To nesitikėjo niekas – „Kaukėse“ po Saulės kostiumu slėpėsi Ukrainos žvaigždė

Ruslana ir šou „Kaukės“ komisija / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Ruslana ir šou „Kaukės“ komisija / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-13 22:24
AA

Sekmadienio vakarą šou „Kaukės“ pasiekė kulminaciją. Komisija nusprendė atskleisti, kas slepiasi po Saulės kauke. Tačiau niekas nesitikėjo, kad nusiėmus šią įspūdingą kaukę išvys užsienio žvaigždę – Ukrainos atlikėją Ruslaną.

Vos atskleidusi savo tikrąją tapatybę „Eurovizijos“ garsenybė sugiedojo savo šalies himno pirmąsias eilutes norėdama perduoti svarbią žinią – ukrainiečiai niekada nepasiduoda ir saulė yra kiekvieno iš jų širdyje.

Tai ne vienintelė svarbi žinia, kurią norėjo pranešti Ruslana. Po jos pasirodymo tapo aišku, kad finale visi žiūrovų balsai virs pinigais ir bus paaukoti padėti karo niokojamai šaliai. „Mano misija yra pasakyti didelį ačiū už lietuvių žmonių širdis, už jūsų supratimą, už jūsų jausmus ir paramą, ir už „Bayraktarą“. Didelį ačiū už tai, ką darote dėl mūsų kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką. Mes su jūsų pagalba esame stipresni vis labiau ir labiau. Ačiū nuo visų Ukrainos žmonių. Aš myliu jus!” – nulipusi nuo scenos sakė ji.

Robertas Kalinkinas, Rūta Ščiogolevaitė, Giedrius Savickas, Paulius Mikolaitis-Paul de Miko, Vidas Bareikis, Ruslana Lyžyčko / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Maža to, ši kaukė garsiai atlikėjai tapo ne tik jos šalies laisvės simboliu, Saulė jos asmeniniame gyvenime taip pat turi ypatingą reikšmę. „Mane vyras vadina Saulute. Jis niekada nevadina manęs vardu, niekada! Jis vadina mane Saulute ukrainietiškai. Šis žodis ukrainiečių labiau naudojamas vaikams ir yra toks mielas, ir nekaltas, reiškiantis laimę. Todėl man labai miela, kai girdžiu tai iš jo.”

Ruslana neslepia, kad sulaukusi kūrybinės komandos iš Lietuvos skambučio ilgai nedvejojo, nors tuo metu pačios dainininkės gyvenime netrūko iššūkių. Nuo įtempto grafiko vieną dieną eidama ji tiesiog suklupo ir susilaužė kojos pėdą. Vis dėlto, tai nesustabdė moters nuo atvykimo į šou „Kaukės“ didžiąją sceną. „Šis dalyvavimas man asmeniškai labai svarbus, nes tai proga per muziką, per tai, ką moku geriausiai, pasakyti labai svarbią žinutę. Pirmiausia Lietuvos žmonėms padėkoti už paramą. Antra – pasakyti visiems ukrainiečiams, kad jau greitai ir mūsų padangėje nušvis saulė ir visi galėsime grįžti į savo namus!“

Į pirmuosius filmavimus Ukrainos žvaigždė atvyko sugipsuota pėda ir tik prieš lipdama pirmą kartą į LNK „Kaukių“ sceną pati persikirpo tvarsčius: „Pirmą kartą po mėnesio pamatysiu, kaip atrodo mano pėda. Mes, atlikėjai, turime nepaisyti nieko ir kartais aukotis, nes juk žiūrovas neturi matyti, ar mums skauda, ar liūdna“, – užkulisiuose sakė Ruslana.

Šis sekmadienis tik dar kartą įrodė, kad tik „Kaukių“ scenoje po įspūdingomis kaukėmis gali slėptis ne tik šalies įžymybės. Įsijunkite LNK, 19.30 val., jau artėjantį sekmadienį, jūsų laukia dar daugiau netikėtumų ir žadą atimančių pasirodymų.

Šou „Kaukės“ 3 sezono 10 laida (83 nuotr.)
+77