Susituokė šokėjai R.Monginaitė ir A.Brikmanis: mokinės ir trenerio meilę vainikavo šventė Žemaitijoje

Rugilės Monginaitės ir Andriaus Brikmanio vestuvės / Vidmanto Kirklio nuotr.
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Kai esu su Andriumi, atrodo, kad absoliučiai viskas yra ir bus gerai. Net pačiomis nelemčiausiomis dienomis jis mane nuramina ir suteikia tvirtybės“, – atvirauja daugkartinė šalies Lotynų Amerikos šokių čempionė Rugilė Monginaitė (24). Šešerius metus trukusią jos ir trenerio Andriaus Brikmanio (39) draugystę rugpjūčio 26-ąją vainikavo vestuvių šventė Žemaitijos krašte.

Įprasta girdėti meilės istorijas apie susišokusius scenos partnerius, tačiau Rugilė ir Andrius iš to būrio išsiskiria. Prieš šešerius metus šokių profesionalė pamilo ją mokiusį trenerį. „Būsimą savo vyrą prisimenu nuo tada, kai atvykau į vieną Lietuvos šokių rinktinės stovyklą, kurioje jis dirbo“, – apie pirmuosius susitikimus pasakoja Rugilė.

Kai dėl karjeros aukštumų palikusi gimtąją Klaipėdą ji persikraustė į Kauną, nusprendė lankyti treniruotes sportinių šokių klube „Santaka“. Tuomet jam vadovavo Andrius ir jo tėtis Imantas Brikmanis.

„Dar mokiausi mokykloje, todėl atvykusi išsinuomojau kambarį, po metų – nedidelį butą. Mūsų su Andriumi santykiai užsimezgė ne iš karto, tik po kelerių metų ėmėme draugauti. Kartu apsigyvenome, kai įstojau į Lietuvos sporto universitetą.“

Rugilės Monginaitės ir Andriaus Brikmanio vestuvės / Vidmanto Kirklio nuotr.

Prieš metus per mylimosios gimtadienį Andrius paprašė jos rankos. „Viskas įvyko mano šeimos namuose gimtojoje Klaipėdoje. Buvau ką tik iš lovos išlipusi ir tokio Andriaus žingsnio nesitikėjau! Be galo apsidžiaugiau ir iškart sutikau. Po sužadėtuvių nuvažiavome pas mano brolį Ernestą. Pamatęs žiedą ant rankos ir švytintį mano veidą, jis puolė sveikinti. Jaučiausi pakylėta. Ėmę planuoti vestuves, būtent Ernestui patikėjome vesti savo šventę.“

Iš pradžių Rugilė su Andriumi norėjo susituokti dviese egzotiškoje šalyje, bet suprato – vestuvių trokšta su šeima ir draugais.

„Planas ėmė ir pasikeitė. Kadangi nuolat dalyvaujame stovyklose, varžybose, dirbame klube – visas mūsų gyvenimas sukasi aplink šokius. Nori nenori datą teko derinti prie įtempto grafiko“, – išduoda Rugilė.

Rugilės Monginaitės ir Andriaus Brikmanio vestuvės / Vidmanto Kirklio nuotr.
Rugilės Monginaitės ir Andriaus Brikmanio vestuvės / Vidmanto Kirklio nuotr.

Renkantis šventės vietą, jaunavedžiams rūpėjo ne tik pastato išvaizda, bet ir jį supantis kraštovaizdis. Pora apvažiavo ne vieną objektą, kol dėmesį patraukė „Villa Valery“ kompleksas, esantis netoli Telšių.

„Patiko puiki pokylių salė ir išpuoselėta aplinka. Norėjau, kad pasiruošimo laikotarpiu nedingtų Rugilės šypsena, todėl smulkmenomis rūpinosi ji, – juokiasi Andrius. – Vienintelis mano pageidavimas buvo skanus ir sotus maistas.“

Vestuves koordinuoti ir vesti pora patikėjo nuotakos broliui Ernestui Monginui, dekorą – Andželai Narkevičienei, svečius linksmino muzikantas Donatas Montvydas.

„Prieš kurį laiką apsilankę jo koncerte, su Andriumi susižvalgėme: koks nuostabus ir publiką įtraukiantis pasirodymas! Iškart žinojome, kad šis charizmatiškas ir šiltas žmogus nuspalvins mūsų šventę.“

Rugilės Monginaitės ir Andriaus Brikmanio vestuvės / Vidmanto Kirklio nuotr.

Oficialiajai daliai nuotaka rinkosi „Woná Concept“ suknelę, o vakare pasidabino lietuvių kurtu „A.P.line“ drabužiu. Jaunikį puošė stilistas Paulius Stumbra, pats neseniai susituokęs su aktore Austėja Lukaite.

Į šventę Rugilė ir Andrius kvietė apie septyniasdešimt svečių. „Nemažai draugų gyvena užsienyje, todėl kai kurie atvykti negalėjo. Vis dėlto mums ypatingą dieną daug artimų žmonių buvo kartu“, – sako nuotaka.

Kone svarbiausiu iškilmių momentu tapo jaunųjų šokis, kuriam profesionalai nuoširdžiai ruošėsi.

„Jautėmės įpareigoti šią dalį atlikti nepriekaištingai, – juokiasi jie. – Pirmajam savo šokiui pasirinkome Elvio Presley dainos „Can’t Help Falling In Love With You“ versiją, kurią atlieka André Rieu. Į naują gyvenimo etapą kartu leidomės mažais šokio žingsneliais...“

Fotogalerija:

Šokėjų Rugilės Monginaitės ir Andriaus Brikmanio vestuvės (27 nuotr.)
+21
Rugilė Monginaitė ir Andrius Brikmanis prieš vestuves įsiamžino fotosesijoje prie jūros (47 nuotr.)
+41
Skaitykite daugiau