Su sūnumi į Italiją išvykęs D.Bunkus sulaukė kritikos: „Paaiškinu, gal ši informacija bus naudinga“

Danielius Bunkus / Asmeninio albumo nuotr.
Danielius Bunkus / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-23 10:05
AA

Įpusėjus rugsėjui verslininkas Danielius Bunkus kartu su sūnumi Kristupu leidosi į kelionę po Italiją. Čia lankė gražiausius šalies miestus, grožėjosi architektūra ir skanavo gardžiausius valgius. Visgi smagi tėvo ir sūnaus kelionė viešumoje sukėlė ir nemažai nuostabų bei negatyvių reakcijų – kai kurie stebėjosi, kodėl D.Bunkus nusprendė su sūnumi išvykti prasidėjus mokslo metams.

Sulaukęs pastabų dėl sūnaus Kristupo praleistų pamokų, D.Bunkus paaiškino situaciją. Vyras pasakojo, kad jo sūnus Kristupas mokosi privačioje mokykloje, turinčioje savą tvarką.

„Paaiškinu, nes gal kažkam ši informacija bus naudinga. Kristupas mokosi privačioje mokykloje Forvardas. Joje nėra klasių, nėra pažymių, nėra namų darbų ir šiaip visa sistema yra absoliučiai skirtinga nuo visų likusių mokymosi įstaigų. Vaikai lavinami pagal asmeniškai sudarytus mokymosi planus ir per metus privalo išsilaikyti tam tikrą skaičių įskaitų“, – instagrame aiškino D.Bunkus.

Danielius Bunkus su sūnumi Kristupu / „Instagram“ nuotr.

D.Bunkaus ir jo sūnaus Kristupo kelionė per mokslo metus nuostabų sulaukė dėl šiais metais pasikeitusios mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, mokyklos lankomumo užtikrinimo tvarkos.

Nuo šių mokslo metų Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) apribojo tėvų galimybę teisinti vaikų praleistas pamokas. Nuo šio rugsėjo tėvai gali pateisinti penkias mokymosi dienas per mėnesį, praleistas dėl ligos. Taip pat tėvai gali pateisinti ir daugiau pamokų, praleistų dėl objektyvių aplinkybių, pvz., dėl nepalankių oro sąlygų, įvykių, susijusių su eismo sutrikimais ar kt.

Jei mokinys serga ilgiau negu 5 mokymosi dienas, tėvų pateisinimo nebepakanka – reikia kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą. Iki šiol tėvai galėjo pateisinti visas vaiko praleistas pamokas.

Savo ir sūnaus Kristupo kelionės po Italiją akimirkomis Danielius Bunkus aktyviai dalijosi savo instagrame. Jomis leido pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

Jiedu jau spėjo aplankyti kelis Italijos miestus – Romą, Vatikaną, Pizą bei Florenciją. Tėtis ir sūnus po šalį keliauja nuomotu automobiliu.

Pizoje jie nusifotografavo prie Leaning Tower (liet. pasvirusio bokšto).

Kaip D.Bunkus teigė portalui Žmonės.lt, tūkstančius kilometrų su sūnumi jie važiavo dėl kilnaus tikslo.

„Išpildėme Kristupo svajonę, labiausiai jis norėjo pamatyti Pizos bokštą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Danielius.

Kristupas Bunkus / Instagram nuotr.

Iš nuotraukų matyti, kad jie mėgaujasi vienas kito kompanija ir gerai leidžia laiką.

Danielius Bunkus su sūnumi Kristupu / Instagram nuotr.

Danielius jau spėjo sumontuoti trumpą filmuką, kuriame – įsimintiniausi įspūdžiai.