Tadas Gryn – apie salsos partnerę iš Kubos: „Užmegztas santykis padėjo atrasti stiprybės“

Tadas Gryn / A.Lygnugario nuotr.
Tadas Gryn / A.Lygnugario nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-26 12:31
AA

Iki unikalaus TV3 šokių ir pažinimo projekto „Salsamanai“ pradžios lieka vis mažiau laiko – pasinerti į nepamirštamą nuotykį žiūrovai bus pakviesti jau nuo šio sekmadienio, kovo 3-iosios. Projekto starto nekantriai laukia ir 8 garsūs lietuviai, kurie dalį savo širdies paliko kontrastų kupinoje Kuboje. Tą patvirtina ir aktorius Tadas Gryn, kuris, jei tik galėtų, visą šią patirtį kartotų vėl, ir vėl…

„Vos įlipome į lėktuvą, kuris mus skraidino iš Kubos į Lietuvą, aš viską pamiršau. Iš naujo viską prisiminsiu tik tuomet, kai projektas pasirodys per televiziją“, – šypsosi Tadas ir atvirame interviu visgi sutinka atskleisti kelias detales, kurios pavertė šią kelionę nepamirštama.

Dėl projekto sulaužė vieną savo pažadą

„Niekada nesakyk niekada“ – būtent taip būtų galima apibūdinti aktoriaus T.Gryn sprendimą suteikti dar vieną šansą šokių projektui. Juk, kai prieš keletą metų dalyvavo pirmajame šokių šou, dėl laiko stokos Tadas sau pasižadėjo daugiau niekuomet nieko panašaus nekartoti…

„Anksčiau dalyvavau šokių projekte Lietuvoje – darbo laiką teko derinti su repeticijų laiku, o tai buvo ganėtinai sudėtinga. Tuo tarpu čia dalyvauti buvo vienas malonumas, nes atvažiavus į Kubą, visa diena buvo skirta vien tik šokiui. Nereikėjo nieko derinti – galėjai ten tiesiog būti“, – atvirauja jis.

Tadas (Luko Griciaus nuotr.) 1 / Beatričė Staniūnaitė nuotr.

Tolimoji Kuba, anot Tado, nuo realybės padėjo atitrūkti visomis prasmėmis – tiek fiziškai, tiek psichologiškai ir emociškai.

„Nuostabiai praleidome laiką – tokią patirtį tikrai kartočiau ir dar kartą. Draugams sakiau, kad tai – daug geriau nei bet kokios atostogos. Pažintis su vietiniais ir bendravimas su jais yra tiesiog neįkainojamas. Tai buvo labai geras laikas, kuris, manau, gyvenime išliks dar ilgam“, – pasakoja Tadas.

Su partnere užmegztas ryšys – neįkainojamas

Kuboje kiekvieną projekto dalyvį į priekį vedė ir svarbiausių salsos paslapčių nuolat mokė profesionalūs vietos šokėjai. Tiesa, ne visiems bendrauti buvo paprasta – kai kurioms poroms koją kišo kalbos barjeras, kitoms – asmenybiniai skirtumai.

Visai kitokią istoriją pasakoja T.Gryn. Anot aktoriaus, kad jiedu su partnere puikiai sutars, aišku tapo jau nuo pirmųjų pažinties minučių...

„Tarp mūsų viskas vyko labai sklandžiai. Net kai būdavome pavargę, užmegztas santykis mums padėjo atrasti stiprybės. Jei nenorėdavome repetuoti, mes labai daug juokaudavome. Taip pat labai atvirai vienas kitam galėdavome pasisakyti, jei kažko nenorėdavome. Labai džiaugiuosi, kad gavau tokią gerą partnerę. Man labai pasisekė“, – komplimentų profesionalei negaili Tadas.

Tadas Gryn / A.Lygnugario nuotr.

Prie tokios draugystės, anot Tado, prisidėjo ir sutapęs požiūris vienas į kitą: „Atvirumas arba ėjimas į žmogų be jokių ketinimų labai padeda sukurti nuoširdų ir tikrą ryšį. Labai įdomu pažinti žmogų, apie kurio egzistavimą anksčiau nė nežinojai. Manau, kad bet kokiu atveju savo šokių partnerį reikia pažinti ir į tą santykį investuoti.“

O kad tarp Tado ir jo partnerės užsimezgęs ryšys – tikras ir gilus, įrodo ir tai, jog jiedu bendrauja iki šiol.

„Tuo ši kelionė nuo atostogų ir skiriasi – čia sukurti ryšiai yra emociniai, kūrybiniai. O kai turi bendrą interesą, ryšys yra ir dar stipresnis. Tai – daug plačiau, įdomiau ir intymiau, nei paprastoje kelionėje užsimezgęs ryšys. Kubos kultūrą pažinome per vietinius žmones – vien tik būdami su jais“, – pasakoja aktorius.

„Salsamanai“ – nuo kovo 3 d., sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Tadas Gryn projekte „Salsamanai“ (25 nuotr.)
+19