V.Bareikis pasidalijo neregėtais vaikystės kadrais: oranžinių plaukų istorija ir palinkėjimas

Vidas Bareikis / Svetlanos Bolnienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kūčių dieną atlikėjas Vidas Bareikis savo sekėjus pasveikino su gražiausiomis metų šventėmis. Ta proga dainininkas pasidalijo dar niekur neregėtomis jo vaikystės nuotraukomis, kuriose jo plaukai... švyti oranžine spalva!

Šeštadienį Vidas Bareikis pasidalijo kalėdiniu sveikinimu su savo sekėjais bei paviešino kelias nuotraukas iš paauglystės. Jose atlikėjas pozuoja prie Kalėdų eglutės, apsirengęs sportinius šortus ir džiaugiasi savo augintinių draugija.

Sveikinimu Vidas dalijasi ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Sveikinu visus su šventėmis ir siunčiu šilčiausius linkėjimus visiems kuriuos pažįstu bei turiu garbės vadinti savo draugais.

O palinkėjimas šiemet telpa į šias dvi nuotraukas:

1. Niekada nestabdykime savo ekstravagantiško-laisvo prado ir žaiskime! (Spalvotą plaukų laką radau po eglute – Denis Rodman inspiration)

2. Mylėkime savo draugus! (Jūrų kiaulytė – Pūkis ir šuo – Meškis)

3. Nepraraskime kovinės dvasios! (Antrosios foto veido išraiška viską pasako)

4. Ir svarbiausia visada turėkime atsargines kelnes… maža ką. (Niekaip neprisimenu kodėl pirmojoj foto su kelnėm viskas būtent taip)

O bendrai tai linkiu jaukaus ir ramaus laiko su svarbiausiais jūsų žmonėmis. Bent jau aš tai šventėmis naudojuosi kaip kokiu mini karantinu, kai gali be sąžinės graužaties, legaliai užsidaryti savo „burbule“ ir be lėkimo pailsėti bei prisiminti kas yra svarbiausia.

Su Šventėmis“, – sveikina vasario 17 d. savo dešimtmečio koncertui su orkestru „Žalgirio arenoje“ besiruošiantis Vidas Bareikis.

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau