Švedijos šokių muzikos karaliai pavergė tūkstančius „Karklė Live Music Beach 2017“ svečių

„Karklė Live Music Beach 2017“ pirmojo vakaro pasirodymai / Žyginto Jurevičiaus nuotr.
„Karklė Live Music Beach 2017“ pirmojo vakaro pasirodymai / Žyginto Jurevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-19 13:29
AA

Festivalis „Karklė Live Music Beach 2017“ jau pirmąją dieną išmetė savo stipriausius kozirius ir panašu, kad toks sprendimas pasiteisino. Ant scenos vienas po kito lipę, šokių muzikos karaliais tituluojami, švedai Mike Perry ir „AronChupa“ daugiau nei 4 valandas neleido atsikvėpti tūkstančiams festivalio svečių ir visus įtraukė į siautulingą šėlsmo sūkurį.

Šiek tiek po 21 valandos, ant pagrindinės Karklės scenos pasirodęs Švedijos atlikėjas, Mike Perry buvo sutiktas audringais plojimais. Dar didesnės ovacijos nuvilnijo, kai suskambo pernai atlikėjui tarptautinę šlovę atnešęs kūrinys „The Ocean“ – būtent šis kūrinys gali būti vadinamos šios vasaros Karklės himnu.

Šiltas, vasariškas vakaras puikiai tiko prie lengvo šio kūrinio skambesio. Žinoma, visa Mike Perry paruošta programa buvo tarsi sukurta Karklės publikai, o gerai nusiteikęs atlikėjas, atrodė, mėgavosi tokiu šiltu priėmimu lygiai taip pat, kaip ir iš proto einanti didžiulė šokių muzikos gerbėjų minia.

Po svajingai nuteikusio Mike Perry dviejų valandų pasirodymo į sceną lipo dar vienas atlikėjas iš Švedijos –„AronChupa“. Jaunas atlikėjas, palyginti su Mike Perry, savo šlovės spinduliais mėgaujasi jau kur kas ilgesnį laiką nei jo kraštietis. Radijo topus 2014 m. užvaldęs „AronChupa“ kūrinys „I‘m an Albatraoz“ plačiai atvėrė vartus į visus didžiausius pasaulio festivalius. Pasitikintis savimi ir tikras savo srities profesionalas – taip galima įvardinti „AronChupa“, mat charizmatiškas atlikėjas netruko užkurti tikrą pirtį pagrindinės „Karklė Live Music Beach 2017“ scenos teritorijoje. Panašu, kad ir festivalio dalyviai negailėjo nei jėgų, nei energijos, kuomet ant scenos karaliavo šis Švedijos deimantas.

Stiprūs atlikėjai iš užsienio festivalyje „Karklė Live Music Beach 2017“ išties darė įspūdį, tačiau lietuvių atlikėjai sėkmingai pratęsė estafetę jiems nulipus nuo scenos. Po Švedijos šokių muzikos karalių pasirodymo gerokai po vidurnakčio į sceną žengė „Lilas ir Innomine“, kurie atliko ne tik savo populiariausius hitus, bet ir pristatė savo naują kūrinį „Leisk man šlykštėtis“.

Pajūryje vyksta „Karklė Live Music Beach 2017“ (19 nuotr.)
+13