Trečio vaiko besilaukianti S.Skorupskaitė įsiamžino atviroje fotosesijoje: „Neturiu ko slėpti“

Sandra Skorupskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Sandra Skorupskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-19 13:04
AA

Verslininkė Sandra Skorupskaitė (32) ir jos vyras, verslininkas Dario Budimlicas (44) gyvena ypatingu laukimu. Pora laukiasi trečiosios atžalos – mergaitės. 34-ą nėštumo savaitę skaičiuojanti moteris neseniai pasidalino išskirtinės fotosesijos kadrais, kuriuose atvirai pasidžiaugė motinystės akimirkomis.

S.Skorupskaitė sutiko pasidalinti naujausiais fotosesijos kadrais bei portalui Žmonės.lt papasakojo ne tik apie itin atvirą fotosesijos idėją, bet ir apie tai, kaip jaučiasi šiandien.

Prieš fotografą pozavusi nuoga S.Skorupskaitė sako, kad fotosesijos idėja – apgalvota. Dviejų vaikų, Darijos ir Damiano mamai ši idėja kilo spontaniškai, susižavėjus kitų nėštukių fotosesijų pavyzdžiais, kurių gausu internete.

„Likus nebedaug iki nėštumo galo, išsikviečiau savo fotografes „Framemepleas“ iš Berlyno į Dubajų savaitei tam, kad atliktų paskutiniąsias fotosesijas prieš gimstant mūsų princesei. Norėjau įsiamžinti ypatingose nuotraukose“, – sako pašnekovė.

Paklausus, kaip reaguoja žmonės į būtent tokį fotosesijos temos pasirinkimą, ji neslepia, kad aplinkinių nuomonė jai niekada nebuvo labai svarbi.

„Aš nedarau nieko, dėl ko turėčiau gėdintis arba bijoti, kad kažkas nepamatytų. Tai yra estetiškos, gražios, drąsios nuotraukos, kuriose matosi laiminga ir švytinti mama“, – sako S.Skorupskaitė.

Jos teigimu, dar labiau neaktuali internete piktus komentarus rašančių žmonių gausa.

„Piktos reakcijos internete yra neišvengiamos. Tu negali visada visiems įtikti, o tuo labiau, jeigu tau sekasi ir esi dėmesio centre. Žmonės dievina apšnekėti ir kalbėti negražiai apie kitus, nepasižiūrėję į save. Negatyvūs komentarai eina į viešumą, o daug nuostabių komentarų – į mano privačias žinutes“, – sako moteris.

Sandra Skorupskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

S.Skorupskaitė teigia, kad einant į viešumą, visada reikia mokėti ignoruoti, nes tai, ką žmonės kalba, yra tik jų atspindys.

Nepaisant internautų kritikos, S.Skorupskaitė patikino, kad jaučiasi gerai, tačiau paskutiniosiomis savaitėmis pamažu pradeda jaudintis dėl ypatingo momento detalių.

Sandra Skorupskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Iki šiol neturėjau kada galvoti apie tai, kas bus greitu metu. Dar pastebėjau, jog nei vieno karto nebuvau apipirkti gimsiančią mažylę“, – sako moteris.

Visgi Sabdra sako, kad trečiąjį nėštumą lydi mažiau rūpesčių ir daug daugiau malonumo.

„Viskas paprasčiau, nes jau žinau, kas manęs laukia“, – sako S.Skorupskaitė.

Sandros Skorupskaitės fotosesija (4 nuotr.)
Asmeninio archyvo nuotr.
+1

Primename, kad prieš metus į namus Dubajuje įsikėlę Sandra ir Dario jau augina dukrą Dariją ir sūnų Damianą.

2021-aisiais Italijoje S.Skorupskaitė ir D.Budimlicas po dešimtmečio draugystės iškėlė milijono eurų vertės vestuvės, kurių planavimas truko beveik trejus metus. Prie šventės dirbo dvi vestuvių planuotojos Gintarė Dapkutė Rodriguez ir Andrea Naar Alba, dizaineriai Mantas Petruškevičius, Robertas Kalinkinas ir kiti, iš viso net 96 žmonės.

Bene įspūdingiausias išskirtinių vestuvių faktas tas, kad šventė vyko italų aristokratų šeimos viloje, kuri niekada nebuvo nuomojama renginiams – tik Holivudo kino filmams.

Sandros vestuvinė suknelė siūta net keletą metų. Ji rankomis išsiuvinėta mažai blizgančiais akmenėliais ir svėrė beveik 40 kilogramų. Nuotakos dukrytė dėvėjo to paties modelio suknelę, tik savo dydžio, svėrusią 10 kilogramų. Vyrai puošėsi rankomis siūtais „Dolce&Gabbana“ kostiumais, specialiai pagamintais tik jiems.

Rugpjūčio mėn. S.Skorupskaitė su vyru kvietė svečius į kūdikio lyties atskleidimo Gala šventę.

Pastaroji surengta Berlyne, privačioje viloje. Čia netrūko skanių vaišių, skambėjo gyva muzika, kurią užtikrino grupė iš Ukrainos. Linksmybės nesibaigė ir naktį – vyko smagus vakarėlis.

„Kadangi turime jau ir berniuką, ir mergaitę, nejautėme didelio spaudimo vaikučio lyčiai. Bet kai sužinojome, kad bus mergaitė, abudu labai apsidžiaugėme. Tačiau, manau, būtume taip pat apsidžiaugę ir berniuku. Sūnus labai norėjo broliuko ir iš karto pasakė, kad kai gims sesė, reikės kito lėliuko broliuko“, – šypsojosi pašnekovė.

Sandros Skorupskaitės milijono vertės vestuvės (85 nuotr.)
+79
Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlico kūdikio lyties atskleidimo „Gala“ šventė (11 nuotr.)
+5