Su M.Melmanu muzikinį video pristatanti K.Krysko: „Meilės mano gyvenime netrūksta“

Karina Krysko ir Maksas Melmanas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Karina Krysko ir Maksas Melmanas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-09-10 16:09
AA

Atlikėjai Karina Krysko ir Maksas Melmanas susitiko prieš daugiau nei dešimtmetį. Tuomet jie atliko hitu tapusią dainą „Aš be tavęs ne aš“. Užsimezgusi graži draugystė tęsėsi ilgą laiką, kol praėjusiais metais dvi muzikalios sielos vėl nusprendė sujungti jėgas. Sugalvoję rengti drauge koncertinį turą, Karina ir Maksas sako jį turėję kuriam laikui atidėti, tačiau šiandien džiaugiasi savo gerbėjams galintys dovanoti naują muzikinio kūrinio „Ketvirtadienis“ vaizdo klipą ir jo versiją.

Žmonės.lt ir „Sapiens Music“ su projekto iniciatoriumi Sauliumi Baradinsku priešakyje pristato naują Karinos Krysko ir Makso Melmano vaizdo klipą. Du atlikėjai filmuojasi apnuoginę savo sielas ir gerbėjams dovanoja kūrinį „Ketvirtadienis“.

 

Karina Krysko ir Maksas Melmanas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Karina Krysko atvirauja, kad nuo senų laikų su Maksu siejanti draugystė jiems leido improvizuoti ir praėjusiais metais abu buvo nusprendę savo gerbėjams dovanoti bendrą programą. Naujasis kūrinys – jų repeticijų ir darbo kartu vaisius.

„Prieš turėjusį vykti koncertinį turą, mes su Maksu nuoširdžiai ir daug repetavome, ruošėmės. Gaila, kad dėl pasaulyje susiklosčiusios sunkios situacijos teko koncertus perkelti. Nepaisant to, bendras darbas išaugino daug šaunių idėjų. Sudalyvauti „Sapiens Music“ projekte buvo būtent Makso pasiūlymas. Pasidomėjusi šio projekto koncepcija, aš mielai sutikau dalyvauti. Nors akylai visko, kas vyko prieš tai, aš nesekiau, tačiau pagrindinė mintis – į kamerą žvelgti iš labai arti – man pasirodė originali. Aš nebijau būti negraži, man patinka ekperimentuoti“, – prisimena Karina.

Karina Krysko ir Maksas Melmanas pristato kūrinio „Ketvirtadienis“ vaizdo klipą (32 nuotr.)
+26

Žmonės.lt Karina pasakoja, jog ir scenoje, ir gyvenime – ji neturi ko slėpti, todėl mintis, filmuotis be šou elementų, jai patiko iš karto. 

„Buvo išties įdomu, o pamatę rezultą abu su Maksu labai apsidžiaugėme. Ši daina, asmeniškai man, yra šilta ir jauki. Dainuodami ją, visas emocijas perleidžiame per save. Stovėdami prieš kamerą, kai niekas aplink mus nevyko, labai įsijautėme, išryškėjo visos gražiausios kūrinio detalės“, – šypteli Karina.

Kadangi kiekvieno „Sapiens Music“ vaizdo klipo pabaigoje atlikėjai palieka žinutę, Karina su Maksu jo gale užrašo „Mylėkiti vienas kitą ir pas mus viskas bus gerai“.

„Daina – apie meilę, kuri turi daug rušių. Gali būti apie meilę per atstumą, kai lauki, kol kažkas tau parašys, apie meilę be atsako. Apie tai, kad meilės niekada nebus per daug. Reikia stengtis kuo daugiau meilės jausti patiems ir ja dalytis su kitais. Kur yra meilės, ten viskas visada gerai“, – kalba Karina.

Pasiteiravus, ar Karina šiuo etapu ir pati patiria romantiškus jausmus, atlikėja subtiliai atsako:

„Meilės mano gyvenime niekada netrūksta. Džiaugiuosi, kad jos gaunu iš visų ir esu šio jausmo apsupta. Dar vienas dalykas, apie ką neseniai pagalvojau ir kalbėjau filmavimo metu, nežinau, ar čia amžius, ar sąmoningumas, bet bėga metai, viskas ilgainiui ima atrodyti taip laikina, todėl švaistyti laiką blogiems dalykams  – tiesiog gaila. Reikia skleisti teigiamas emocijas ir mylėti aplinkinius.“

Projekto „Sapiens Music“ iniciatorius Saulius Baradinskas neslepia, kad jam ši daina – tarsi laiko kelionė.

„Buvau dar vaikas, kai pirmą kartą išgirdau dainą „Ketvirtadienis“ ir man šis kūrinys asocijuojas su rudeniu ir jo šiluma, mažais momentais, kurie mus jungia ir vienija, meile. Mano vidinis vaikas džiaugiasi, kad Maksas su Karina atliko šią legendinę dainą kitu skambesiu, nes juk visiems mums, atėjus rudeniui, reikia šilumos“, – sako Saulius ir kviečia išgirsti kūrinį.