Tarp dviejų šalių gyvenanti V.Poderytė-Bernatavičė: atskleidė, kuo skiriasi italės ir lietuvės

Vaida Skaisgirė su mylimuoju Elvinu / Fotobanko ir socialinių tinklų nuotr.
Vaida Skaisgirė su mylimuoju Elvinu / Fotobanko ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-01 16:59
AA

Gerai visiems pažįstama televizijos projektų prodiuserė Vaida Poderytė-Bernatavičė jau kuris laikas gyvena tarp Lietuvos ir Italijos. Žinoma moteris laidoje „Sveikas rytojus“ pasakojo kaip prižiūri savo odą ir kuo skiriasi lietuvės nuo italių.

Šią vasarą Venecijoje ištekėjusi ir dabar tarp saulėtos Italijos bei Lietuvos gyvenanti televizijos laidų prodiuserė V. Poderytė-Bernatavičė laidoje pasakojo, kuo jos oda yra itin imli saulės spinduliams, todėl gyvenant tarp dviejų šalių, odos sveikatą išsaugoti tampa ypač sudėtinga.

„Kartais užtenka vos keliolikos minučių saulės spindulių ir aš jau būnu bronzinė. Vaikystėje, vasaros atostogų metu, atrodydavau kaip džiunglių vaikas. Mane tėtis net vadindavo Maugliu, nes oda nuo saulės būdavo labai tamsi. Man gražu įdegusi oda, tačiau, kai tau sueina 31-eri metai, reikia pagalvoti ir apie ilgalaikę odos būklės perspektyvą“, – laidoje pasakojo V.Poderytė-Bernatavičė.

Vaidos ir Elvino Bernotavičių vestuvės / Nerijaus ir Gintarės nuotr.

Nemažai laiko dabar Vaida praleidžia saulėtojoje Italijoje, todėl moteriai yra ypač svarbu rūpintis savo veido oda po pabuvimo kaitrioje aplinkoje. Tam žinoma prodiuserė renkasi patyrusių kosmetologų procedūras, kurių metu atstatomas veido skaistumas ir drėgmė.

„Mano kosmetologė man dažnai atlieka įvairias skaistinančias, drėkinančias bei maitinančias veido procedūras, nes pirminis efektas po saulės, gali klaidinti. Po saulės vonių jautiesi labiau spindintis ir gražesnis, bet praeina kelios dienos ar savaitė ir oda ima tarsi vysti. Viskas labai elementaru. Pavyzdžiui, paimkime gėlės žiedą ir laikykime jį ilgai saulėje. Tam tikrą laiką saulės reikės, kad gėlė žydėtų, bet per ilgą būdamas saulės kaitroje žiedas tiesiog nuvys“, – pasakojo žinoma moteris.

Vaidos ir Elvino Bernotavičių vestuvės / Nerijaus ir Gintarės nuotr.

Italijoje Vaida praleidžia daug laiko, todėl turi galimybę pažinti šalies kultūrą bei žmones. Moteris pastebi, kad italės yra labiau atsipalaidavusios ir daugiau mėgaujasi gyvenimu bei savimi. Anot pašnekovės, tikriausiai, šiam faktoriui daug įtakos turi ir didesnis saulėtų dienų skaičius bei šiltas klimatas. Tačiau pašnekovė pabrėžė, kad italų odos struktūra yra kitokia nei mūsų, tad lygintis nederėtų.

„Italės yra be galo rafinuotos, skoningos, gražios, stilingos ir kas svarbiausia – gyvenimu beprotiškai besimėgaujančios moterys. Pas mus Lietuvoje, atrodo, ateina kažkokia amžiaus riba, kada moteris turi užsidėti skarelę ir tapti bobute. Italijoje tokio amžiaus limito tikrai nėra. Kaip tik – kuo moteris ten vyresnė, tuo ji labiau jaučia atsipalaidavimą. Tačiau čia reikia nepadaryti labai svarbios klaidos. Mūsų organizmai kiekvienoje šalyje yra susiformavę ir istoriškai evoliucionavę pagal tam tikras aplinkybes, todėl mūsų ir pietiečių – italų, ispanų – oda ir organizmas kardinaliai skiriasi. Jų oda saulės spindulius priima kitaip“, – mintimis dalinsosi V. Poderytė-Bernatavičė.

Vaidos Skaisgirės mergvakaris Dubrovnike / Asmeninio albumo nuotr.

Dažnas buvimas Italijoje Vaidą privertė dar labiau susimąstyti apie savo odos sveikatą. Visa tai paskatino ir kartas nuo karto atsirandančios pigmentinės dėmės. Žinoma moteris laidoje prisipažino, kad pati šių problemų nesprendžia, o kreipiasi į profesionalus, su kuriais konsultuojasi ne tik veido odos klausimais.

Tačiau žinoma moteris ne tik atidžiai rūpinasi savo odos sveikata, konsultuojasi su specialistais, bet ragina ir kitas moteris neapleisti savęs.

„Visada raginu drauges ar seses skirti laiko ir dėmesio sau. Dažna moteris geriau pataupys savo grožio bei savijautos sąskaita ir geriau nusipirks naują puodą. Taip negalima, reikia mylėti save ir geriau nusipirkti pigesnį puodą, bet nueiti pas gerą kosmetologą“, – mintimis dalinosi pašnekovė.

Laida „Sveikas rytojus“ jau šį sekmadienį 12 val. per TV8.

Vaidos ir Elvino Bernatavičių vestuvės (4 nuotr.)
Nerijaus ir Gintarės nuotr.
+1