Televiziją pakeitusi Rūta Ščiogolevaitė pradėjo darbą muzikiniame šou: „Atėjome ne nosį krapštyti“

Rūta Ščiogolevaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Rūta Ščiogolevaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-06-29 18:56
AA

Pirmadienio vakarą Vilniaus „Teatro arenoje“ vyko LNK šou „Lietuvos balsas“ vakarėlis, skirtas ketvirtojo konkurso sezono pradžiai pažymėti. Vakarėlyje pasirodė visos „Lietuvos balso“ žvaigždės, tarp jų ir naujajame sezone komandas bursiantys mokytojai. Pirmąkart į mokytojos kėdę sės Rūta Ščiogolevaitė. Ji neabejoja, kad naujam darbui nėštumas nė kiek netrukdys – dainininkė rudenį susilauks trečios atžalos.

Rūta Ščiogolevaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Ketvirtojo „Lietuvos balso“ sezono atidarymo vakarėlyje pasirodė būrys garsenybių. Visgi patys svarbiausi čia buvo šou teisėjausiantys mokytojai. Net trys iš jų konkurse debiutuoja: tai R.Ščiogolevaitė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, duetu dirbsiantys Deivis ir Renata Norvilai. 

Tik Donatas Montvydas į mokytojo kėdę sės trečius metus iš eilės. 

Bene didžiausia sensacija naujame šou sezone – šiuo metu kūdikio besilaukiančios Rūtos Ščiogolevaitės pasirodymas.

Anksčiau konkuruojančios TV3 televizijos šou „X Faktorius“ teisėjos vietą užėmusi dainininkė apsisprendė pakeisti televiziją

Ketvirtojo „Lietuvos balso“ sezono starto vakarėlis (37 nuotr.)
+31

Žmonės.lt kalbinta R.Ščiogolevaitė tikino anksčiau aktyviai žiūrėjusi „Lietuvos balso“ laidas, todėl jaučiasi pasiruošusi konkursui. 

„Pirmiausia, noriu gerai praleisti laiką. Neabejoju, kad taip ir bus. Pirmame filmavime taip jau buvo – susirinko smagi kompanija, nėra kada nuobodžiauti. Tai tikras, geras žaidimas, kuriame yra ką pralošti, yra ir ką laimėti, dėl ko varžytis. Kadangi visi tai darome su teigiamu užtaisu, bus smagu“, – neabejoja atlikėja.

Rūta Ščiogolevaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Paklausta, ar jau susikūrė savo strategiją, kurią taikys burdama komandą ir vėliau jai mokytojaudama, R.Ščiogolevaitė sakė pasiruošusi žaisti rimtai: „Pirmąkart čia esame trys iš keturių, taigi mano ir kitų mokytojų galimybės daugmaž panašios. O Donatas yra labai geranoriškas kolega, todėl kolektyve nėra jokių neigiamų minčių. Žinoma, visi kurs strategijas. To ir susirinkome, o ne nosis krapštyti... Dirbsime: rinksimės kūrinius, ruošime pasirodymus.“

Kokius savo privalumus ji išskirtų prieš kitus mokytojus? „Kiekvienas turime savų privalumų, visi juos mato skirtingai. Nebūtų teisinga kažką konkretaus įvardinti. Be to, svarbi yra intuicija. Jau yra taip buvę, patys dalyviai prisipažino – pasakojo, kad lipdami į sceną buvo nusiteikę pasirinkti vieną mokytoją, o stovėdami scenoje apsigalvojo. Tai širdis kažką kito pasakė“, – šypsosi. 

Rūta Ščiogolevaitė / Luko Balandžio / 15min nuotr.