Vaida Skaisgirė su mylimuoju Elvinu iškėlė vestuves Italijoje: puota – ištaigingoje viloje

Vaida Skaisgirė su mylimuoju Elvinu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 29-ąją saulėtoje Italijoje prodiuserė Vaida Skaisgirė susituokė su mylimuoju Elvinu. Praėjusiais metais susižadėjusi pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė jaukioje ceremonijoje Venecijos provincijoje.

Televizijos prodiuserė Vaida Skaisgirė vestuves su mylimuoju Elvinu iškėlė šiaurės Italijoje, kuri jau tapo kone antraisiais poros namais – šioje šalyje Vaidos išrinktasis gyvena jau daug metų.

Savo meilės šventei pora išsirinko vilą Miros mieste, Venecijos provincijoje. Į vestuves pakviesti Vaidos ir Elvino bičiuliai, likus kelioms dienoms iki puotos, iš Lietuvos lėktuvu atskrido į Veneciją, kur kartu leido laisvalaikį, mėgavosi miesto grožiu.

Į vilą Venecijos regione atvyko ir floristas Mantas Petruškevičius, kuris pasirūpino įspūdingu dekoru.

Džiaugsmingomis akimirkomis iš pasiruošimo vestuvėms V.Skaisgirė bei jos bičiuliai dalijosi socialiniuose tinkluose.

Po tuoktuvių Vaida pasirinko vyro pavardę. Ceremonijos svečiai džiaugsmingai sveikino žmona ir vyru tapusius Bernatavičius.

Mergvakaris – Kroatijoje

Kelias savaites prieš vestuves, Vaida kartu su būriu draugių trankiai atšventė mergvakarį Kroatijoje, Dubrovnike. Tąkart akimirkomis V.Skaisgirė gausiai dalijosi socialiniuose tinkluose ir sutiko jomis pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Nuo pat pirmos sekundės viskas buvo nepakartojama, labai smagu, jautru, gražu, linksma, o svarbiausia – tikra. Man net nepatogu dėl to, kiek jūs visko prigalvojot ir kiek padarėt ? Aš labai labai dėkinga už šitą ilgą mergvakario savaitgalį bei kiekvieną jūsų sukurtą akimirką. Ir, kas be ko, už mūsų ryšį!? Aš jus myliu“, – rašė V.Skaisgirė.

Vaidos Skaisgirės mergvakaris Dubrovnike (13 nuotr.)
+7

Kad V.Skaisgirės širdis užimta, paaiškėjo dar praėjusių metų pavasarį, o vasarą portalui Žmonės.lt televizijos prodiuserė patvirtino kalbas apie sužadėtuves su mylimuoju Elvinu. „Nėra ko slėpti“, – tąkart nedaugžodžiavo ji.

Vėliau Vaida pasidalijo naujienomis ir savo socialiniame tinkle.

„Aš pasakiau TAIP! Be jokios abejonės!“ – rašė ji, „Instagram“ paskyroje paviešinusi ir ant piršto sužibusio žiedo nuotrauką.

Vaida Skaisgirė su išrinktuoju Elvinu susipažino socialinių tinklų dėka. Moteris yra pasakojusi, kad lemtinga žinutė apvertė jos gyvenimą ir taip ji sutiko savo svajonių vyrą.

Per televiziją pamatęs Vaidos interviu apie skyrybas, Elvinas jai išdrįso parašyti žinutę, kuri patraukė prodiuserės dėmesį. Nors dažniausiai į gautus gerbėjų laiškus neatrašydavo, tąkart viskas buvo kitaip. V.Skaisgirė yra minėjusi, kad iki šiol pati nežino, kodėl atsakė į nepažįstamojo Elvino žinutę, tačiau būtent nuo jos ir prasidėjo jų meilės istorija.

„Džiaugiuosi, kad man pavyko rasti tokį partnerį, su kuriuo jaučiuosi visavertė ir kaip moteris, ir kaip asmenybė“, – žurnalui „Ji“ yra sakiusi V.Skaisgirė.

Fotogalerija:

Vaida Skaisgirė (32 nuotr.)
+26

Skaitykite daugiau