Trečiadienio horoskopas – gegužės 10 d.

Saulėtas rytas / Fotolia nuotr.
Saulėtas rytas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-10 06:50
AA

Šiandien pilnatis Skorpiono ženkle neturėtų labai jaudinti tų, kurie pasiruošę kai ką savo gyvenime pakeisti. Išdrįsę atsisakyti, gausite daugiau, todėl ilgai nesvarstykite, jei matote kryptį. O jeigu nematote ar nesiryžtate pokyčiams, aplinkybės padarys savo darbą, jūsų nuomonės nepaklausiusios.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šio mėnesio pilnatis aiškiau parodys, ką galite padaryti dėl glaudesnio bendradarbiavimo ir užsitarnaujant kitų žmonių pasitikėjimą. Regis, dėl to gali įvykti mažesni ar didesni perversmai darbo vietoje ar pokyčiai, susiję su profesiniais pasirinkimais. Kai ko atsisakę, atversite duris gerovei.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien įvyksianti pilnatis atkreips jūsų dėmesį į santykius. Jų kokybė priklausys nuo pakitusio požiūrio, įgytų žinių, ryšių su toli gyvenančiaisiais, bendramoksliais ar pakoreguotų kelionių planų. Gal kartu su juo ar ja keisite savo svajones ir atrasite kitas tobulėjimo kryptis, o tai turės įtakos ir jums kaip asmenybei.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų darbštumas bus ne ta priežastis, kuri padės atlikti kuo daugiau gerų darbų. Dėl pilnaties geros permainos vyks peržengiant savo silpnybes ir išmokstant panaudoti kitų siūlomas lėšas ar pagalbą. Bus progų įsitikinti, kad, pritaikę visokį jums siūlomą gėrį, pagerinsite kasdienybę, sveikatą, atrasite laiko poilsiui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sielos kelionės už kūno ribų

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien pilnatis bus susijusi su jūsų kūryba ir vaikais, taigi pastebėsite daugiau būdų pasidžiaugti, ką nors sukurti ir atrasti kelių į savo vaikų širdis. Regis, jie bus kitokie, nes jūsų partneriai parodys, jog ankstesni nebuvo veiksmingi. Atgarsiai komandoje ar draugų pritarimas bus įrodymas, kad stengtasi ne veltui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pertvarkos jūsų namuose gali būti neblogas sprendimas, pilnačiai esant Skorpiono ženkle, net jei jums norisi, kad viskas liktų taip, kaip buvo. Nesigailėsite, patys atradę, kaip patobulinti savo ar visos šeimos maitinimosi įpročius, buitį, dienotvarkę. Teigiami pokyčiai asmeninėje aplinkoje paveiks ir jūsų profesinę veiklą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dėl pilnaties būsite nusiteikę bendrauti, mokytis, judėti, pamatyti ką nors nauja. Tačiau jums bus daug svarbiau iš naujo pažvelgti į ankstesnes situacijas ir jose atrasti ką nors iki tol nematyta. Tam įtakos turės, pavyzdžiui, jūsų vaikai arba perdėlioti laisvalaikio, atostogų ir kūrybiniai sumanymai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didesni ar mažesni perversmai namuose ar asmeniniame gyvenime stipriai paveiks jūsų suvokimą apie asmenines vertybes, tam įtakos turės šiandieninė pilnatis. Jos paskatinti galbūt kažko atsisakysite, ryšitės tam, kam ilgokai nesiryžote ar atliksite namuose tai, kas padės jums labiau pasitikėti savimi ar daugiau uždirbti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Didžiausią troškimą išpildyti padės prieš miegą suformuluotas noras

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pilnatis jūsų ženkle lems, kad jūsų asmenybė patirs mažiau ar daugiau dramatiškus pokyčius. Bus galima aiškiau išgirsti ar geriau iš kitų žmonių sužinoti, kaip derėtų keistis. Atradę naujų savybių ir atsikratę tų, kurios trukdo tobulėti, pagerinsite ne tik savo įvaizdį, bet ir santykius su kitais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Labiausiai norėsite kur nors pasprukti ir, jūsų laimei, tai jums bus leista. Tiesa, bus neleista sėdėti rankas sudėjus. Jei tyliai perdėliosite savo uždarbio, išlaidų ir kitus asmeninių finansų planus, suteiksite sau daugiau atgaivos tiek vidiniame pasaulyje, tiek išoriniame.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būdami atidesni savo bičiuliams ir bendražygiams, suprasite, kad turite nemažai gražaus darbo, kurį galite atlikti. Ne tik jūsų įtaiga, bet ir ryžtas kai ko atsisakyti ir atskleisti naujas savybes padės užsitarnauti kolegų ar draugų pagarbą. Taigi keiskite save, jei kas nors netenkina grupėje, kuriai priklausote.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl pilnaties, kuri tiesiogiai veiks jūsų karjerą, būsite nenusiteikę mažoms pergalėms, tačiau norėdami didelių, turėsite ryžtis vidiniams pokyčiams. Atsiprašymai, atleidimai, priklausomybių ar baimių atsikratymas ir kitokio vidinio balasto išmetimas labiausiai prisidės prie jūsų profesinių pasiekimų ar sėkmės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kai kas iš draugų ar komandos narių gali pakeisti jūsų požiūrį, suteikti žinių ar kitaip paveikti jūsų įsitikinimus. Nesistengdami palikti visko taip, kaip esate įpratę, ir nelaikydami tų, kurie nori išeiti, galėsite atmerkti plačiau akis, pamatyti, sužinoti ir suprasti daugiau ir tuo su kitais pasidalinti.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė