Italijoje ištekėjusi Vaida Skaisgirė pasidalijo vestuvių kadrais: įspūdinga suknia ir nauja pavardė

Vaidos ir Elvino Bernotavičių vestuvės / Nerijaus ir Gintarės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 29-ąją saulėtoje Italijoje už mylimojo Elvino ištekėjusi Vaida Skaisgirė, dabar prisistatanti Vaida Poderyte Bernataviče, pasidalijo pirmaisiais vestuvių kadrais. Venecijoje susituokusi prodiuserė pasipuošė įspūdingo grožio balta nuotakos suknele.

Šeštadienį Vaida Poderytė Bernatavičė pasidalijo pirmaisiais vestuvių kadrais ir priesaika, kurią savo mylimajam Elvinui ištarė jiems svarbią dieną:

„Aš, Vaida, imu tave, Elvinai, savo vyru ir prisiekiu visada būti tau ištikima: kai laimė lydės ar vargas suspaus, kai sveikata tvers ar ligos suims, – visą gyvenimą tave mylėsiu ir gerbsiu.

Tepadeda man Dievas! Šiais visiems puikiai žinomais santuokos priesaikos žodžiais ir norėčiau pabaigti savo pasisakymą mūsų svarbiausios šventės proga. Atsiprašau, kad neatsakau į skambučius ir žinutes.

Viskas, ko norisi, tai džiaugtis čia ir dabar. Nesakau, kad laimė mėgsta tylą, nesakysiu ir kitų banalių frazių. Gal tik pasakysiu, kad ateina laikas, kai ir pačiai tampa nebeįdomu skaityti istorijas apie vestuvinius batelius, sukneles ir kitas smulkmenas, ir visai išblėsta noras būti tokių istorijų heroje.

Tad viskas, ką šiandien norisi pasakyti, davus lemiamą priesaiką mylėti, kol mirtis išskirs, yra tai, jog nepamenu, kada jaučiausi tokia laiminga, rami, mylinti ir mylima, kokia esu šiandien ir pastaruosius beveik du metus. Tikiuosi ir tikiu, tai niekada nesibaigs. Tikiuosi ir linkiu, kad kuodaugiau žmonių yra ar bus lemta pajusti tą patį. Su meile, Vaida Poderytė-Bernatavičė“, – rašė Vaida Skaisgirė ir pasidalijo romantiškais vestuvių kadrais.

Televizijos prodiuserė vestuves su mylimuoju Elvinu iškėlė šiaurės Italijoje, kuri jau tapo kone antraisiais poros namais – šioje šalyje Vaidos išrinktasis gyvena jau daug metų.

Savo meilės šventei pora išsirinko vilą Miros mieste, Venecijos provincijoje. Į vestuves pakviesti Vaidos ir Elvino bičiuliai, likus kelioms dienoms iki puotos, iš Lietuvos lėktuvu atskrido į Veneciją, kur kartu leido laisvalaikį, mėgavosi miesto grožiu.

Vestuvių fotogalerija:

Vaidos ir Elvino Bernatavičių vestuvės (4 nuotr.)
Nerijaus ir Gintarės nuotr.
+1

Į vilą Venecijos regione atvyko ir floristas Mantas Petruškevičius, kuris pasirūpino įspūdingu dekoru.

Džiaugsmingomis akimirkomis iš pasiruošimo vestuvėms V.Skaisgirė bei jos bičiuliai dalijosi socialiniuose tinkluose.

Po tuoktuvių Vaida pasirinko vyro pavardę. Ceremonijos svečiai džiaugsmingai sveikino žmona ir vyru tapusius Bernatavičius.

Mergvakaris – Kroatijoje

Kelias savaites prieš vestuves, Vaida kartu su būriu draugių trankiai atšventė mergvakarį Kroatijoje, Dubrovnike. Tąkart akimirkomis V.Skaisgirė gausiai dalijosi socialiniuose tinkluose ir sutiko jomis pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Nuo pat pirmos sekundės viskas buvo nepakartojama, labai smagu, jautru, gražu, linksma, o svarbiausia – tikra. Man net nepatogu dėl to, kiek jūs visko prigalvojot ir kiek padarėt ? Aš labai labai dėkinga už šitą ilgą mergvakario savaitgalį bei kiekvieną jūsų sukurtą akimirką. Ir, kas be ko, už mūsų ryšį!? Aš jus myliu“, – rašė V.Skaisgirė.

Vaidos Skaisgirės mergvakaris Dubrovnike (13 nuotr.)
+7

Kad V.Skaisgirės širdis užimta, paaiškėjo dar praėjusių metų pavasarį, o vasarą portalui Žmonės.lt televizijos prodiuserė patvirtino kalbas apie sužadėtuves su mylimuoju Elvinu. „Nėra ko slėpti“, – tąkart nedaugžodžiavo ji.

Vėliau Vaida pasidalijo naujienomis ir savo socialiniame tinkle.

„Aš pasakiau TAIP! Be jokios abejonės!“ – rašė ji, „Instagram“ paskyroje paviešinusi ir ant piršto sužibusio žiedo nuotrauką.

Vaida Skaisgirė su išrinktuoju Elvinu susipažino socialinių tinklų dėka. Moteris yra pasakojusi, kad lemtinga žinutė apvertė jos gyvenimą ir taip ji sutiko savo svajonių vyrą.

Per televiziją pamatęs Vaidos interviu apie skyrybas, Elvinas jai išdrįso parašyti žinutę, kuri patraukė prodiuserės dėmesį. Nors dažniausiai į gautus gerbėjų laiškus neatrašydavo, tąkart viskas buvo kitaip. V.Skaisgirė yra minėjusi, kad iki šiol pati nežino, kodėl atsakė į nepažįstamojo Elvino žinutę, tačiau būtent nuo jos ir prasidėjo jų meilės istorija.

„Džiaugiuosi, kad man pavyko rasti tokį partnerį, su kuriuo jaučiuosi visavertė ir kaip moteris, ir kaip asmenybė“, – žurnalui „Ji“ yra sakiusi V.Skaisgirė.

Fotogalerija:

Vaida Skaisgirė (32 nuotr.)
+26

Skaitykite daugiau