Už 100 mln. JAV dolerių parduodama garsioji Michaelo Jacksono ranča „Neverland“

Parduota garsioji Michaelo Jacksono ranča „Neverland“ / Vida Press nuotr.
Parduota garsioji Michaelo Jacksono ranča „Neverland“ / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-05-29 08:41
AA

Parduodama liūdnai pagarsėjusi velionio popkaraliaus Michaelo Jacksono ranča „Neverland“ – už ją tikimasi gauti net 100 mln. JAV dolerių (91,77 mln. eurų).

„The Wall Street Journal“ praneša, kad metai iki Michaelo Jacksono mirties viena įmonė išpirko dainininko skolą ir restauravo įspūdingą rančą, esančią Santa Barbaroje, ir dabar ji jau paruošta pardavimui.

Naujas „Neverland“ savininkas rančą gaus be garsiojo atrakcionų parko ir zoologijos sodo, kuriuos čia buvo įsirengęs popkaralius. Visoje rančoje nebeliko jokio pėdsako, kad čia kažkada gyveno Michaelas Jacksonas – net ir rančos pavadinimas pakeistas į „Sycamore Valley“ (tokiu pavadinimu ši ranča buvo žinoma iki Michaelui Jacksonui ją nusiperkant, bet jis ją pervadino į „Neverland“).

Garsioji Michaelo Jacksono ranča „Neverland“ (16 nuotr.)
+10

Rančą pardavinėjanti nekilnojamojo turto agentūra skelbia, kad joje iš viso yra 22 pastatai, iš jų vienas – didžiulis, 1 115 kv. m Normandijos stiliaus pagrindinis namas su šešiais miegamaisiais. Teritorijoje taip pat yra du svečių namai – vienas su keturiais miegamaisiais, kitas su dviem.

Nors Michaelo Jacksono pramogų parko ir nebėra, tačiau naujasis rančos šeimininkas neturėtų nuobodžiauti: čia yra baseinas su poilsio nameliu, krepšinio aikštelė, teniso kortai, barbekiu zona, 50 vietų kino teatras, privatiems pasirodymams skirta scena ir kt.

„Neverland“ ranča / Vida Press nuotr.

Michaelas Jacksonas šią rančą nusipirko 1987-aisiais už 19,5 mln. JAV dolerių (17,89 mln. eurų), tačiau vėliau ranča buvo įkeista už jo 24,5 mln. dolerių skolą.

Ši ranča yra liūdnai pagarsėjusi kaip vieta, kurioje Michaelas Jacksonas, kaip įtariama, tvirkino mažamečius berniukus.

„Neverland“ ranča / Vida Press nuotr.