Teleportacija arba ar galimos kelionės laiku ir erdve

Leonardo da Vinčio „Vitruvijaus žmogus“ / Fotolia nuotr.
Leonardo da Vinčio „Vitruvijaus žmogus“ / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-06-29 19:30
AA

Nors visi žino, ką reiškia šis žodis, šiuolaikiniam žmogui teleportacija atrodo visiškai nesuprantama. Tačiau pasirodo, su šiuo reiškiniu susiduriama nuo pačių seniausių laikų.

Žodis „teleportacija“ reiškia greitą daiktų perkėlimą erdvėje ir laike. Dar XX amžiaus pradžioje šį terminą sukūrė amerikiečių mokslininkai, bandę paaiškinti, kaip įvairūs kūnai persikelia iš vienos vietos į kitą. O tokių istorijų būta ne viena. Šių laikų mąstytojai netgi kelia klausimą, kurgi dingo garsioji majų civilizacija. Galbūt gali būti, kad jos atstovai buvo taip išlavinę savo dvasinius gebėjimus, jog visi buvo teleportai.

Makro- ir mikropasauliai

Istorijų apie tai, kaip įvairūs kūnai persikelia iš vienos vietos į kitą, buvo ne viena.

Nors tikriausiai tik vienetai yra susidūrę su šiuo fenomenu, mokslininkai jį stebėjo ne sykį. Ne šiaip jie analizuojami ir bandoma atskleisti teleportacijos paslaptis. XX amžiaus pradžioje fizikai nustatė, kad elektronai gali paslaptingai pradingti vienoje orbitoje ir kaipmat atsirasti kitoje. Buvo iškelta versija, kad elementariosios dalelytės gali būti ir labai mažos. Be to, kiekviena jų skleidžia tam tikras bangas, kurios užpildo erdvę. Šios bangos amplitudė didžiausia ten, kur tuo metu yra dalelytė. Bet, pasirodo, pakeisti savo buvimo vietą, ji gali akimoju. Tačiau mokslininkai nesutiko, kad tokie dalykai gali vykti ir makropasaulyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atsargiai! Dovanos gali būti prakeiktos

Visa yra tik energija

Šiais laikais labai populiarėjančios kvantinės fizikos šalininkai aiškina, kad dėsniai, tinkantys elementariosioms dalelytėms, tinka ir molekulėms. O elektronai, dingstantys vienoje vietoje, gali pasirodyti visiškai kitoje. Gaila, kad tokie neįtikimi dalykai vyksta labai retai ir juos sunku visuotinai pripažinti egzistuojančiais. Kodėl taip yra, jei šis reiškinys iš tiesų egzistuoja? Teleportacija būtų vienas geidžiamiausių žmonių gebėjimų. Lavinantieji savo fizinius ir dvasinius gebėjimus žmonės neneigia, kad tai yra įmanoma pasiekti labai aukšto dvasinio lygio žmonėms. Tam tereikia kelių sąlygų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Skubėkite lėčiau – gyvenkite laimingiau!

  • Teleportuotis galėtų žmogus, neturintis jokių emocinių prisirišimų prie kitų žmonių ir kuris su kitais nėra susijęs energiškai. Taigi vieniši ir su niekuo nesusiję žmonės. Apie tai pasakoja ir Merkabos technika.
  • Tokio žmogaus galimybė matyti turėtų būti susijusi ne su akimis, bet su smegenimis. Kitaip sakant, jis turi matyti savo energiniu lauku, visomis kryptimis, tai yra 360 laipsnių, vadinasi, turėti vidinį matymą. Būtent taip žmogų vaizdavo garsusis Leonardas da Vinčis.
Ką žinote apie žmogų / Fotolia nuotr.
  • Apie teleportaciją ir gebėjimus judėti laike bei erdvėje rašė ir garsusis filosofas K. Kastaneda. O ir A. Enšteinas, teigiama, paskutiniais savo gyvenimo metais nagrinėjo teoriją, kad visata yra holografinė. Kas yra holograma, tikriausiai prisimenate iš fantastinio filmo „Žvaigždžių karai“. Už šį mokslinį atradimą – holografiją – vengrų mokslininkas Dennisas Gaboras yra gavęs net Nobelio premiją. Einšteino teorija, kurią kur kas vėliau patvirtino NASA mokslininkai, įrodė, kad iš vieno visatos hologramos gabalėlio galima atkurti visą visatą, taigi sudėlioti visą paveikslą. Tad jeigu tą gabalėlį paimtume iš žmogaus kūno, galėtume atkurti visą žmogų. Taigi šiuo atžvilgiu kelionės laiku atrodo visiškai įmanomos.
  • Pagal kvantinę fiziką, visa aplink yra tik energija, tad visi mes tarpusavyje esame susiję, o energiją galima perkelti bet kur. Taigi kodėl negalime teleportuotis? Pirmiausia dėl savo riboto proto galimybių. Kiekvienas turime savo energinį lauką. Jei sugebėtume jį labai sustiprinti ir suvoktume, kad žmogus pirmiausia yra dvasinė būtybė, ne fizinė, pritraukti vietas, į kurias norime patekti, mums nebūtų sudėtinga.