Šviežiausia tendencija: „sportbadrilės“

Sportbadrilės / Instagram nuotr.
Sportbadrilės / Instagram nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-05-21 10:01
AA

Batų tendencijos ateina ir praeina. Tai „stiletai“, tai „kaladėlės“, tai balerinos, tai 18 cm aukščio platformos. Tačiau yra keli stiliai, kurie niekada nepraeina: tai sportiniai bateliai ir espadrilės.

Pirmieji – nes tiesiogiai skirti judesiui ir patogumui. Be to, kad dažnai tampa statuso simboliu, jų funkcionalumo nenuneigsi, o praktiški, patogūs daiktai yra atsparūs tendencijų kaitai. Pasikoreguoja, pasigražina ir toliau gyvuoja. O espadrilės... Tradicinė ispanų kasdienė avalynė, gaminama Ispanijoje ir Prancūzijoje nuo XIV amžiaus, nepamainoma karštais mėnesiais. Kadaise buvusios valstiečių apavu, esparto (dar vadinama alfa) žolės virvių padais ir drobiniais arba medvilniniais viršumis, dažnai suvarstomos medvilniniais kaspinais ir raišteliais, espadrilės oriai atlaikė amžius įnoringiausių mados tendencijų.

Espadrilės

Dabartines espadriles kūrybingai interpretuoja šiuolaikiniai dizaineriai, o jų stilius ir kainos toli gražu nebe valstietiški: „Chanel“ espadriles su nuolaida galite pagriebti už 800 Eur.

Espadrilės

Manau, galime drąsiai teigti, kad espadrilės vienos iš pačių seniausių, patogiausių, laiko patikrintų vasarinių batų. Tačiau mada nebūtų mada, jeigu nuolat savęs neišradinėtų: patogiausi vasaros batai susipažino su sportiniais bateliais. Naujasis hibridas – tradiciniais virveliniais padais ir suvarstomu, sportinių batelių dizaino viršumi, kurių audinys neapsiriboja tik medvilne: atlasiniai, aksominiai, denimo, perforuotos odos, tinklo.

Espadrilės

Jei esate ištikima sportinių batelių mylėtoja, o karštis reikalauja juos laikinai nukišti spinton, štai naujausias mados kūdikis: „sportbadrilės“ (teatleidžia man kalbininkai už naujadarą, bet jo reikia). Sportbačių patogumo ir espadrilių vasariško stiliaus batyčiai tiks su viskuo, kas skirta vasarai: suknelėmis, džinsais, kelnėmis, šortais.

Bateliai
Bateliai

Daugiau Lauros tekstų Lauralatour.com