Stasiui Povilaičiui suėjo 68-eri: „Jokių ypatingų šventimų nebus“

Stasys Povilaitis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Stasys Povilaitis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-15 08:04
AA

Sausio 15-ąją maestro Stasiui Povilaičiui sueina 68-eri. Dar prieš kelerius metus gimtadienius jis minėjo su trenksmu: 60-ojo jubiliejaus proga surengė koncertą sostinės Operos ir baleto teatre, 65-ojo – su „Žuvėdros“ šokėjais ir būriu talentingų Lietuvos atlikėjų pristatė grandiozinį šou.

Tačiau šiemet muzikantas apie panašią programą net negalvoja. „Nenoriu“, – Žmonės.lt sakė Stasys Povilaitis. Pasak jo, jau ne tas amžius, kad norėtųsi švęsti gimtadienį, todėl šios progos jis per daug nesureikšmina.

„Koks čia smagumas tie gimtadieniai? Jokių ypatingų šventimų nebus. Skaniai papietausim ir viskas“, – užsiminė S.Povilaitis.

Dar anksčiau maestro yra sakęs, kad kartais dėmesys jį vargina, ypač per tokias asmenines šventes. Yra buvę, kad S.Povilaitis net nori išjungti telefoną, atsiriboti. Esą tie sveikinimai – gražu, tačiau jis pats gimtadienių nesureikšmina, o metams bėgant nebesupranta jų prasmės.

Stasys Povilaitis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pastarieji metai dainininkui pateikė daug išbandymų. Tenka rūpintis ne tik savo, bet ir ligoninėje gulinčios mamos sveikata.

Tačiau keliems mėnesiams pristabdęs koncertinę veiklą dabar jis vėl lipa į sceną. Estrados žvaigždė džiugina savo gerbėjus, jo darbotvarkėje netrūksta pasirodymų.

Prieš kelias savaites savo muzikine programa jis linksmino į Klaipėdos naktinį klubą „Port“ atvykusią publiką, o per Kalėdas drauge su buvusiais legendinės grupės „Nerija“ nariais Vitalijumi Pauliuku, Simonu Donskovu ir Antanu Čapu pristatė programą Kauno filharmonijoje. Čia skambėjo sentimentalios, jaunystę primenančios dainos ir garsiausi estrados klasikos kūriniai.

 
Stasys Povilaitis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.