulio taurės nugalėtoju Sergejumi Konovaltsevu šokanti mergina džiaugiasi, kad jai teko garbė būti su juo poroje.

„Mes abu turime aukščiausius tikslus, todėl beveik visą laiką praleidžiame repeticijų salėje“, – teigė P.Belousova, gimtadienį tik simboliškai paminėti planuojanti savaitgalį.

Lietuvos atstovė grožio konkurse „Mis Visata“ Patricija Belousova (69 nuotr.)
+63
Nacionalio kostiumo vakare Patricija Belousova įkūnijo undinę Jūratę (9 nuotr.)
+3
Grožio konkurso „Mis Visata 2014“ finalas Majamyje (42 nuotr.)
+36