Nenorite sirgti? Stiprinkite imunitetą!

Moteris / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Užkirsti kelią ligai daug paprasčiau, nei gydytis jai užklupus. Kad rudenį nesirgtume peršalimo ligomis, iš anksto stiprinkime savo imunitetą.

Gerai maitinkitės

Siekiantys geros savijautos, turėtų daugiau dėmesio skirti mitybai ir pamiršti nereikalingas dietas. Subalansuota mityba ne tik padės geriau jaustis, bet ir išvengti daugelio iš šaltuoju metų laiku puolančių ligų.

Į savo mitybos racioną patariama įtraukti daugiau vaisių ir daržovių, reikėtų nepamiršti ir mėsos patiekalų bei kruopų.

Į savo mitybos racioną patariama įtraukti daugiau vaisių ir daržovių, reikėtų nepamiršti ir mėsos patiekalų bei kruopų. Subalansuota mityba papildys organizmą reikalingų vitaminų ir mineralų, kurie padės atsispirti ligoms. Atsparus imunitetas leis ne tik gerai jaustis, bet ir padės išvengti ligų bei sutaupyti, nes peršalimui gydyti dažniausiai tenka įsigyti ir vaistinių preparatų.

Nepamirškite puikų prieskonių, kurie užkerta kelia virusams – česnako ir ciberžolės bei aitriosios paprikos. Skaninkite jais bent vieną patiekalą per dieną ir būsite sveikesni.

Mankštinkitės

Norintiems gerai jaustis ir rudenį gyventi be ligų, dera prisiminti sportą. Bet koks judėjimas, net ir pasivaikščiojimas gryname ore, padės stiprinti imunitetą. Jei tik leidžia oras, eikite visur pėsčiomis. Jei naudojatės viešuoju transportu, išlipkite bent viena stotele anksčiau ir gabaliuką kelio paėjėkite. Po įtemptos darbo dienos atsipalaiduokite vaikščiodami miške ar parke – spalvotas ruduo tam pats palankiausias. Vos keturiasdešimt minučių lauke ar parke padės pasijausti geriau ir tapti žvalesniems.

TAIP PAT SKAITYKITE Juokas – nemokamas vitaminas C

Plaukite nosį ir rankas

Plaunant rankas / Fotolia nuotr.

Reguliariai plaukite nosį, per kurią į organizmą patenka įvairių ore sklandančių virusų. Vienas iš efektyvių peršalimo ir viršutinių kvėpavimo takų ligų prevencijos būdų – reguliarus nosies plovimas jūros vandeniu. Reguliariai plaunant nosį, į organizmą pateks mažiau virusų, o patekusieji bus laiku pašalinti.

Nepamirškite ir higienos. Per dieną bent kelis kartus plaukite rankas su muilu, ypač svarbu tai daryti parėjus į namus iš lauko, grįžus po važiavimo viešuoju transportu.

Pasirūpinkite, kad netruktų vitamino C

Nuo šiol visi skubantys bei neturintys laiko sirgti gali pasikliauti Citrosept Forte + Acerola“, kurio sudėtyje esantis augalinis vitamino C šaltinis efektyviai ir paprastai palaiko normalią imuninės sistemos veiklą.

Žodis „forte“ reiškia dar stipresnį šio maisto papildo poveikį, kurį rekomenduojama vartoti kaip papildomą bioflavonoidų, Acerola, turinčių daug vitamino C, vitamino E ir seleno, šaltinį. Vitaminą C, esantį Acerola uogose, organizmas lengvai įsisavina. Be to, jis ypač dera su greipfrutų bioflavonoidais. Vitaminas C ir selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas C, vitaminas E ir selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas C taip pat padeda atstatyti redukuoto pavidalo vitaminą E.

„Citrosept“ maisto papildas

Vienos kapsulės sudėtyje yra net 118 mg bioflavonoidų. Mažytė Citrosept Forte“ kapsulė yra ypač galinga: jos sudėtyje net 40 mg natūralaus vitamino C – lygiai pusė rekomenduojamos paros normos! Acerolos uogos – didžiausias vitamino C šaltinis pasaulyje! Vienoje stiklinėje Acerola sulčių yra 13 kartų daugiau vitamino C, negu tokiame pačiame kiekyje apelsinų sulčių!

„Citrosept Organic“ – imunitetas su charakteriu!

„Citrosept Organic“ maisto papildas

Mūsų geografinės platumos realybė tokia – aštuoni šalčio, sniego ir drėgmės kupini mėnesiai. Laikas, kai visi aplink įsisupa į pledus, čiaudi ir išeikvoja kalnus popierinių nosinių. Vaikų kasdienybė – dvi dienos mokykloje, savaitė – namie, vėl tablečių kursas, vėl užpilami sintetiniai milteliai. Visa tai tampa kone įprasta.

Kaip išvengti tokios nemalonios šaltojo sezono realybės?

Jūsų organizmo gynybinės jėgos – tai imunitetas. Kol jis stiprus, Jums nepakenks nei vienas, netgi mikroskopinio dydžio, puolėjas. Visi, kas supranta šį elementarų principą, jau daugiau nei 15 metų šaltąjį sezoną pasitinka apsiginklavę greipfrutų sėklų ekstraktu Citrosept Organic.

„Citrosept Organic“ – turintis vieną didžiausių bioflavonoidų koncentracijų 800 mg/100 ml bei vitamino C, kuris išlaisvina organizmo gynybines jėgas ir, kaip greitojo reagavimo būrys, atskuba imunitetui į pagalbą.

  • Citrosept – jau daugiau nei 15 metų vienas iš perkamiausių greipfrutų sėklų ekstraktų Europoje;
  • Sertifikuotas ir ekologiškas – sudėtyje nėra cheminių priemaišų;
  • Viena didžiausių bioflavonoidų koncentracijų – 800 mg/100 ml;
  • Rekomenduojamoje dienos dozėje yra net 91% vitamino C referencinės maistinės vertės;
  • Saugus vartoti besilaukiančioms moterims ir vaikams.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Nuolaida perkantiems „Eurovaistinėje“

Citrosept“ maisto papildų galima įsigyti „Benu“, „Gintarinė“ ir „Norfa“ Vaistinėse bei parduotuvėse „Bioteka“ ir „Assorti“.

Daugiau informacijos rasite čia ir mūsų Citrosept FB profilyje.

Ką apie „Citrosept“ maisto papildus mano vaistininkė, sužinokite žiūrėdami vaizdo reportažą:

Skaitykite daugiau