Ūkininkas P.Šiaučiūnas už avies ir šuns video sulaukė linčo teismo: „Kas gyvulių neturi – nesupras“

Petras Šiaučiūnas / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Petras Šiaučiūnas / Asmeninio albumo ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-01 11:03
AA

Ketvirtadienį internete paplito ūkininko Petro Šiaučiūno pasidalintas vaizdo įrašas, kuriame jis dainuodamas „Suk suk ratelį“ ėdžiose ratu veja aviuką, o aviganiui šuniui liepia šį tempti pro grotas.

P.Šiaučiūno socialiniuose tinkluose paskelbtu vaizdo įrašu suskubo dalintis gyvūnų teisių gynėjai ir kiti jiems neabejingi žmonės, kurių teigimų toks elgesys prilygsta neseniai Gyčio Ivanausko pasidalintai „Helikopterio“ situacijai. Taip pat tokius veiksmus jie vadino neetiškais.

„Eilinė šiukšlė, kurią reikėtų sudeginti gyvą“, – taip rašė viena iš „Instagram“ vartotojų. Ūkininkas taip pat sulaukė ir kitų necenzūriniais žodžiais išreikštų įžeidinėjimų, ir net grasinimų mirtimi.

Portalui Žmonės.lt situaciją pakomentavo pats P.Šiaučiūnas.

„Tokius linkėjimus perduosiu policijai. Ta avis įlindo į ėdžias ir daužėsi, ko gero, pusę dienos. Ateinu, o ji ratu laksto, pagaut neišeina ir, šast, bando pralysti lygiai taip, kaip manau ir įlindo. Sekundės reikalas, Bazas, mano padėjėjas čiumpa ją už kailio ir traukia lauk. Lygiai taip pat ir aš, ir kiti avis už kailio ima“, – kalbėjo ūkininkas.

Žmones papiktinęs P.Šiaučiūno vaizdo įrašas su avimi:

Žmones labiausiai neramino gyvūno saugumo klausimas, lendant pro siauras grotas ir jį tempiant šuniui.

„Avis buvo ištraukta. Tuomet ji nuskuodė į bandą ir nė kiek nenukentėjo ir nesustresavo, nes avis neturi baimės jausmo, dėl to ir vadina dievobaimingu avinėliu“, – teigė P.Šiaučiūnas.

Paklaustas, kodėl jo nuomone, jis sulaukė tiek neapykantos, Petras sakė manantis, jog miestiečiai tiesiog nesupranta ūkininkų gyvenimo.

„Miestas tapo kaimu, nebesupranta nieko, nemato ir nežino, o dedasi visažiniais ekoteroristais. Ir tai tik moterys puola kažkaip, gal super mamytės“, – į kritiką atsaką pateikė pašnekovas.

Jis taip pat patikino, kad ši situacija nesustabdys jo ir toliau dalintis kaimo gyvenimo vaizdais. Anaiptol, ūkininkas žada rodyti dar daugiau užkulisių.

„Rodysiu daugiau realių istorijų, nes mato tik pasakas visi, o su kokiomis negandomis, ypač gyvulininkystė susiduria, niekas nemato. Nesupranta visuomenė realaus ūkininko gyvenimo“, – Žmonės.lt sakė P.Šiaučiūnas.