Šokėjai M.Valinovič ir R.Narkevič tapo tėvais: atskleidė pirmagimio vardą

Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič su dukra / Pauliaus Peleckio / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič su dukra / Pauliaus Peleckio / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-22 11:28
AA

Praėjusią vasarą vestuves iškėlę šokėjai Melisa Valinovič ir Rafal Narkevič išgyvena palaimingą, tačiau atsakomybės kupiną etapą – pora tapo tėvais. Rugpjūčio antroje pusėje jie susilaukė pirmagimės.

Džiugią žinią apie dukros gimimą Melisa Valinovič ir Rafal Narkevič antradienio rytą pranešė feisbuke. Jie taip pat atskleidė, kokį vardą suteikė savo pirmagimei.

Įrašu pora sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Kaip ir buvo planuota, rugpjūčio 18 dieną į mūsų gyvenimą pasibeldė Olivia“, – pirma dukros nuotrauka iš Vilniaus gimdymo namų dalijosi laimingi tėvai.

Liepą su portalu Žmonės.lt Rafal Narkevič pasidalijo mintimis apie būsimą tėvystę ir naują etapą žyminčios fotosesijos kadrais.

„Kai pagalvoju, kad mūsų gyvenimas tuoj apsisuks 180 laipsnių ir jau būsime nebe dviese, aplanko jauduliukas“, – tuomet kalbėdamas šypsojosi Rafal.

Naujiena, kad taps tėvais, šokėjus M.Valinovič ir R.Narkevič pradžiugino praėjus keliems mėnesiams po to, kai jiedu tapo vyru ir žmona – 2022-ųjų rugpjūtį mylimieji susituokė, o tų pačių metų gruodį sužinojo, kad laukia dar vienas džiugus gyvenimo etapas. Portalui Žmonės.lt Rafal pasakojo, kad Melisa kurį laiką tai nuo jo nuslėpė, o kai jau ištaikė progą pranešti, jog laukiasi, vyras pats netikėtai tai ėmė ir... atspėjo.

„Kažkurį penktadienį Melisa sako – nusiperkame nealkoholinio šampano, noriu atšvęsti savaitgalį (turėjome lažybas-susitarimą, kad nuo rugsėjo iki naujųjų metų nevartosime alkoholio). Grįžę namo bei pasiruošę filmo vakarui atsidarome šampano butelį ir ji sako: „Ar žinai, ką švęsime?“ Sakau: „Žinoma. Tu nėščia.“ Nežinau, kodėl taip pasakiau, gal kažkiek blefavau, bet, pasirodo, atspėjau“, – ypatingą dieną prisiminė R.Narkevič.

Rafal Narkevič ir Melisa Valinovič / @yehor.photo.people nuotr.

Duodamas interviu portalui Žmonės.lt, Rafal neslėpė – su mintimi, kad jau netrukus į pasaulį pasibels naujas šeimos narys, apsiprasti nebuvo lengva.

„Labai apsidžiaugėme, nors patikėti, kad aš būsiu tėtis, man iki šiol yra sunku. Atrodo, kaip ir viskas aišku – turėsime mažylę, ko čia nesuprasti. Bet kai pagalvoju, kad mūsų gyvenimas tuoj tuoj apsisuks 180 laipsnių ir jau būsime nebe dviese, tai aplanko jauduliukas. Jausmas, kad netrukus mūsų gyvenimas turėtų prasidėti iš naujo, o ir iš tikrųjų, kažkam jis juk ir prasidės“, – mintimis dalijosi žinomas šokėjas.

Melisa Valinovič / Karolinos Jankovskos-Polonis (@karowonder) nuotr.

Tuomet pora jau žinojo vaiko lytį. Rafal su jauduliu prisiminė akimirką, kai Melisa jam pranešė, jog gims mergaitė. Tuo metu mylimieji lankėsi Berlyne.

„Kažkurį vakarą prieš gulant miegoti nuo Melisos gavau dovanėlę – rožinį kūdikio kombinzonėlį. Nors atrodo nieko ypatingo, bet akimirka – jautri.

O mūsų reakcija buvo paprasta – džiaugsmas. Manau, kad nesvarbu kas gims, svarbiausia, kad vaikas būtų sveikas“, – portalui Žmonės.lt pabrėžė pašnekovas.

Artimiausiam šeimos ratui šokėjai surengė ir kūdikio lyties atskleidimo šventę. Pasirodo, daugeliui joje dalyvavusių žinia, kad gims mergaitė, buvo itin netikėta.

„Trakuose išplaukėme laivu. Surengėme kelis žaidimus, vienas jų buvo balsavimas už lytį. Iš 10 žmonių tik 2 atspėjo. Visi tikėjosi berniuko – galbūt dėl to, nes mano pusėje beveik visi „bičai“. Mūsų mamos nustebo – turbūt labiau nei mes patys“, – šyptelėjo R.Narkevič.

Žinodami, kas gims, šokėjai mažylei tuomet jau rinko vardą. Vis dėlto Rafal prisipažino – rasti bendrą sprendimą nebuvo lengva.

„Bėda ta, kad man ir Melisai patinkantys vardai yra skirtingi. Bandome prisijaukinti vienas kito pasirinkimus. Jei neišsirinksime, spręsime pamatę mažylę“, – liepą svarstė R.Narkevič.

Jau žinodami, kad taps tėvais, sutuoktiniai viešėjo Paryžiuje. Ši kelionė buvo ypatinga dar ir dėl to, kad pora jos metu įsiamžino romantiškoje ir naują gyvenimo etapą žyminčioje fotosesijoje Eifelio bokšto fone.

„Kelionę turėjome įsigiję iš anksčiau. Kadangi Melisa jautėsi gerai, nebuvo minčių neskristi. Pačia kelione labai džiaugiamės: Paryžius – nuostabus miestas. Kadangi buvome tik kelias dienas, dar daug ko nepamatėme, todėl ateityje planuojame į meilės sostinę sugrįžti.

Mintis įsiamžinti kilo pamačius draugų nuotraukas, kurios mums labai patiko, taigi paprašėme jų fotografo kontakto ir su juo susisiekėme. Kadangi fotosesija vyko saulei tekant, tai prie bokšto jau turėjome būti 5:45 val. ryte“, – atskleidė Rafal.

Paprašytas įvertinti metus po savo ir Melisos vestuvių, jis pabrėžė, kad šie prabėgo išties greitai, tačiau spėjo padovanoti daug patirčių: „Atsigręžus į tą laiką – buvo daug nuveikta. Trumpiau tariant – metai buvo smagūs! Pakeičiau darbą, kartu su Melisa spėjome sudalyvauti LRT projekte „Miuziklo garsai“. Atšventėme mano 30-metį! Šiek tiek pakeliavome.“

Rafal portalui Žmonės.lt taip pat prasitarė, kad su žmona piešdami ateities planus svajoja apie gausią šeimą: „Kadangi tiek aš, tiek Melisa turime brolius, tai ateityje norėtume turėti bent du vaikus – mums atrodo, kad dviems augti yra smagiau.“

Fotogalerija:

Pirmagimės laukiantys šokėjai Melisa Valinovič ir Rafal Narkevič (5 nuotr.)
@yehor.photo.people nuotr.
+2

Akimirkos iš 2022 metais vykusių vestuvių:

Šokėjų Rafal Narkevič ir Melissa Valinovič vestuvės Lentvaryje (37 nuotr.)
+31