Trūksta aistros? Nerimti, bet naudingi patarimai

Pora / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Daugelis žmonių galėtų mėgautis kur kas didesniais malonumais miegamajame, jei sekso nevertintų pernelyg rimtai. Juk jis seniai nėra nemaloni šeiminė pareiga! Tačiau neretai žmonės į miegamąjį keliauja nusiteikę taip, tarsi ruoštųsi sunkiai dirbti, o ne linksmai pašėlioti.

Žaismingumas, juokas ir geras humoro jausmas žada kur kas pikantiškesnius potyrius bei aistras, nei nerimastingas jaudulys ir laukimas, kad tik viskas pavyktų.

O jei intymus gyvenimas virsta nuododžia rutina, pats metas iš jos kiek pasišaipyti ir taip įsileisti į miegamąjį naujų emocijų.

1. Pasijuokite. Galbūt sunku patikėti, tačiau viena geriausių aistringo vakaro preliudijų gali būti pusvalandis prie televizoriaus žiūrint kokią nors jums abiem juokingą komediją. Erotiški vaizdai jaudina paauglius, tačiau šeiminio gyvenimo rutinos nei garsios aktorių dejonės, nei seksualūs drabužėliai greičiausiai neišsklaidys. Užtat nuoširdus juokas mus atpalaiduoja ir pralinksmina. Smagiai prisijuokę žmonės ir miegamajame greičiau atsipalaiduoja.

2. Sudarykite sąrašą. Kol dar linksmai kvatojate prisiminę komedijos epizodus, imkite ir sudarykite sąrašą, ką gi norėtumėte nuveikti miegamajame. Tai gali būti paprasti, bet aistrą įžiebiantys norai. Jei planuojate, ką valgysite pietums, o ką vakarienei, kodėl gi neapsvarsčius, kokių potyrių geidžiate?

3. Paganykite akis. Kaip banaliai beskambėtų, tačiau vyrai myli akimis (ir susijaudina nuo vaizdų). Kodėl gi nenusipirkus tokių apatinių ar tinklinių kojinių, kurių tikrame gyvenime nė už ką nedėvėtumėte, ir jų nepademonstravus mylimajam? O gal mėgstate vienas kitą fotografuoti? Surenkite pikantišką fotosesiją ar peržiūrėkite ankstesnių kadrus.

Aistra / Vida Press nuotr.

4. Žaiskite. Galite išsitraukti pabodusį stalo žaidimą ir sutarti, kad kiekvienas ėjimas turi kokią nors reikšmę. Žinoma, su erotine potekste. Galbūt žaisdami nurenginėsite vienas kitą ar pildysite vienas kito pikantiškus pageidavimus. Kartais taip yra išsakomi norai ir troškimai, kurių kitomis aplinkybėmis nedrįstumėte pripažinti net sau.

5. Išbandykite naujoves. Ne, būti neištikimiems tikrai neverta, nes kaltės jausmas kankina, o rutina įsismelkia į bet kokius santykius. Verčiau pagalvokite: ko nesate išbandę? Galbūt iki šiol kai kurie žaisliukai iš sekso reikmenų parduotuvės jums yra nežinoma žemė? Pasiskaitykite apie juos internete ir pirmyn! O gal jau pamiršote, kaip būdavo smagu mylėtis automobilyje?

6. Neapsimetinėkite. Jei norite įtikti partneriui ir sutinkate daryti tai, kas jums visai nepatinka ar yra neįdomu, galite būti tikra – reikalai miegamajame nebus labai geri. Kaip pasakyti? Jei dažnai juokaujate, galite ir šioje vietoje pasitelkti humorą. Ir čia pat pasiūlyti ką nors dar „įmantresnio“. Kartais užtenka nepadoraus, bet šmaikštaus dialogo, ir tikrasis pasitenkinimas patiriamas mylintis pačia įprasčiausia, patogiausia poza. O kalbėtis juk niekas nedraudžia.

7. Keiskite įpročius. Kas sakė, kad mylėtis reikia tik vakare atsigulus į lovą? Tokia rutina gali ir seksą paversti nuobodžiu užsiėmimu. Susitarkite susitikti namie per pietų pertrauką. Arba suplanuokite vieną dieną, kai vaikus paliksite seneliams, o patys visą laiką skirsite vienas kitam. Juk randame laiko namų tvarkymui, susitikimams su draugais ir žaidimams su vaikais. Tai kodėl meilės žaidimams jo nelieka? Nuovargis ir skubėjimas – bene pagrindinės priežastys, kodėl miegamajame pasidaro nuobodu.

Skaitykite daugiau