Taiklus vasaros testas: renkiesi arbūzą ar melioną?

Moteris valgo arbūzą / Fotolia nuotr.
Moteris valgo arbūzą / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-06-21 09:00
AA

Labai paprastas testas, kuriam daug laiko nesugaišite, tačiau būsite nustebę, kiek daug jis atskleis apie jūsų charakterio ypatybes. Išbandėme ir mes, todėl rekomenduojame!

Reikia atsakyti tik į du klausimus:

  • Ką rinktumėtės: agurką ar pomidorą?
  • Ką rinktumėtės: melioną ar arbūzą?

Taigi, kokie rezultatai?

Agurkas ir melionas

Toks pasirinkimas būdingas daugiau vyrams negu moterims. O tokie stipriosios lyties atstovai – rimti ir labai vyriški. Jiems sunku padaryti įtaką. Mėgsta keliauti, sportuoti ir visaip kitaip aktyviai gyventi bei pajusti iš to malonumą. Jeigu jūsų išrinktasis pasirinko tokį derinuką, žinokite, kad jūsų laukia ateitis lyg už mūro sienos: atsakingas vyriškis pasiruošęs rimtiems įsipareigojimams ir dievina šeimą. Tačiau tokiam žmogui trūksta romantiškumo, todėl gėlių nesulauksite, visgi, niekas netrukdo pačioms užsiminti, kokios dovanėlės suminkštintų jūsų širdį. Šio tipo moterys yra tikros diktatorės – mėgsta vadovauti, o šeimos reikaluose iš jų pagalbos nesulauksi – nemėgsta gaminti, o virtuvės rutina joms iš viso kelia siaubą, kaip ir skalbimas, indų plovimas... Visgi, vyrai su tokiomis moterimis turi apie ką pakalbėti ir gali būti puikūs draugai.

Pomidoras ir arbūzas

Tai linksmi ir labai aktyvūs žmonės. Išsiskiria tuo, kad yra itin komunikabilūs, noriai bendrauja, susipažįsta su bendraminčiais, tačiau dėl tam tikrų charakterio ypatybių pokalbis gali virsti skandalu. Patarimas jums – verčiau per daug neišsišokite! Šio tipo vyrai – gurmanai, lėti, tingūs ir mieliau laiką leidžia su chalatėliu ir šlepetėmis priešais televizorių nei išreiškia save aktyvioje veikloje. Moterys – emocionalios, myli gyvūnus, su didžiausiu malonumu kūrena šeimos židinį, todėl šalia jų visuomet jauku ir šilta. Šios dailiosios lyties atstovės toli gražu nėra intrigantės, tačiau visuomet sako, ką galvoja. Negali pakęsti netaktiškų žmonių, yra nuoširdžios, žavios ir mielos.

Agurkas ir arbūzas

Šie žmonės labai dažnai išgyvena dvasines negandas ir sumaištį. O jų rami išvaizda nėra tokia nekalta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio – kur kas labiau jiems tiktų posakis: „Tyli kiaulė gilią šaknį knisa“. Tai lyg gyvenimas ant parako statinės, kai nežinai, kas tavęs laukia vieną ar kitą dieną, o gal net akimirką – šio tipo žmonės gali sugalvoti bet ką! Tačiau jie niekuomet nekels skandalo dėl kokio nors niekniekio, o padarys kur kas blogiau – sukaups visas nuoskaudas iki kol sprogs iš savo nepasitenkinimo. Tai itin kūrybingi žmonės, kupini išminties, dažnai dirba mokslinį darbą ar nustebina netikėtais atradimais.

Melionas ir pomidoras

Jeigu jūsų skrandžiui ir širdžiai artimiausi šie vaisiai, vadinasi, esate susitvardę, taktiški, ramūs. Jūs iš vidaus spinduliuojate jausmingumu, pasitikėjimu savimi ir išmintimi, esate gražių daiktų mėgėjas ir turite išskirtinį, subtilų skonį. Dažnai tokie vyrai yra kiek moteriški, o jų profesinė veikla susijusi su kūryba: menu, daile, muzika. Jie ne itin tinka šeiminiam gyvenimui – gali pasirodyti išlepusiais egoistais.  O štai šio tipo moterys itin greitai įsimyli, yra labai aistringos, sentimentalios, pastovios. Mieli vyrai – tai puikios žmonos: atsidavusios, švelnios, rūpestingos.

P. S. Geriausi santuokiniai ryšiai susiklosto, jeigu:

  • vyras „melionas-agurkas“, o moteris „agurkas-arbūzas“,
  • vyras „melionas-pomidoras“, o moteris „melionas-agurkas“,
  • vyras „agurkas-arbūzas“, o moteris „pomidoras-arbūzas“,
  • vyras „pomidoras-arbūzas“, o moteris „pomidoras-melionas“.