Pamatykite: užsienio žurnalistai Malmėje per finalą šėlo pagal Silvester Belt hitą „Luktelk“

Užsienio žurnalistai šėlsta pagal „Luktelk“ / Stopkadro nuotr.
Užsienio žurnalistai šėlsta pagal „Luktelk“ / Stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-11 23:08
AA

Šešadienį „Eurovizijos“ finale nuskambėjo Lietuvos atstovo Silvester Belt hitas „Luktelk“. Regis, lietuviškas kūrinys užkūrė ne tik visą Malmės areną, bet ir žiniasklaidos centrą, kuriame šėlo žurnalistai iš viso pasaulio.

Gegužės antrąją savaitę Švedijos mieste Malmėje vyksiančiame 68-ajame konkurse dėl nugalėtojo vardo varžėi atlikėjai iš 37 šalių. Šeštadienį, gegužės 11-ąją, „Eurovizijos“ finale dėl trofėjaus ir Europos meilės kovoja 25 dalyviai, tarp kurių pasirodo ir Lietuvos atstovas Silvester Belt su daina „Luktelk“.

Vos prasidėjus pirmiesiems dainos akordams salėje susirinkusi publika pašėlo, o su Silvester Belt pagal jo dainą šoko ne tik paslaptingieji atlikėjo šokėjai, bet ir visa Malmės arena.

„Ačiū, Europa. Raudona – dėl meilės. Siunčiame meilę visam pasauliui!“ – po pasirodymo scenoje rodydamas į savo raudono kostiumo švarką sakė Silvester Belt.

Kartu su visa arena šėlo ir žiniasklaidos centre esantys žurnalistai iš Ukrainos, Kroatijos, Graikijos ir kitų šalių. Regis, „Luktelk“ pagrindinį posmelį jau išmoko visi.

Pamatykite: