Vilniuje – labdaros vakaras „Midsummer Gala“: tylus aukcionas, garsūs svečiai ir ypatinga viešnia

Midsummer gala svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Midsummer gala svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-22 20:59
AA

Ketvirtadienio vakarą „Les Couleurs“ jaunimo meno fondas surengė „Midsummer Gala“ renginį Vilniuje. Organizacija siekia išnaudoti meno galią, kad padėtų pažeidžiamiems vaikams, atsidūrusiems sudėtingose aplinkybėse. Fondas remia meninį jaunimo išsilavinimą Lietuvoje, Nepale, Meksikoje ir Haityje.

Į renginį, vykusį „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ viešbutyje, atvyko verslo bei meno atstovai, tarp kurių – aktorė Karina Stungytė, verslininkė Eva Rumšas, dizainerė ir mados žinovė Aušra Haglund (neseniai susigrąžinusi mergautinę Muzikevičiūtės pavardę), verslininkė Agota Jakutytė su vyru Mindaugu Kriščiūnu ir kiti.

Renginio garbės viešnia tapo iš Lietuvos kilusi Aura Copeland – modelis, dizainerė, filantropė ir galerijos savininkė, taip pat „Les Couleurs Charity“ įkūrėja Majamyje.

„Midsummer Gala“ renginys „Grand Hotel Kempinski“ viešbutyje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Renginio metu vyko tylusis aukcionas, kuriame buvo pardavinėjami 15-ka meno kūrinių – tapybos darbai ir skulptūros. Kūrinių autoriai – žymūs Lietuvos kūrėjai ir puikiai globaliu mastu žinomi tapytojai iš Ispanijos, Meksikos, Ukrainos bei JAV.

Vakaro svečiai klausėsi pianistės Ievos Dūdaitės ir soprano Marijos Dūdaitės pasirodymų, taip pat vyko diskusija aktualia investavimo į meną tema.

„Midsummer Gala“ svečiai – fotogalerijoje:

„Midsummer Gala“ renginys „Grand Hotel Kempinski“ viešbutyje (43 nuotr.)
+37