V.Adamkus mini 96-ąjį gimtadienį: sulaukė G.Nausėdos ir pirmosios ponios sveikinimo

Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė 96-ojo gimtadienio proga pasveikino kadenciją baigusį prezidentą Valdą Adamkų / Prezidentūros kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotr.
Ignas Jačauskas
Šaltinis: BNS
AA

Šalies vadovai ketvirtadienį sveikina kadenciją baigusį prezidentą Valdą Adamkų su 96-uoju gimtadieniu, linkėdami jam sveikatos ir dėkodami už jo vaidmenį taikant politikus.

Prezidentūroje buvusiam šalies vadovui gėlių puokštę įteikė prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė.

„Visada nelengva parinkti tinkamus palinkėjimo žodžius žmogui, kuris viską gyvenime yra pasiekęs. Bet kas labiausiai žavi jumyse, kad jūs visada politikoje išlikote žmogus, išsaugojote gražiąsias, žmogiškąsias savybes“, – sakė prezidentas.

Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė 96-ojo gimtadienio proga pasveikino kadenciją baigusį prezidentą Valdą Adamkų / Prezidento kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotr.

Jis pasidžiaugė, kad V.Adamkus noriai dalyvauja įvairiuose renginiuose ir „dalina save toliau žmonėms“.

„Likite toks stiprus, nuoseklus savo principams“, – kalbėjo G.Nausėda.

„Būkite laimingas ir suraskite sielos ramybę. Stiprybės“, – pridūrė šalies vadovas.

Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė 96-ojo gimtadienio proga pasveikino kadenciją baigusį prezidentą Valdą Adamkų / Prezidento kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotr.

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė kadenciją baigusiam prezidentui linkėjo sveikatos.

„Man atrodo, labai svarbu ir džiugu, kad prezidentas yra su mumis ir gali mus dažnai pradžiuginti ar kartais sudrausminti, sugrąžinti diskursą į etikos, vakarietiškos kultūros ribas. Ta savybė, ta pagalba jo ekscelencijos prezidento yra labai svarbi, ir tikrai labai norėčiau, kad dar daug daug metų prezidentas Adamkus mums šį malonumą suteiktų“, – sveikindama V.Adamkų žurnalistams kalbėjo premjerė Ingrida Šimonytė.

Pirmasis nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis linkėjo V.Adamkui su žmona Alma Adamkiene ilgai būti kartu.

„Žinoma, aš jam noriu palinkėti kaip paprastai: aišku, visada – sveikatos, ištvermės, geros nuotaikos ir kad jie labai ilgai būtų kartu su ponia Alma“, – sakė profesorius V.Landsbergis.

V.Adamkus prezidento pareigas ėjo dvi kadencijas: 1998-2003 ir 2004-2009 metais.

Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė 96-ojo gimtadienio proga pasveikino kadenciją baigusį prezidentą Valdą Adamkų (5 nuotr.)
Prezidento kanceliarijos/Roberto Dačkaus nuotr.
+2
Prezidentas Valdas Adamkus (90 nuotr.)
+84
Skaitykite daugiau