„Tangomanų“ šokiams nesutrukdė lietus: Buenos Airių aikštėje – aistra, bučiniai ir nusivylimai

„Tangomanai“ / TV3 nuotr.
„Tangomanai“ / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-27 10:12
AA

Žiūrovai išvydo jau antruosius „Tangomanų“ pasirodymus – dar aistringesnius, dar labiau ištobulintus ir paženklintus net ir akrobatiniais judesiais. Tiesa, komisija komplimentais apipylė ne visus... O laikas vis senka – artėjantis sekmadienis taps lemiamu, nes būtent tuomet, susumavus ankstesnių pasirodymų įvertinimus, mažiausiai balų surinkusi pora bus priversta projektą palikti.

Antrasis tango porų pasirodymas vyko įspūdingoje Buenos Airių aikštėje. Tiesa, nepavyko išvengti lietaus – besistengiant atlikti sudėtingiausius šokio judesius, slystelėjo ne vienas! O ir tema, kurią teko atspindėti 8 lietuvių ir argentiniečių poroms, nebuvo pati paprasčiausia. Šį kartą jiems teko atspindėti skirtingas epochas bei pačius įvairiausius tango stilius.

Kaip įprasta, visas poras vertino vietiniai Buenos Airių gyventojai, kuriems keliama tik viena sąlyga – suprasti ir mylėti tango. Sekmadienį komisijos nariais tapo tango spektaklių prodiuseris, tango šokio paslapčių besimokanti medikė, verslininkas ir taksi vairuotojas, dainuojantis tango.

" / TV3 nuotr.

Pirmieji šį vakarą pasirodė Leonas Somovas ir jo partnerė Rocio. Žinomas vyras negali gyventi be muzikos, todėl su šiuo savo pasauliu nusprendė supažindinti ir savo šokių partnerę. O kadangi tango skambesiuose jis pasigenda dinamikos, Leonas šį kartą savo ir Rocio šokiui nusprendė muziką sukurti pats! Ir nors kai kuriems komisijos nariams kūrinys pasirodė pernelyg sudėtingas, jie pasirodyme įžvelgė kitą itin vertingą elementą.

„Labai emocionalu! Kokios įsimylėjusios, pilnos aistros akys – patikėjau, kad jūs esate įsimylėję“, – sakė pasirodymą vertinusi medikė, o iš viso komisija šiai porai skyrė 16 balų.

Dijora Petrikonytė savo ruožtu šio sekmadienio laidoje atvirai papasakojo apie su partneriu Mauro kylančius sunkumus. Merginos veide ėmė blėsti šypsena… Pasirodo, kad Mauro į repeticijas neretai vėluoja, o atėjęs jaučiasi pavargęs, neskiria šokiui užtektinai dėmesio.

„Sudėtinga, nes jis – labai išsiblaškęs, neatsimena choreografijos. O kai vyras veda, ir nuo moters niekas nepriklauso, nežinia, kaip galima pasitikėti“, – atviravo Dijora.

Galbūt todėl poros antrasis pasirodymas nebesurinko maksimalaus balų skaičiaus – šįkart jie buvo įvertinti 19 balų.

„Reikia daug pastangų taip pasirodyti, tačiau pradžioje buvote per daug įsitempę ir nedavėte emocijos. Gaila. Bet judėjote gerai – puiki akrobatika“, – šokį komentavo tango dainuojantis taksi vairuotojas.

Visai kitokį tarpusavio ryšį demonstravo Dovydas Laukys ir Candela – neįmanoma nepastebėti išskirtinio lietuvio dėmesio, rodomo argentinietei. O kai su žmogumi jauti gerą ryšį, norisi ir dar geriau pažinti jo aplinką, todėl Dovydas apsilankė šokėjos namuose ir čia susipažino su jos broliu.

„Tai, kad ji mane pasikvietė į namus, man atrodo labai natūralu. Aš jaučiuosi labai laisvai“, – sakė Dovydas.

Dovydas Laukys ir Candela Nuño / TV3 nuotr.

Stiprios emocijos padarė įtaką ir antrajam jų pasirodymui prieš vietinius Argentinos gyventojus – Dovydas sušoko taip gerai, kad sugebėjo nustebinti net savo partnerę. Pastaroji Dovydą iškart po šokio ne tik apsikabino, bet ir pabučiavo į žandą.

Neverta stebėtis, kad pora iš komisijos sulaukė maksimalaus – 20 – balų skaičiaus. „Jūsų tango buvo ne visai tradicinis – vietomis atrodė, kad tai daugiau sportas, o ne šokis. Bet scenoje judėjote nepriekaištingai. Matėsi jūsų ryšys. Tačiau nors vienam šokiui galėjote vienas kitą ir labiau įsimylėti“, – sakė pasirodymą stebėjęs tango spektaklių prodiuseris.

Tomos Vaškevičiūtės ir jos partnerio Jose pasirodymas nustebino net ir visko mačiusius, mat šįkart aktorė tango šoko persirengusi… vyru!

„Išsirinkau tą momentą, kai Argentinoje buvo labai daug emigrantų, jūreivių ir labai mažai moterų – jų čia net trūko“, – apie pasirodymo idėją pasakojo Toma.

Kad porai puikiai pavyko atspindėti laikmetį, kai vyrai šokdavo tango tarpusavyje, sutiko ir komisija. Pastarieji Tomą ir Jose įvertino 18 balų. „Nerealu – juokiausi iki negalėjimo. Puikiai atspindėta epocha. Tai buvo teatrališka ir efektinga“, – sakė vienas komisijos narys.

Praėjusį kartą mažiausiai balų surinkę Dainius Kazlauskas ir jo partnerė Ayelen šįkart savo šokiui atidavė visas jėgas. Tą įvertino ir komisija. Dainaus gyvenime teatras ir kinas užima ypatingą vietą, o neseniai šį skonį pajautė ir Ayelen. Jų teatrališkumas persidavė ir į šokį – komisija šiai porai skyrė 18 balų.

„Pagaliau tobulas apkabinimas. Dažniausiai vyrams iš Europos jį suprasti sunku, bet šįkart pavyko puikiai“, – sakė pasirodymą vertinusi medikė.

Jei pirmasis aktorės Inetos Stasiulytės ir jos partnerio Marcos pasirodymas buvo romantiškas, šįkart jis tapo kur kas aistringesnis, paženklintas abejingų nepalikusiu magišku triuku. Pora ir vėl gavo maksimalų balų skaičių – 20!

„Ši mergina meluoja sakydama, kad žengia pirmuosius žingsnius“, – negalėjo atsistebėti pasirodymą vertinęs verslininkas.

O štai stipriąją Ironvyto pasirodymo puse šį kartą tapo ne tik jo raumenys, bet ir… netikėtas įvaizdis! Tiesa, porai treniruotėse buvo sunku – Ironvytas nekalba ispaniškai, o Paola beveik nesupranta angliškai. Ir vis dėlto šį sekmadienį jiedu prabilo kūno kalba – pasakojo istoriją apie vyrą, kuris bando užkariauti jam patinkančią moterį.

„Tai kažkas, ko dar nesu matęs. Iš pradžių jis drebėjo kaip kiškutis, ir man buvo nejauku, bet po to pasidarė milžinu. Man tapo kur kas jaukiau“, – po pasirodymo sakė komisija, šiai porai skyrusi 16 balų.

Simona Burbaitė neslėpė nusivylimo pirmuoju savo pasirodymu ir komisijos įvertinimu, tačiau visus šiuos jausmus didžėjė ir jos partneris Juanas nusprendė nukreipti į repeticijas. O ir šoko jie šokį, kuris Juano galvoje gimė vos pamačius Simoną – fatališką ir seksualią moterį.

Pora sulaukė plojimų – komisija jų pasirodymą įvertino 19 balų.

„Tai ir buvo tai, ką žadėjote. Ji fatališka, seksuali ir paslaptinga moteris. Talentinga mergina“, – sakė tango spektaklių prodiuseris.

„Tangomanai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

Antrieji „Tangomanų“ pasirodymai (9 nuotr.)
+3